Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: crescent29 , Mehmet Gör DWYLF Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
13.699
Cevap
285
Favori
799.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • üsküdar bölgesindemidir benim şebeke sorunum devam ediyor bu ay son taşıma işlemi yapacagım oparötör tavsiyesi varmıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaca38

üsküdar bölgesindemidir benim şebeke sorunum devam ediyor bu ay son taşıma işlemi yapacagım oparötör tavsiyesi varmıdır.
    Turkcell şuan coşmuş
    Faturasız paketlerin fiyatı inmiş
    Depremden mi anlamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • burak235 B kullanıcısına yanıt
    %25 indirim teklif ettiler kabul etmiştim ama 2ay sonra taahhüt bitince vazgeçeceğim, dün yaşadıklarımdan dolayı vazgeçtim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 aylık tahahhüt vermiş olan veya 12. Ayda bulunan arkadaşlar. Cayma bedeli ödemeden çıkmanız mümkün. Sadece gün bazlı fatura çıkarılıyor. Başka operatöre geçmek isteyenlerin bilgisine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan çok abone kaybı varmış gibi gözüküyor. Bunu en iyi anlamaya yolu indirim teklifleri olacaktır. Merakla takip ediyorum konuyu benimde sanırım Şubat'ta bitiyor tahhut

• ben bu turk telekomu anlamadım, taahuutu kesin bozacağım da bir ay daha durayim daha az ceza gelsin diye düşünüyorum ama daha da artıyor cayma bedeli.

• TT sistemi yavaştır, hesaplamaları bu sebeple gecikmiş olabilir.
    Yine de MH ye sorun

• quote:

Orijinalden alıntı: yumruyen

ben bu turk telekomu anlamadım, taahuutu kesin bozacağım da bir ay daha durayim daha az ceza gelsin diye düşünüyorum ama daha da artıyor cayma bedeli.

Normalde de her geçen ay ceza artar dostum. Ortada yanlış bişey yok. Sadece Son 1 ay kala ceza ödemeden geçersin

• Bu ayın 26'sında taahhüt sona eriyor , şuan cayma bedeli olmadan hattımı değiştirebiliyorum. Aradım müşteri hizmetlerini bana uygun teklif var mı diye , 10gb 1000dk 1000 sms 45 tl vergi ile 47 tl , 15gb 1000dk 1000sms 55 tl vergi ile 57 tl dediler , bende sağolsun güle güle dedim kapadım telefonu.

• *124# tuşlayın menüde taahhüt ü tuşlayın tahhüt sorgudan sonra mesajla tutar bilgisi gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Casey_

*124# tuşlayın menüde taahhüt ü tuşlayın tahhüt sorgudan sonra mesajla tutar bilgisi gelir.
    Cayma bedeli olmadan hattımı değiştirebiliyorım dedim hocam yani cayma bedelim yok 0 tl. Diğer operatörlerede bakıyorum pek uygun bir tarife yok gibi.

• Ben turkcelle geçtim 39 tl ye 6+3 ekstradan 1 ay 10gb her uygulamadan da 1 gb hediye ediyor.

• Taahhüt ayın 9 unda bitiyor , bizde bir yoklama çekelim , olmadı kontürlüye geçicez artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1000 dk 1000 sms 15 GB İnternete %15 indirim yaptılar. Faturam 37. 50 idi. Şimdi 48.77 görünüyor. Acaba 55 lira üzerinde mi %15 indirim yapıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir_yilmaz

1000 dk 1000 sms 15 GB İnternete %15 indirim yaptılar. Faturam 37. 50 idi. Şimdi 48.77 görünüyor. Acaba 55 lira üzerinde mi %15 indirim yapıyorlar.
    Aynen oyle

• Benimde 80 gun kaldi ses seda yok hala

• İndirim için arayıp % üstünden indirim yapacaklarını söylerlerse net rakam isteyin. Taahhütsüz fiyata % üstünden indirim yapıyorlar.

• Merhaba Prime kat kat 10gb tarifesine hat taşıdım. Ayrıntılarda 12+12 ay taahhüt veriyorsunuz yazıyor. İlk 12 ayın sonunda ikinci 12 ay için taahhüdü iptal edebilirsiniz dedi müşteri hizmetleri. Ben de hat taşıyabilir miyim dedim cayma bedeli olmadan evet dedi ama açıklamalarda hat taşıma var mı yazmıyor. Açıklamalarda faturalı tarifede kalma koşulu yazıyor.

• kadir_yilmaz kullanıcısına yanıt
    Vodafone Red 15 tarifesi de 49 TL 15 Gbhttps://www.vodafone.com.tr/Red/tarifeler.php.

• 15 GB 47 lira kabul etmedim ve faturasiza geçmek istediğimi söyledim. Bunun üzerine,
    750 dk 250 sms 8 GB İnternete vergiler dahil 27 TL dediler. Bende kabul ettim.

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.