Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (360. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.668
Cevap
283
Favori
797.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15 gb 35 tllik Taahutun bitmesine 6 gun var gecen ay aradilar sacma binteklifle kabul etmedim bi daha ararlarmi bu saatten sonra yada onerileriniz varmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrar aramazlarsa MH ni arayıp faturasıza geçiş birimiyle görüşün, orda pazarlık faydalıdır

• november27 N kullanıcısına yanıt
    Ben de 2 gün önce görüştüm ama saçma teklifler geldi. 2 yil taahhüt gereken bir tarife onerdiler. Faturasıza gecmek istediğimi söylediğimde isterseniz hemen geçiş islemini yapabiliriz ama faturasızda da en az 30tl yuklemeniz gerekir o yüzden önermiyorum dedi eleman. Bugün bitti taahhütüm. Faturasıza geçiş hemen yapılıyor mu. Gerçi iyi teklif olmazsa faturasıza geçip daha sonra diğer operatörleri deneyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faturasıza geçersem tavsiye edeceğiniz bir tarife var mı? Belki bir iki ay durur başka bir operatöre geçerim diyorum. Idare edecek bir tarife olsun yeter

• Arkadaslar 26 eylulde faturali 15 gb 35 tllik taahutum bitiyor mt yi aradim faturasiza gecirmeleri icin bana faturasiza gecme bedeli 30 tl son faturaniza yansiyacak dedi ve faturasiz hattiniza gecince 30 tl o hatta yuklenecek dedi sistem boylemi isliyor ?? Birde prime extra 20 gb 2000 dakika sinir siz sms 60 tl ye onerdiler sizce nasil bu paket kabul edilirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: trilemma

Faturasıza geçersem tavsiye edeceğiniz bir tarife var mı? Belki bir iki ay durur başka bir operatöre geçerim diyorum. Idare edecek bir tarife olsun yeter
    Faturasıza geçip 1-2 ay beklerseniz, tekrar faturalıya geçmemiz için 10 gb 29 lira veya 15 gb 35 gibi teklifler gelecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

Arkadaslar 26 eylulde faturali 15 gb 35 tllik taahutum bitiyor mt yi aradim faturasiza gecirmeleri icin bana faturasiza gecme bedeli 30 tl son faturaniza yansiyacak dedi ve faturasiz hattiniza gecince 30 tl o hatta yuklenecek dedi sistem boylemi isliyor ?? Birde prime extra 20 gb 2000 dakika sinir siz sms 60 tl ye onerdiler sizce nasil bu paket kabul edilirmi
    20 gb 60 lira ola paket mantiklidir

• Myhunter kullanıcısına yanıt
    Faturasıza geçmek için aradım. Geçmemem için baya dil döktüler ama dişe dokunur bir tarife sunamadılar. Sonunda tamam o zaman faturasıza geçişinizi yapıyoruz dediler veeee faturasızdayım artık.
    Sadece konuşma paketi var. Interneti nasıl halledeceğiz bakalım. 1 ay kullanıp uygun bir tarife bulursam diğer operatörlerden birine geçiş yapacağım. Hadi hayırlısı :)

• Arkadaşlar benim 2-3 sorum olacak. 35tl'lik taahhütüm bitti ve yenilemedim. Şu an 63tl lik fatura gözüküyor.
    1- Hattımı taşıdığımda bunun tamamınımı ödemem gerekiyor yoksa gün sayısına göremi ödüyorum. Hepsini ödersem geri kalanı nasıl
    alırım.
    2- Türk telekomda faturasıza geçsem 30 tl istiyorlar, ek paketlerde falan kullanmalık bakiye veriyolar. Daha sonra faturalıya
    dönersem o bakiye miktarı kadar faturamdan düşüyormu.
    3- PTTcell veya Bimcell'e geçip 3 ay sonra TürkTelekoma dönersem yeni gelen tekliflerinden yararlanabilirmiyim.
    4- PTTCELL ve BİMCELL TÜRKTELEKOM altyapısınımı kullanıyor. Tarifeler vodafone ve türkcelle göre uygun. Bir sıkıntısı varmı TT'ye
    göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukopat -- 24 Eylül 2019; 23:46:41 >
  • farukopat F kullanıcısına yanıt
    1- Kullandığınız paket içeriği kadarını ödersiniz. Tamamını çıkartamazlar zaten (tabi hattınızı taşımadan tüm paketi bitirmezseniz).
    2- Faturasızdan faturalıya geçişte tüm paranız ve paketiniz yanar. Faturasızın ay sonunda faturalıya geçin o nedenle.
    3- Bildiğim kadarıyla kampanyalar TT altyapısını kullanmayan diğer operatörler için geçerli. Daha önce böyle bir şey denemediğim için bilmiyorum. Kampanyaların açıklamalarında yazabilir.
    4- TT nasıl çekiyorsa, onlar da öyle çeker. Ayrıyeten bir sıkıntısı olmaz. Tek sıkıntı denilebilecek şey çok az tarife ve paket çeşitliliği sunmaları.

• Su an ailemden 5 kisi ile beraber ailece 15 tarifesindeyiz.

Fakat son aylarda internet yetmemeye basladi ve 15 gb internet bitince her 500 mb a 9 tl gibi fahis bir rakam kesiyor.
    Son ay 110-120 gelmesi gereken fatura 180 tl geldi.

Ailece tarifesinde 15 gb dan fazla secenek yokmus surekli 9 tl kesmek islerine geliyor tabi. Ne tavsiye edersiniz?

• Internet sitesinde;
    Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelip faturasız Selfy Yaz Fırsatı Paketi'ne kaydolduysan; paketten ayda 27 TL'ye yararlanabilirsin.
    Diyor.
    Faturalıdan faturasıza geçenler için de gecerli oluyor mu? Olmuyorsa faturasız iyi bir tarife önerecek var mı?

• W.Amadeus kullanıcısına yanıt
    en çok hangi uygulsmalar internet yemiş?

• Arkadaşlar merhaba. Faturasıza geçtim online işlemlerden mevcut tarifem "mobil heryöne" görünüyor. Ben şimdi bunun üzerine ayrı ayrı konuşma veya internet paketi alamıyor muyum? MH oncelikle tümünü iceren bir tarifeniz olması lazım dedi. Bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: trilemma

Arkadaşlar merhaba. Faturasıza geçtim online işlemlerden mevcut tarifem "mobil heryöne" görünüyor. Ben şimdi bunun üzerine ayrı ayrı konuşma veya internet paketi alamıyor muyum? MH oncelikle tümünü iceren bir tarifeniz olması lazım dedi. Bilgisi olan var mı?
    Ayrı ayrı alabilirsiniz tabi ki,
    misal
    Müşter hizmetlerini arayıp “10 liraya 750 dk yıllık abone olmak istiyorum” derseniz hemen alıp kullanırsınız, sonra da uygulama üzernden veya yine MH’den aylık internet paketi alırsınız

• 3 operatörden ulaşamadığım insanlar var. Herkes tt ye sallıyorda diğerlerinin tt den bi farkı yok. Hepsi çöktü demek ki hiçbiri hazır değil

• arkadaşlar benim bugün fatura kesim tarihimdi ve 11. ayımı doldurdum taahhütte. 12. aya gireceğim yarın. bugünki rezillikten sonra turkcell'e geçeceğim. zaten bir süredir geçmeyi düşünüyordum. 12. ayda olduğum için geçince kalan günlerin bedelini öder miyim taahhüt bitmeyeceği için? 5-10 güne turkcell'e geçişim onaylasa 20 gün falan taahhütüm kalacak türk telekom'da. o işi nasıl yapacağız?
  • 12. Aya girdiğin için cayma bedeli cezası silinir, ceza ödemezsin.
    Hattını taşıdığında, kullandığın gün kadar fatura kesecekler.Ne kadar hızlı taşınırsa o kadar az fatura gelir, bir de 2-3 aylık telsiz vergisi ekleyebilirler, malumun yıl sonuna 3 ay var

• waggish34 kullanıcısına yanıt
    reis hattı çıkart tak. ben öle çözdüm :)

• Geçiçi bir kesinti ile gidermişler, nerdeyse koca bir gün hiç bir şey yoktu
    https://www.sabah.com.tr/ekonomi/2019/09/27/turk-telekomdan-kesinti-aciklamasi
  • 
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.