Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (349. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.709
Cevap
284
Favori
800.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: High Sierra

Hocam yeni gelen abonenin lüksü ne de o zaman daha uyguna aynı fiyattan sunuluyor.
    Örneğin tanıdığım bir TT abonesi sürekli her sene 5 lira zamla yoluna devam ediyor. O fiyata Turkcell bile güzel fırsatlar sunuyor. Sizce devam etmesi mi mantıklı yoksa tası tarağı toplayıp geçiş yapması mi?
    Ben de uygun teklif bulamadım Bimcell e geçtim. Teklif vs işim kalmadı daha rahatım.
    Bizler zaten cantada keklik modundayiz amac yeni abone kazandirmak guzel kardesm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matherson

turk telekom 6 ay bitmesine taşırsan ne kadar cayma bedeli öderim biliyormusunuz canlar kardeşim taşımak istiyorda
    Indirim yapilan ay kadar cikar. Ara ogren

• Taahhüdüm 10 Eylül’de bitiyor. Yeni Yıl 4 GB iki yıldır 19 TL+vergi olarak kullanıyoruz. Hattı annem kullandığı için paket genelde bitmiyor. İnternet 500 MB zar zor harcanıyor maksimum. Aradım 30 liradan aşağı fiyat vermediler. Diğer operatörlerden fiyat farkınız pek kalmamış diğerlerine hattımı taşırım daha iyi demem üzerine sizi kaybetmek üzerine avantajlı kampanya sunulması için aranacağım belirtildi. Beklemedeyiz bakalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Online işlemleri yükledim. Prime olarak gösteriyor beni. Ben onay filan vermedim. Sadece taahhütüm bitti geçen ay. Bi faydası var mı yoksa zararlı mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kreat -- 21 Ağustos 2019; 12:24:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vita Es Muorte

Faturasıza geçme talebim için arandım. Talebi operatör değişikliği yada hat iptali olarak almışlar. 6 gb 1000 dk 1000 sms için 39 tl öneriyorlar. Şaka gibi.
    Bugün arandım, arayan operatör makul olmayan bir teklif sundu. 10-15 dakika sonra tekrar arandım, arayan operatör bu sefer daha ilgili idi. 8 gb 1000 dk 1000 sms 25 tl, vergiler dahil 27,32 tl kabul ettim. Demekki operatörler sistemde önlerine gelen yetkiler dahilinde indirim verebiliyorlar.
    Aynı durumdaki diğer hattım için bekleyeceğim.
  • Aynen öyle, müşteri temsilcileri kime ne tutturursa yapıştırıyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erenguleren E kullanıcısına yanıt
    neden

• Kasık biti kullanıcısına yanıt
    Hocam her şey zamlandı. İyi bir tarife teklifi almak ve kabul etmek şu devir için çok iyi çünkü sürekli zam zam zam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermanas22

Hocam her şey zamlandı. İyi bir tarife teklifi almak ve kabul etmek şu devir için çok iyi çünkü sürekli zam zam zam
    Hakli

• Selam arkadaşlar, cuma günü (6 gün önce) faturasıza geçme talebinde bulunmuştum. Buna istinaden teklif gelir diye bekledim fakat aranmadım bile. Bende bugün faturasıza geçme talebimi iptal ederek hattımı turkcelle (GNC Fırsat Pro tarifesi) taşıma işlemini gerçekleştirdim. Turk telekomun niyetini anlamak bu aralar gerçekten zor. Resmen beni zorla operatör değişikliğine mecbur bıraktılar.
  • Bugün taahhüt üm doluyor Türk telekom dan 2 kere cazip teklif istedim müşteri hizmetlerinden fakat hep yüksek fiyat verdiler, bende BİMcell e geçiş talebimi oluşturdum.az önce müşteri hizmetleri ni yine aradım bana cazip gelen bir kampanya sundular fakat operatör değişikliği talebim olduğu için geçerliliğini yitirdiği ni söylediler.ben 2 defa sizden teklif istedim dedim , kampanyaları günlük veya anlık değişebiliyor dedi müşteri hizmetleri.simdi ben BİMcell den memnun olmaz isem tekrar cazip Türk Telekom a geçebilirmiyim.geçiş için süre varmı

• Bimcell, TT altyapısında oldugundan, TT'ye geçmek istediğinde taşımış olmuyorsun, ileride güzel bir kampanya olursa faydalanamazsın.
    Bence 27 lira olan Vodafone paketine taşı
    Ordan TT kampanyalarına katılırsın

• geçen ay eşime 27 tl'ye 8 gb'lık tarife almıştık, bugün tarifem bitiyor ve bana indirim yapmadılar :) 39 tl teklif ettiler. Faturasıza geçmek istediğimi belirttiğimde, hattaki arkadaş direkt geçiriyordu ve 100 tl'ye yakın cayma bedeli (2 gb'lık ekstra paketim varmış), şu bedeli bu bedeli derken rakam çıkardı, kabul etmedim.

Güle güle türk telekom sana 40 tl vereceğime, gider 2 gb daha düşük de olsa başka operatöre geçerim. Sen kaybettin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vita Es Muorte

Bugün arandım, arayan operatör makul olmayan bir teklif sundu. 10-15 dakika sonra tekrar arandım, arayan operatör bu sefer daha ilgili idi. 8 gb 1000 dk 1000 sms 25 tl, vergiler dahil 27,32 tl kabul ettim. Demekki operatörler sistemde önlerine gelen yetkiler dahilinde indirim verebiliyorlar.
    Aynı durumdaki diğer hattım için bekleyeceğim.

Alıntıları Göster
    Aynı durumda olan üstüme kayıtlı ve eşimin kullandığı hattada aynı tarifeyi aynı fiyattan verdiler. 1 yıl daha TT devam.

• 26'sında taahhüt doluyor güzel bir teklif vermedikleri için 20'sinde faturasıza geçmek için başvurdum ama hala geçirmediler, normal mi bu? Sanki Türk Telekom gider ayak 1 ay paketin taahhütsüzünü kitleyecekmiş gibi hissediyorum. Herhangi bir fikri olan var mı?
  • Fatura kesilince düzelir

• @albenial
    Doğru hissetmişsin, 3 gün daha beklersen 1 fatura daha ödersin
    Müşteri hizmetlerini arayıp faturasız başvurunu sorgular, gerekirse sert konuş

• Faturasıza geçiş talebinde bulunmak için ne yapmalıyız? 2-3 sefer aradım her seferinde faturasıza geçiş birimine aktardı ve burada kayıt oluşturmadan direk hattı faturasıza geçiriyor son aşamada. Kayıt oluşturmak için bir yol var mı?

• Bayiye gideceksiniz.
    Faturasıza geçiş birimi size teklifte bulunmadı mı?

• Birkaç teklifte bulundu ancak istediğim düzeyde değildi.

8 gb olan pakete 39 tl fiyat veriyor. Teklif için arandığımda(aranmış olursam) 27 tl ye alabilmeyi ümit ediyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi note3594 -- 25 Ağustos 2019; 0:24:24 >
  • 
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.