Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mf.kaya , mf.kaya Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.705
Cevap
285
Favori
799.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
58. Sırada  bugün en iyi #58
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10gb 30 lira faturalı tarifeö bitmek üzere. Arayınca devam ettirebilir miyiz? Yada benzer tarife var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000dk 1000sms 8gb internetli paketi 29TL den kullanıyordum ve 9 Eylül'de taahhütüm bitiyordu. 1 ay varken aradılar ve 34TL den aynı şekilde devam edin dediler. Kabul etmedim tabiki. Bu süre içinde birkaç defa arayıp ben teklif istedim. 39TL deyip deyip durdular. Geçen cuma günü arayıp kullanmaya devam etmek istiyorum ama fiyatını uygun olarak sunmadığınız için faturasıza geçiş talebi oluşturun dedim. Faturasızdan devam edin, 39 dan %10 indirim yapalım dediler. Kabul etmeyip faturasıza geçiş talebi oluşturttum. Bugün aradılar neden geçiş yapmak istiyorsunuz diye sordular. Yine kullanmak istiyorum ama yüksek fiyat nedeniyle geçmek istiyorum dedim. Aynı içeriği 25TL+1,9TL telsiz kullanım vergisi şeklinde sundular. 12 ay taahhüt verdim. Ne tutarsa diye fiyat teklifi veriyorlar. Hemen kabul etmeyin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: millenium11

Hocam ben de aradım ama robotu geçemedim. Teklif almak istiyorum nasıl yapıcam?
    4441444 u aradım ben. Müşteri hizmetlerine bağlandım. Ben henüz sonuç alamadım ama. Bu ara tekrar arayacağım. Fiyatı yüksek veriyorlar bana sürekli.

• Kullandığım 3 hatta egm 7 gb tarifesi indirim sunmadilar bende kontorluye geçiş talebi yaptım aradılar ve kabul ettiğim teklifler söyle
    Ilk hatta 8 gb duran internet 1000 dakika ve sms 31 tl
    Ikinci hat 7 gb egm devam 26 tl
    Üçüncü hat 8 gb duran internet 1000 dakika ve sms 26 tl
    Türk telekom işine geldiği gibi teklif sunuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1000dk 1000sms 8gb 12 ay taahüt bitti. son 15 günüm kaldı. 29 tlden başka arayışların için egirdim. ama taşıyacağız. freezonedan 5gb artı 5gb 750 dk 100 sms 29 tlye veriyor. belki 90 gün sonra sağlam bir kampanya verirlerde tekrar geçeriz türk telekoma
  • Kadının biri aradı tatlı dille konuşmaya çalışıyorum lakayit lakayit cevap verip durdu. Ağzına ettim bende telefonu yüzüme kapattı. Hadsiz TTnin sahibi olsa insan küçümseyici alaycı konuşmaz amele sümüğü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taahhütüm bitti arayan soran olmadı, 1 hafta taahhütsüz eski paketimi kullanmaya devam edip faturasıza geçme talebinde bulundum. 10 saniye süren bi pazarlıkla 8gb internetli paketi vergi hariç 25e verdiler
  • Ayın 9 da sözleşmem bitiyor ne arayan var ne soran bende pazartesi aradım bana göre teklif istedim şu an size göre yok dedi kullandığım tarifeye 45 TL istedi 4 GB pakete ise 39 TL dedi

Bende hattımı türkcele taşıyacağım söyledim

Bu sefer kıvırmaya başladı

Bir hafta bekliyorum aramalarda türkcelin lifecell 5 GB paketine geçiş yapacağım

• 007messi kullanıcısına yanıt
    Hocam eskiden tt ye uygun tarife var diye geçerdik şimdi Lifecell e geçiyor insanlar.

Bu operatörler ne zaman elindekinin kıymetini bilerek kampanya yapmaya başlayacak?

Bir tt blöf yiyordu artık onlar da umursamıyor.

• Arkadaslar suan icin uygun paketler guzel teklif almamissaniz lifecell veya selfy paketleridir.

• Az önce 507 ile başlayan numaradan bir bayan aradı

10 GB 5 GB akşam 21 00den sabaha kadar kullanılacak şekilde 34 TL teklif verdi kabul etmedim

Selfi paketi 10 GB 29 TL dedim

Bu paket yeni gelen müşterilere dedi bende 3 yıllık müşteriyi dedim

Arkadaşım 10 GB 29 TL ye kullanıyor ben neden 34 TL vereyim dedim lafı geveleyip durdu

Başka teklifiniz yoksa türkcele taşıyacağım belirterek kapattım

Kendileri bilir

• Beyler taahhütün bitmesine 2 ay kala arayıp indirim istense verilir mi?

• Tahaudüm bitmesine 26 gün kaldı. Prime 20 gb 2000 dk.... tarifesini 13 TL den kullandım :)
    Şimdi %50 veririz dediler kabul etmedim. %25 düşmüşler. Şikayet kaydı oluşturdum. Bakalım bu işin sonucu ne olacak. Olmadı freezone 5 gb tarifesine geçeceğim. İşallah gerek kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus_123321

Tahaudüm bitmesine 26 gün kaldı. Prime 20 gb 2000 dk.... tarifesini 13 TL den kullandım :)
    Şimdi %50 veririz dediler kabul etmedim. %25 düşmüşler. Şikayet kaydı oluşturdum. Bakalım bu işin sonucu ne olacak. Olmadı freezone 5 gb tarifesine geçeceğim. İşallah gerek kalmaz.
    Bu tarifeyi nasıl 13 TL ye kullandınız.

Biz 3 kişi ailece 15 gb tarifesindeyiz. 90 TL ödüyoruz. Ama oğlumun tarifesini değiştirmek istiyorum artık. Haliyle büyüdü. Hatta çocuğun adına. Ama faturalı olduğu için uygun bir şey verecekler mi emin değilim. Bu tarifede zaten ortak başına 10 tl ödüyorum. En azından oğlumu 14 yaşında neti bol, ucuz bir tarifeye taşısalar (faturali veya faturasız farketmez ama 25 TL yi geçmeyecek) bize uygun bir tarife verirler mi?

• 📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: h_k_yavuz

Bu tarifeyi nasıl 13 TL ye kullandınız.

Biz 3 kişi ailece 15 gb tarifesindeyiz. 90 TL ödüyoruz. Ama oğlumun tarifesini değiştirmek istiyorum artık. Haliyle büyüdü. Hatta çocuğun adına. Ama faturalı olduğu için uygun bir şey verecekler mi emin değilim. Bu tarifede zaten ortak başına 10 tl ödüyorum. En azından oğlumu 14 yaşında neti bol, ucuz bir tarifeye taşısalar (faturali veya faturasız farketmez ama 25 TL yi geçmeyecek) bize uygun bir tarife verirler mi?

Alıntıları Göster
    Vallaha şikayet kaydıma olumsuz diye kapamışlar. %25 indirim vardı onuda silmişler. Şu an ek indirim yeni dönemde yok. Dün Türk Telekom bankalara devrolunca herşey değişti sanırım. Bende bugün aradım. Şikayet kaydım noldu dedim. Olumsuz dediler. Bende operatör değiştireceğim dedim. Müşteri temsilcisi not aldı. bilmiyorum artık ne olur.
    Aramazlarsa Turkcell faturasız hosgeldin 4 gb paketine internetten numara taşıma ile başvuracağım. 4 ay 2 gb hediye verecekler. Bankadan kontör yükleyince 1 gb daha verilecekmiş. Toplam 7 gb 29 tl. Şu an daha uygun bulamadım

• amadeus_123321 A kullanıcısına yanıt
    Hocam durumunuzu merakla takip ediyorum. Benimde 2 ay sonra bitiyor. Baklım ne olacak.
  • türk telekom 8 ay boyunca 5 lira ücret eklemiş tarife değişikliği ücreti ekim ayında 10 gb tarifeye geçmiştim.bilgi vermemişlerdi.başka yansıtılan bir arkadaş varmı iyi günler
  • Sözleşmem bitti aradım tarife felan sunmadılar faturasız hatta geçirin dedim 30 küsür geçiş ücreti dedi işlemleri başlattı. Bende internetten Turkcell'e geçiş için başvuruda bulundum.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Sözleşmem bitti aradım tarife felan sunmadılar faturasız hatta geçirin dedim 30 küsür geçiş ücreti dedi işlemleri başlattı. Bende internetten Turkcell'e geçiş için başvuruda bulundum.
    Yalnız işlemler başladıysa o 30 lira her türlü son çıkan faturaya yansır.

• 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.