Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
13.688
Cevap
285
Favori
798.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Talebiniz alındı sms geldi. Kurtulayımda yeter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar

faturalıdan düzgün tarife sunmadıklarından faturasıza geçiş talebi vermiştim.

2 dakikada hattım kapandı ve faturasız kullanıcısı oldum.

şimdi 2 ay geçti.

faturalıya tekrar geçmek için illa ki bayiye mi gitmek gerek.

telefondan olmuoyormu acaba
  • Ehlisafa kullanıcısına yanıt
    bosver gec selfy turuncu l ye 8 gb 29 tl sadece birinin tc sini ekleyin 7/25 yas,faturali teklifi onlar sunsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese merhaba;

vodafone red10 tarifesi kullanıyorum,türk telekom'un prime exper 25gb tarifesine geçmeyi düşünüyorum.bu tarifeyi kullanan var mı memnun mu?internet kalitesi vs nasıl bilgi verirseniz memnun olurum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekonomili

herkese merhaba;

vodafone red10 tarifesi kullanıyorum,türk telekom'un prime exper 25gb tarifesine geçmeyi düşünüyorum.bu tarifeyi kullanan var mı memnun mu?internet kalitesi vs nasıl bilgi verirseniz memnun olurum..
    Ben 20 gb tarifesindeyim. Evde internetim yok. Bu interneti donusturup pc de kulaniyirum. Sikinti yok. Ama tahaahudum bitiyor. Icerdeki kullanicaya indirim vermiyorlar.
  • Dostlar halihazırda türk telekom 10gb 1000 sms 1000 dk 30 tlye Faturalı kullanıyorum. Taahüt bitmek üzere 15 günü kaldı arayan soran yok, ben adamları arayıp faturasıza geçirmek için blöf yapsam bana geri döndüklerinde hangi paketi istemeliyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Dostlar halihazırda türk telekom 10gb 1000 sms 1000 dk 30 tlye Faturalı kullanıyorum. Taahüt bitmek üzere 15 günü kaldı arayan soran yok, ben adamları arayıp faturasıza geçirmek için blöf yapsam bana geri döndüklerinde hangi paketi istemeliyim?

Bende aynı durumdayım.Arayıp teklif istediniz mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Bende aynı durumdayım.Arayıp teklif istediniz mi acaba ?

Alıntıları Göster
    Hayır dostum sanırım müşteri hizmetlerinde bir sorun var ulaşamadım iki kez aramama rağmen.

• Benim 10 gb 30 lira tarifem bitmesine 15 gün kala aradım.10 gb 1000 dk 1000 sms 39 lira dediler.%15 indirimde yaptılar.33 liraya geldi 1 sene taahhüt verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Dostlar halihazırda türk telekom 10gb 1000 sms 1000 dk 30 tlye Faturalı kullanıyorum. Taahüt bitmek üzere 15 günü kaldı arayan soran yok, ben adamları arayıp faturasıza geçirmek için blöf yapsam bana geri döndüklerinde hangi paketi istemeliyim?

ben o blöf yaptım. 2 gün sonra aradılar aynı paketi kullanmaya devam edersem %50 indirim dedi. bende aynı paketle 12 ay tahahut verilmesdiği için çok yuksek fiyattan kullanacağım ama dedim. O da 1 ay sonra başka pakete geç dedi.%50 kullanabilirsin. O zamanda % 50 11 ay sonra biter Yeni tarifem +1 ay tam öderim dedim. Düşünün dedi :) Bizden bu kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

bosver gec selfy turuncu l ye 8 gb 29 tl sadece birinin tc sini ekleyin 7/25 yas,faturali teklifi onlar sunsun
    dediğinizi yaptım turuncu L paketine geçtim.

8 Gb 29 TL bence fena değil.

şimdilik iyi :)

Teşekkürler
  • Arkadaşlar faturasız hatta geçme talebinde bulansak sonra yeni teklif için arıyorlar mı yoksa hemen faturasız hatta mı taşıyorlar ayrıca teklif verirlerse 8 gb 1000 dk 1000 sms i kaça veriyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Bende aynı taktiği bugün uyguladım. Direk hemen geçirecekmiş gibi herşeyi saydı. 30 tl de geçiş ücreti varmış. İnşallah direk geçirmezler. Geri çeksem mi acaba? Gider 30 40 tl ye hat alırım. Tivibu indirimimde yanmamış olur.
    Bilgisi olan arkadaşlar benim mesajıda alıntılarsa sevinirim.
  • Chile_Mix kullanıcısına yanıt
    Hocam bi süre önce faturasız hat talebi için kayıt alıp bir iki gün sonra iyi teklif sunuyorlardı sanırım şimdi de aynı yöntemle devam ediyorlardır çünkü sizin hat hala faturalı görünüyor yoksa direk faturasıza geçirmiş olurlardı.

• Şimdi aradılar beni de +905079854931 bu numaradan. Eksper 10gb tarifesini yüzde 20indirimle 40liraya verelim dediler. tabi ki hayr dedim. O zaman 15gb verelim 45 e dediler ona da hayır dedim. İkna etmeye çalıştı selfye gecirelim vs dedi 30liraya onlara da hayır istemiyorum dedim kapattı. Bakalım ilerleyen süreçte ne olacak. taahhüt bitimine 52gün var.

• quote:

Orijinalden alıntı: efefor

trcell faturasıza geçtikten sonra mı geldi teklif?
  • eyvahnecdet kullanıcısına yanıt
    Hayır önce geldi ama çekmediği in taşıdım ben

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar vodafone geçilirmi ..sınırsız youtube olan tarifeye .20gb internet vs.. 100tl

• Arkadaşlar benimde taahhütüm bitti. Yeni teklif almak istiyorum nasıl bir yol izleyeyim ilk defa yapacağım yardımcı olur musunuz? Tekliflerini beğenmeyice faturasıza geçme talebi mi oluşturayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tamacti Jun -- 6 Eylül 2018; 12:15:48 >
  • Prime'la Tanış 10GB tarifem bitiyor bu ay sonu. Aylık 39 lira, 1000SMS+1000DK+10GB vardı. Bana bir yol gösterim arkadaşlar, 10GB'lı bir tarife, paket, en ucuza hangisi?
  • 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.