Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.705
Cevap
285
Favori
799.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
54. Sırada  bugün en iyi #54
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar her yolu denedim 6gb 37 aşşağı düşmüyorlar, siz nasıl aldınız hayret, bu akşam vodofon faturalıya geçişi verdim 6gb 750 dk 29 tl...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone Pass gibi internetten yemeyen servisler baslatmalari sart. Sosyal medya, muzik, video icin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar faturasız 4 gb - 1000 dk. - 1000 sms kullanıyordum..25 TL den 28 sonra 29 TL oldu.
    Dün konuştum 32 TL oldu dediler.

Şimdi ailecek faturalıya geçmek istiyoruz yine aynı 4 gb - 1000 dakika - 1000 sms yeter. Uygun tarife bildiğiniz varmı acaba.

Telekom 4 gb - 1000 dk - 1000 sms 27 TL 12 ay dedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 tl daha ver 6 gb kullan kardeşim vodofonda.

• Bakalım bi yem attık muhtemelen zararlı çıkıcaz. Arayıp müşteri hizmetlerine tarifelerin pahalı olduğunu uygun tarife bulamadığımı faturasiza gecmek istedigimi söyledim 10 gb a tamamla taahhudum olduğu icn 56 tl bi ceza yansicak 20 tl de fsturasiza gecis, kayit olusturdular en kısa sürede konuyla ilgili dönüş yapilcsgini söylediler umarım arayıp teklif yaparlar faturasız geçirmek yerine

• kacanga899 kullanıcısına yanıt
    rahat olun ararlar

• Ayın 22 sinde taahhüt bitiyor. 2 gün önce mh arayıp hattıma uygun kampanya sunmadığınız için başkalarına 8gb 1000dk-sms 25 tl gibi fiyatlar sunuyorsunuz ayrımcılık yapıyorsunuz. Bu yüzden hattımı faturasıza geçirmek istediğimi söyledim. Mh inceleyelim size dönelim. Uygun bi kampanya sunulacaktır dedi. Ve sonunda bugün 555 li numaradan arandım. 8gb 1000dk,1000sms 25tl vergiler dahil 26.9 teklif sundular anlaşıp taahhütü yeniledim.

• quote:

Orijinalden alıntı: agesblue

Ayın 22 sinde taahhüt bitiyor. 2 gün önce mh arayıp hattıma uygun kampanya sunmadığınız için başkalarına 8gb 1000dk-sms 25 tl gibi fiyatlar sunuyorsunuz ayrımcılık yapıyorsunuz. Bu yüzden hattımı faturasıza geçirmek istediğimi söyledim. Mh inceleyelim size dönelim. Uygun bi kampanya sunulacaktır dedi. Ve sonunda bugün 555 li numaradan arandım. 8gb 1000dk,1000sms 25tl vergiler dahil 26.9 teklif sundular anlaşıp taahhütü yeniledim.

eski tarifen neydi, kaç liraydı?
  • iyi günler,

benımde 22 sinde bitiyor. az önce bende tekrar aradım bana hemen 7gb+1000+1000 olanı 34tl yapalım dedıler...
    bende lütfen komik olmayınız kardeşim 12gb olanı daha 1 ay önce 29tl den aldı dedım, işin dahada komiği kuzenım 8gb olanını 11tl ye kullanıyor.. bu durumda siz olsanız 34tl yı kabul edermısınız dedim.... haklısınız o zaman %15 indirim tanımlayalım dediler.. ben kabul edemem dedim.. olmazsa en kötü faturası hatta gecerim dedim, yada farklı opertore, kadın bu sefer sızın gıbı eskı müşterimizi kaybetmek ıstemeyız sıze bır kayıt açıyorum sızı daha uygun teklifle arayacaklardır dedi ve kapattık telefonu.. bekleyelim bakalım...
  • Bende dün müşteri hizmetlerini aradım dedim; ben hattımı taşımak istiyorum taahüt bitmesine 20 gün var ceza olur mu diye. Karşı taraf neden gsm oparatörü değiştiriyorsunuz bir memnunsuzluk mu var dedi. Suan ödediğim ücretten daha ucuza baka oparatör daha cazip teklif sunuyor dedim. (suanki tarafiem gel dene 5GB - 35 lira) Kullanım agırlınız nedir dedi int. konusma, msj? bende internet agırlıklı dedim. Size kayıt açalım size dönsünler dedi. fark etmez siz bilirsiniz dedim. önce kayıt açtı ardından herhangi bir ceza ödemezsiniz ama lütfen bi 5-6 gün bekleyin hemen geçmeyin dedi. Tmm dedim kapattım.
    suan bekliyorum bakalım nasıl bir teklif ile gelecekler.
  • KaRiSMaTiCH kullanıcısına yanıt
    Bu telekomun garip bir hizmet anlayışı var.Kimine 3 gün sonra aranacaksınız demişler, sana 5-6 gün bekleyin demişler, kimini aramadan faturasıza geçirmişler.Ben vodafona geçerek bunlardan kurtulacam niye vodafona geçtiğimi sormak için ararlarsa da yüzlerine kapatırım.
  • Eski tarifem Yeniyıl 4GB 1000dk,sms+ 2gb 7tl toplam 32,5tl. Yeni tarifem Faturalıya 1000 8gb 1000dk,sms 26.9tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agesblue -- 20 Mart 2018; 18:19:6 >
  • agesblue A kullanıcısına yanıt
    pahali arkadasim

• quote:

Orijinalden alıntı: Albus Dumbledore

Vodafone Pass gibi internetten yemeyen servisler baslatmalari sart. Sosyal medya, muzik, video icin.

Katılıyorum. Turkcell platinum 12 gb kullanıyordum ama yuksek ücretler tak dedirtti artık ve prime eksper tarifesine geçmek için basvurdum. Fakat turkcelldeki 100 gb bulut (lifebox) 10 gb tv+ 5 gb dergi, müzik vs gibi bir çok servis için ek kotaları mevcut. Primeda muzik, tv, bulut veriyor ucretsiz ama bunlar için ek servis kotası vermiyor hepsi mevcut kotadan dusuyormuş. Bu extra servisleri veriyorsa sadece bu servislerde kullanılacak ve mevcut kotayı etkilemeyecek kotalar tanımlamarı lazım. Şuan bence en buyuk eksiklik bu. Cunku turkcell ve vodafone bu tarz bir uygulamayı yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Islander

Prime klasik 10gb kullaniyordum 39tl ye.dün itibariyle Prime Eksper 12 gb (1000dk 1000sms 12gb tivibu super paket muud vb) tarifesine geçtim. 1 yil taahhut ayda 38,30tl

Bu teklifi nasıl aldınız? Ben turkcellden gecicem ve geçişim 2 gun sonra gercekleşecek. 10 gb eksper tarifesi 45 tl. Sizinkinin fiyatı gercekten iyiymiş.
  • Merhabalar.
    Benim honor 7 cihaz kampansıyla olan ultra 8gb tarifem 2 gün sonra bitiyor. Türk Telekom dan online işlemlerden müşteri temsilcisi ile görüştüm,bana özel bi kampanya yok. Diğer operatörlerden Vodafone da 50 tl maximum limite hangi tarifeler var? Red tarifelerinde 55 tl civarı en düşük 8gb interneti olan tarife var sanırım. Türk Telekom'dan genel olarak memnunum. Prime lı tarifeleri de iyi aslında ama,özel bi indirim sunsalar devam edeceğim. Evde internetim de Türk Telekom'dan,3 yıllık abonesiyim de.
  • tt net internet kullanılırmı kardeşim ya, kotasız türknet veya netspeed varken. 👍

• ender E kullanıcısına yanıt
    ender kardeş pm atamıyom ben numara ekle diyor ama o yeri bulamadım, konuya dönersek ttmh ile çokngötüştüm indirim alamadım, salı günü vodofone taşına verdim, bu gün ttmh aradı sözleşmeme 1 gün kala. size öok güzel kampanyamız var derken smzünü kestim geç kaldınız ben hattı taşımavtalimati verdim dedim kapattık. vodofone 750 dk 5+1 gb 29 tl. faturalı

• An itibariyle aranıp 8 gb 1000 dk 1000 sms 25 tl şeklinde banada teklif sundular aynı tutara 4 gb kullanıyordum benim için ideal bi teklif oldu kabul ettim :)

• Az önce 4 gb, 1000dk, 1000 sms içeren paketi 34 tl karşılığında 12 ay taahhütle vermeyi teklif ettiler, reddettim. Şu anda 29 tl karşılığında 8 gb, 1000dk, 1000 sms olan paketi kıllanıyorum. 2 ay sonra bitiyor sözleşmem. Eğer böyle fiyatlarla teklif sunarsanız gerek yok faturasıza geçip başka operatöre geçeceğimi söyledim. Yeni teklif sunarlar mı uygun fiyata?

• 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.