Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.680
Cevap
284
Favori
797.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Compass3548

türkcele kızdığım için bende türk telekomu deneyeceğim. 23 TL ye 2 GB 1000 SMS 500 DK kullanıyordum kontratım bitiyor. bana sundukları teklif 3 GB 750 DK 1000 SMS 45 TL bende numara taşıma yöntemi ile 4 GB 1000 DK 1000 SMS + ilk 3 ay + 2 GB internet 25 TL ye geçiş yapacağım. Sizce iyi mi ?

iyi değil. 8 gb 1000 dk'yı 25e veriyorlar. bunu almaya çalış. telekoma geçerken faturasız hatta geç. faturasızdayken onlar seni faturalıya ikna etmek için 8 gb'ı 25 lira teklif edeceklerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iquique -- 15 Mart 2018; 14:37:0 >
  • Hattımı taşıcam çok pahalı diye arayıp bildirmiştim şimdi aradılar 1000 dk 1000 sms 8 gb 29 dan verdi kabul ettim. Başka bahara kaldı turkcell

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mh ile birçok kez görüştüm, yıldır faturalıyım 6gb 37 aşşağı vermiyorlar, banada taşıma yolu gözüküyor by by tt..

• ICEBLUEE I kullanıcısına yanıt
    faturasiza gecin ,olmazsa numara tasiyin

• 7 yıldan fazladır avea kullanıyorum. Ayın 23 ünde taahhüt bitiyor. Yeni yıl 4gb tarifesi kullanıyorum.(4gb 1000dk,sms+7tl ye 2gb) 32.5 tl. 1 hafta önce 555 li numaradan aradılar. Musteri temsilcisi Adam o kadar itici konuştu ki. Avea da kalmam için değilde sanki. Hattı kapatmam için uğraşıyordu. Bana sundukları kampanya su şekildeydi. 4gb,1000dk,500sms+12tl te 2gb 46,8tl. Biz avea ya müşteri kazandırıyoruz. Siz beni fahiş zamlı tarifeyle aveayla devam etmeye diretiyorsunuz dedim. Neymis herşeye zam geliyormuş .Adam bana geçen seneki asgari ücreti bahane gösterdi. Tek çare faturasıza geçmek olacak. Daha da beni aramazlar diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agesblue -- 17 Mart 2018; 22:26:10 >
  • Merhaba arkadaşlar uzun süredir türk telekom mobil kullanicisiyim. Faturasız uzun süre kullandıktan sonra yaklaşık 3 senedir de faturali olarak kullanıyorum. Geçen seneki taahhudum biterken arayio yeni yıl 4 gb tarifesini indirimle birlikte aylık 25 tl ye taahhüt vermiştim. Şimdi taahhudum tekrardan 3 gün sonra sona erecek. 10 gün önce bir defa arandım fakat sunulan tarife ve tutar kabul edilemicek şekildeydi ve pahalı olduğunu söyleyip reddettim. Acaba kalan süre içerisinde tekrardan baska teklifle ararlar mı? Birde şöyle bi durum var ekstra olarak 10 gb a tamamla paketine ait taahhüdümde var ayda 15 tl ye ve onun bitmesine henüz 125 gün var. Nasıl bir yol izlememi önerirsiniz ne yapmaliyim simdiden teşekkür ederim.

• Ayın 23 ünde benimkide bitiyor, nasıl bir yol izlesek acaba??

• quote:

Orijinalden alıntı: Loser.

Hattımı taşıcam çok pahalı diye arayıp bildirmiştim şimdi aradılar 1000 dk 1000 sms 8 gb 29 dan verdi kabul ettim. Başka bahara kaldı turkcell

Sizmi aradınız? Nereyi aradınız söylediniz hat taşımayı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ender

Ayın 23 ünde benimkide bitiyor, nasıl bir yol izlesek acaba??

22 nisanda da benim taahhüt bitiyor. şu anki tarifem 8 gb 29 lira.
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini aradım dedim ki ben hattımı taşımak istiyorum taahüt bitmesine 1 hafta var ceza olur mu vs konuştum. Sonra tt çok pahalı eş dost ucuz veriyor ben niye pahalı ödeyeyim dedim.
    Temsilci Ben size kayıt oluşturayım uygun kampanya olursa ararlar sizi dedi 3 gün sonra aradılar
  • 2 ay kalmış taahhütümün bitmesine. İnterneti bol 10gb kullanıyorum. Bakalım nasıl devam edicez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oscar Heykeli kullanıcısına yanıt
    faturasiza gecme talebi cekin,sorun olursa

• quote:

Müşteri hizmetlerini aradım dedim ki ben hattımı taşımak istiyorum taahüt bitmesine 1 hafta var ceza olur mu vs konuştum. Sonra tt çok pahalı eş dost ucuz veriyor ben niye pahalı ödeyeyim dedim.
    Temsilci Ben size kayıt oluşturayım uygun kampanya olursa ararlar sizi dedi 3 gün sonra aradılar

Arayıp ne dediler usta? Teklif sundular mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Myhunter kullanıcısına yanıt
    Evet hocam arayıp kampanyalı bi tarife var 1000 dk 1000 sms 8 gb ı 29 tl dedi kabul ettim.

Ben daha önce 1000 dk 1000 sms 6 gb a 34 veriyordum

• quote:

Evet hocam arayıp kampanyalı bi tarife var 1000 dk 1000 sms 8 gb ı 29 tl dedi kabul ettim.

Ben daha önce 1000 dk 1000 sms 6 gb a 34 veriyordum

bende az önce sizin taktiği uyguladım, banda hemen 1000+1000+7gb 31 tl dediler.. bende kabul etmedim... ama sızın adınıza bir kayıt açalımda demediler. .. ilerleyen saatlerde tekrar arayacagım bakalım..
    Hocam ben turkcellde 7gb net 2 gb face twitter için 34 vermeye hazırdım yani

• quote:

Hocam ben turkcellde 7gb net 2 gb face twitter için 34 vermeye hazırdım yani

hocam,
    kardeşim 1 ay önce 12gb net +1000+1000 e yaklaşık 29tl ile anlaştı
    kuzen 4 ay once 8gb+1000+1000 e yaklaşık 11 tl ye anlaştı
  • 11 tl

Operatöre bağlanmak için hangi adımları izlememiz lazim bi türlü müşteri hizmetlerinde operatöre bağlanmayı bulamadım bende arayıp durumu sizler gibi soylıyım arayacakları yok.

• 4441444

1

1

Bekle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.