Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.705
Cevap
285
Favori
799.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az evvel beni de aradılar ki taahhütüm bitmişti 1 ay kadar önce. 1000dk 1000sms 12 gb interneti 35tlye kabul ettim kullandığım tarife 1000dk 1000sms 8gb'a 12ay 29tl(taahhütlü),son1 ay da 34tl(taahhutsuz) odemistim .benim için öncelikle internet lazımdı dakika ve sms çok az kullanıyorum.turkcell ve Vodafone'da benzer tarifeler bakmıştım interneti yarısı kadar olan tarifelere 2 kati fiyat çektiler.acikcasi turkcelle bu kazikciligi ve birtakim baska olaylardan dolayı onyargiliyim,vodafone ise çekmiyor, faturayı sisiriyor vb diyorlar diye sıcak bakmıyordum.

Su anki haliyle taahhutsuz fiyatına ekstra 4 gb almış olmak ilaç gibi geldi bir 12 ay daha Türk Telekomla devam bakalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

Az evvel beni de aradılar ki taahhütüm bitmişti 1 ay kadar önce. 1000dk 1000sms 12 gb interneti 35tlye kabul ettim kullandığım tarife 1000dk 1000sms 8gb'a 12ay 29tl(taahhütlü),son1 ay da 34tl(taahhutsuz) odemistim .benim için öncelikle internet lazımdı dakika ve sms çok az kullanıyorum.turkcell ve Vodafone'da benzer tarifeler bakmıştım interneti yarısı kadar olan tarifelere 2 kati fiyat çektiler.acikcasi turkcelle bu kazikciligi ve birtakim baska olaylardan dolayı onyargiliyim,vodafone ise çekmiyor, faturayı sisiriyor vb diyorlar diye sıcak bakmıyordum.

Su anki haliyle taahhutsuz fiyatına ekstra 4 gb almış olmak ilaç gibi geldi bir 12 ay daha Türk Telekomla devam bakalım

Hocam hangi tarifeye geçtiniz?

Fiyatınız mükemmel, 25 tl ye 8 gb internet kullanıyordum tahüüdüm 20 gün sonra bitiyor.

Ama burunlarından kıl aldırmıyorlar.

Bilgi verirseniz ben de ona göre bastıracağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• john mclane kullanıcısına yanıt
    hocam sizin 8liği faturasızdan faturalıya geçsem verirler mi 25 den ?

Bunun için ne yapmam gerek mh yi arayıp paket bilgilerimi istesem ?
  • john mclane kullanıcısına yanıt
    Hocam tarifenin adını sormadim önceki tarife su forumda meşhur olan 29tllik prime tarifesi. Bu tarifenin taahutu bitince 34tlye çıkarttılar fiyatı.bugun de arayıp 1000dk 1000sms 8gb'iniza ek 4 gb verelim fiyat 12 ay 35tl olsun dediler.yapabileceginiz başka indirim var mı dedim yok dediler.fiyat bana uygun geldiği için ustelemeyip kabul ettim.muhtemelen tarife adı aynı sadece + 4gb dahil ettiler fiyata.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackdread

hocam sizin 8liği faturasızdan faturalıya geçsem verirler mi 25 den ?

Bunun için ne yapmam gerek mh yi arayıp paket bilgilerimi istesem ?

Faturasızda 1-2 ay kadar sabrederseniz,müşteri hizmetlerinden arayıp,faturalıya cezbetmek için çok uygun paketler teklif ediyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @koray.tekler kullanıcısına yanıt
    hocam 1yıl olacak faturasız kullanıyorum 19 tl ye 750 dk 1000sms 3gb alıyorumda internet yetmemeye başladı uygun faturasız bulursam onunlada devam edeceğim arayan olmadı mh den
  • quote:

Orijinalden alıntı: dursun_61

Nasıl geçiş yaptınız yetmiyor 8gb

Sadece saha satış elemanlarının verebildiği bir tarifeymiş. Arkadaşım bir bayide saha satış olarak işe girdiğinde söyledi 3bin dk 3bin sms 30gb akn li sınırsız internet 115 lira diye. Yılların Vodafone çalışanı olmama rağmen anında numaramı taşıdım. Çok da memnunum açıkçası. 30 gb dan sonra internet hızı ölüyor ama o haliyle bile geçen fatura dönemindeki kullanımım ektedir

• Bugün aradılar sel 5g 750 dak sundular 25 é çok dedim

Sonra 4gb 1000 1000 dak 18 é vergiler dahil çok dedim

6g 23 é vergiler dahil dedi yine çok dedim

düz 20 yapın anlaşalım %20 %40 indirim verin dedim vermedi

Bende istemiyorum dedim kapattık daha 1 aydan fazla var 20 ye zorlucam verirlerse alirim

8gb verin dedim vermediler

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    6 gb olanı 23 tl dediler,sen kabul etmedin

• Bana 10 GB 25 teklif ettiler kabul etmedim vodaya gectim

Telekomun neti son 2 3 aydır kesinlikle çöp

• @koray.tekler kullanıcısına yanıt
    20 liraya verin dedim vermedi

Napayım

Daha temmuz 23 e kadar zamanım var Arıcaklar nasıl sa

• Bugün dikkatimi çeken bir şey oldu.

Bunlar bana taahhüt yapmamış. Sadece %25 indirim yapmış. Taahhüt sorgulama yaptığımda taahhüt görünmüyor ve borç çıkmıyor.

Demek ki kafa atarsa sıkıntısız çıkabileceğim.

• Yıllardır avea kullanırım bir türlü 20, 25 lik tarifeleri hemde bol internetli olanını alamadım. Nasıl alıyorsunuz ilginç.

• İlk ay online işlemlerde görünmüyor evet çıkarsın sıkıntı olmaz büyük ihtimal taahhutsuz ücret gelebilir faturana

• arkadslar benm de taahudum bitti sizler ne yaptiniz bi kere bitmeye yakin aradilar kabul etmedim 39tl 6 gb tekrar aranirmiyim ?

• cagdeg kullanıcısına yanıt
    6 gb bana 23 liraya verdiler kabul etmedim

Duruma gore 1 ay içinde aranırsın yada ara sen sor olmadı faturasıza çevircem de

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Bana 10 GB 25 teklif ettiler kabul etmedim vodaya gectim

Vodafone hangi tarifeye geçtiniz hocam. Bende Turkcell veya Vodafone geçeceğim 2 ay içinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diricans_RM

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Bana 10 GB 25 teklif ettiler kabul etmedim vodaya gectim

Vodafone hangi tarifeye geçtiniz hocam. Bende Turkcell veya Vodafone geçeceğim 2 ay içinde.

Mega 3GB forumda konusu var.

31 Liraya 9 GB oluyor+50 liralik A101 ceki aldim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 21 Haziran 2017; 10:8:51 >
  • Önümüzdeki ay bitiyor sözleşmem, aradılar 1000 dk, 1000 sms 10 gb internet 35 dedi yok dedim süpriz indirim var 30 tl dedi okey dedim anlaştık gitti...

Not: Önceki paket 8 gb lık 29 tl idi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bykutluay -- 25 Haziran 2017; 2:47:59 >
  • Arkadaslar taahhutum biteli 1 hafta oldu.

Beni arayan olmadi.

Aramalari icin ne yapmaliyim

• 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.