Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.684
Cevap
284
Favori
798.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Oscar Heykeli

quote:

Orijinalden alıntı: boyzof

quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Heykeli

Arkadaşlar haziran ın 20sinde turkcell den telekom a geçtim geçmez olaydım. Daha 1 ay dolmadı. H+ veya 4G çekmesine rağmen araçta seyir halindeyken İnterneti zar zor kullanabiliyorum. Turkcell ile arasında bariz uçurum fark var. Kullandığım uygulamalar bazen sayfa yenileyemiyor çıldırtıyor. Turkcell gerçekten bambaşkaymış bu konuda onu anladım. Ne kadar fark olabilir ki diyordum İstanbul un göbeğinde.

Şimdi bana demişlerdi ki bir tarife seçin ilk 2 ay deneyin beğenmezseniz geri dönersiniz. Ben de bir gazla onay mesajı atıp faturama indirimli tarifeyi tanımlattım ama online işlemlerde taahhütünüz yoktur diyor. Ben telekom dan ayrılmak istersem şimdi sadece kullandığım 1 aylık faturanın indirimsiz halini mi öderim yoksa başka bir ödeme çıkartırlar mı ?

Apn ayarinizin internet olduğundan emin olun, WAP veya başka bir şey olmasın. Sizin gibi bir sorun yaşayan duymadım.

Apn de bir problem yok hocam. Bilmiyorum başka sorun yaşayan varmıdır yokmudur ama ben tam olarak bu sorunu yaşıyorum telekom a geçtiğimden beri. İllallah ettim daha 24 gün olmuş geçeli.

Bende çok sorun yaşıyorum net olmadık merkezi yerlerde çekmiyor h+ bi bakmışım h ve yerlerde... merkezi yer dediğim istanbul kadıköy

• turkcell mi telekom mu karar veremedim ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliriza81

turkcell mi telekom mu karar veremedim ya

Hocam senin sorun dani alves mi sabri mi sorusuna benzemîs

• reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    o kadar fark var diyosun

• boyzof B kullanıcısına yanıt
    Wap olunca ne oluyor ki

Sonuçta bağlanacak 2sinde de

Sorun3g 900 band seçeneğinden yoğunluktan kaynaklanıyor bana göre çekiyor görünüyor ama işlem yapmıyor tek baz ilçelerde de bu sorun yaşanıyor

• Oscar Heykeli kullanıcısına yanıt
    İlk ayda iseniz cezai bedel yansımaz fatura kesim tarihine kadar hattınız taşınması lazım

*124# den öğrenebilirsiniz

• Cloud Nine kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı tarifeyi az önce 29,84 TL ye aldım :(
  • Bugün vodafone red 10 tarifesine geçiyorum tt den kurtuldum umarım daha iyi olur herşey :D
  • achromatic kullanıcısına yanıt
    Yağmurdan kaçarken doluya yakalanmak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk Telekom her yöne 1000 dakika 35 TL 24 ay taahhütlü hattım için paket aşımı 200 küsur dakikalık ekstra konuşma ya karşılık 224 TL fatura kesti. 1000 dakika bitimi sonrası dakikası 0,70 TL'den yansıtılıyor. Diğer iki operatörde 0,17 TL iken Türk Telekom'da fahiş bir fiyatla kullanıcılar söğüşlenmektedir. Ayrıca diğer operatörlerde paket aşımı sonrası otomatik ek paket tanımlanıp paket aşımı sonrası 10 TL tutarıyla 250 dakika kullanılıyor. Türk Telekom da ise bu işlemi muhakkak telefonla arayıp çağrı merkezinde 20 dakikada ancak hal edebilirsiniz. Türk Telekom 12 yıllık abonesi olmama rağmen vaz geçilmez olduğunu düşünüp kullanıcılarını yolmaktadır. Numaramı taşıyıp enayi yerine konulmaktan kurtulacağım. Herkese önerim budur.
  • arkadaslar iptal edin iyi teklifler alin olmadi.bimcell yada faturasiz tarifeler var.olmadi vodafone yada turkcelle gecin.

Burada amac 20/25/30/35 tl gecmemesi arkadaslar...

• 2 ay kaldi taahhut bitmesine her sene guzel indirim aliyorum bakalim bu sefer amac daha fazla dusurmek

• quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

2 kat internet ile 16 gb 1000dk 1000sms 29 tl

O tarifenin adi nedir ? Ben 8GB 1000DK 1000Sms icin 29 TL oduyorum taahhut bitmesine de az kaldi sizin tarifeyi soylerim

• Merhaba arkadaslar bnde turk telekoma gecmek istiyorum faturali fatura 30 tl yi gecmesin 8 gb net olsun yeterli bana var guzel bu yaz festivali disinda tarife

• yasin_92 kullanıcısına yanıt
    firsat 8 gb kampanyasina gecin

ayrica 2 kat yazin 5555 yollarsaniz ucretsiz 8 gb daha geliyor 3 ay boyunca

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    iyimiş bu tarife gerçekten en kısa sürede geçicem buna evde internet yok 8 gb yeter bana zaten çalıştığım ofiste fiber var ordan hallediyom film dizi vs işleri.

Edit : bu tarifenin süresi dolmuş acaba faturasız hat çıkartıp faturalıya mı geçiş yapsam müşteri hizmetlerinden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin_92 -- 22 Temmuz 2017; 10:7:22 >
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    ben bimcellden gectim ilk once turk telekom faturasiza gectim sonra onlar seni arayip bende 20 gun sonra aradilar faturaliya gectim birde pazarlikta yapmadim bu arada 8+8 gb int 1000dk 1000sms vergi dahil 29+1.64=30,64 tl 12 ay

• quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

ben bimcellden gectim ilk once turk telekom faturasiza gectim sonra onlar seni arayip bende 20 gun sonra aradilar faturaliya gectim birde pazarlikta yapmadim bu arada 8+8 gb int 1000dk 1000sms vergi dahil 29+1.64=30,64 tl 12 ay

8+8 ne hocam anlamadım
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    2 kat yazip 5555 e gonderince 3 ay 8 gb ucretsiz internet geliyor yani 3 ay boyunca her ay 16 gb bitiremedim valla

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Taahhüdüm bitti 8gb+1000dk+1000sms için aradım 29tlye verdikleriniz var dedim kavgada ettim güzellikle de söyledim 3 trmsilciyle görüstüm nuh diyorlar peygamber demiyorlar 36,64 olur diyorlar ne diyorsunuz turkcelle mi geçsem bimcelle mi

• 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.