Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU] (1972. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
51.347
Cevap
244
Favori
4.013.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19701971197219731974
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim sistem de 350 metre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smart0201 kullanıcısına yanıt
    Ben direk kabloyu takip ederek ölçüyorum. Sisteme bakmadım. Muhtemelen birşey oldu kabloya ama neresinde oldu sorun bilmiyorum. Son baharda bir bakıcam bu duruma şimdilik 50 mbps yeterli.

• TT fiber kullanıyorum 24m 3m up, wifi de kopmalar yaşıyordum modem kaynaklı modemi değiştirdiler upload hızım 6mbps oldu

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Bu gun bir tane daha Tip B 11 takmışlar

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]

• 86(4.5 gun) saattir internet erisimim yok. Telefonumda internet kalmadi ya evden calisiyorum zaten ne VDSLmis arkadas 200 lira fatura gelicek.

Benim telefonda varda. Yaşlıların telefonunda yok. İnternetde sağlıklı değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki bu aşamaları geçiren arkadaşlar için soruyorum ...

Allem ettik kullem ettik sonunda bütün bağlantıları tamamladık.gelip binaya su siyah kare kutuyu da koydular. Herşey tas tamam.

Kaldı geriye gelip eve modem i kurup bağlantı yapmak interneti açmak.
    Acaba bu son evre ne kadar sürer hala altyapı yok görünüyor. Aradan 3 gün geçti ne gelen var ne giden???

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • selocanq S kullanıcısına yanıt
    internet başvurusu yaptıysan sözleşme imzaladıysan sana randevu tarihi veriyolar ertesi güne geliyolar
  • İmzalamadım telefonla başvurdum kurulum â gelirken evrak imzalayacaklar denilen bu ama ne zaman ?
    Hayır sisteme yansısa başka isp sen de alırım da yok işte.

• gulnare G kullanıcısına yanıt
    turk telekom ait fiber yok mu ? veya yakın cevre de santral filan
    Bayiye gidil basvursaniz daha cabuk olurdu ben gittim ertesi kurulum oldu

Malesef yok. Ana kablo kol kadar kalın ve yer altından gidiyor. Aslında proje basit. Hattın arızalı belli bölgesi çok yıprandı. 1 km fiber sonrasında dslam kursa iş bitecek. 1 km havadan fiber çekse 1 tanede dslam kursa 400bin gider mi bilmiyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gulnare -- 23 Haziran 2020; 2:50:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gulnare G kullanıcısına yanıt
    Ufak yer ise Bir tane Tip 11 yeterli gelir bile oda 20 bin tl tutrar yakinda fiber varsa yapmak istemiyorlardir

• Bugun TTNET geldi eve ve sorunu anlamaya calisti. VDSL aktarmasi tamamlanmis fakat islemi yapan saha gorevlileri kisa devre birakmis bi yerde o yuzden tum sokakta internet yok Su memlekette isini duzgun yapan bir vatandas yok mu ya

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]

• Hocam anlamadın sen sanırım altyapınız yoktu.
    Bayi bir ise yaramıyor o zaman.
    Üç gün önce bina girişine kutu da koydular kabloları dairelere kadar çektiler doğarsan apartmana kadar çektiler.
    Şimdi ben bayiye de gitsem adrese bakicak altyapı yok diyecek çünkü daha sistemde görünmüyor.

telefonla neye başvurdunuz ozaman gözükmüyorsa yazdıklarınızlarınızdan bişey anlaşılmıyo
    Altyapını burdan sorgularmısım bihttps://www.extranet.com.tr/altyapi/?tag=donanimtr01-21&amp;ie=UTF8&amp;language=tr_TR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erisemre -- 23 Haziran 2020; 11:7:45 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Meister. -- 23 Haziran 2020; 14:38:45 >
  • hocam az önce yine arandım türk telekom ilçe müdürlüğü tarafından olumlu karşılandı, haftasonuna kadar kutu bağlanacak haftaya hat aktivasyonu ve bina hattı yapılacak dendi. eve kadar mı çekiyor telekom? ftth mı yoksa fttb mi yaparlar sizce? yeni projelerde ttnin hep ftth yaptığını duymuştum :)
  • sarumana kullanıcısına yanıt
    FTTH :)
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Merhaba aynı modemi ben de kullanıyorum memnun değilim ince ayar vb yapılması gerekiyor mu eb internetinin iyi çekmesi için tşk ederim

• 
Sayfa: önceki 19701971197219731974
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.