Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU] (1945. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
51.351
Cevap
244
Favori
4.013.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19431944194519461947
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bide turuncu kabloların oldugu tahta tekeri gozumuzun onune koymus gitmisler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Yazilim atacağım güncelleme bölümü kapalı geliyor yeni modemler de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Hocam app .02 yazilim var bir ayar yaptım hat 125 MBps ye kadar aldı

• quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Ben senelerce Zyxel modem kullandım genel olarak Zyxel'ler pek sevilmeseler de ben severek kullandım. Şuan Tp-Link Archer Vr900 kullanıyorum Boardcom işlemcili. Geçen TP Link W9970 vardı elimde onu bağladım bakalım ne kadar alacak diye, Vr900'den bir kaç Mbps düşük bağlantı kurabildi. Elimde Zyxel WMG-3312B10B var ancak ödünç vermiştim birisine, esasında işi bitti bana geri verecek derken pandemi patladı. Bakalım gelirse elime cihaz bir bağlar denerim.
    Gecen ben de o modem 2 tane var birisini satmistim TÜRK TELEKOM modem yandı dedi gidip baktim adaptör yanmış modem saglam 1.500 metre den 25/5 alıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 20 Mayıs 2020; 19:20:4 >
  • smart0201 kullanıcısına yanıt
    türknet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakko_76

türknet
    Turknet ise normal

Hayret, otomatik olarak mı alıyor sadece güncellemeyi?
  • e5Makascısı kullanıcısına yanıt
    Bağlı olduğunuz telekom müdürlüğüne gidip sorun soruşturun. Çalışma başladıysa bir süre verebilirler belki çalışma yoksa başvurup beklemeniz gerek
    Bende 3 sene oldu yeni binaya taşınalı bu sene geldi hergün şikayet oluşturup duruyordum btk üzerinden
    3312’de mi?

Sozde otomatik alıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

3312’de mi?
    Evet o modem cok iyi

• Arkadaşlar bir arka sokaktaki binayada çekmişler benim bildigim fiber yok bizim mahallede nasıl çekmişler bizim binalarda yeni basvuralımmı direkt

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2390933/8097efa6-d5d5-4735-b26c-d78d6d6a39ab.jpeg[/simage

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e5Makascısı -- 20 Mayıs 2020; 21:54:10 >
    Yeni evlere fiber çekiyorlar artık. Bakıra göre maliyeti daha ucuzmuş artık. Yeni eve yaoacakları fiberde zaten 30-40 sene hizmet edecek. Bakır gibi eskime problemi daha az.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Nerden getiriyorlar fiberi , mahalle adsl hala en azından vdsl falan olsa diycem tamam.

FTTH zaten normal şartlarda DSLAM'dan sokaktaki fiber kabinden çekilme. Santralden itibaren çekilir.

Sizde FTTC de olsa fiber yok mu hiç?
  • kadir. kullanıcısına yanıt
    Ya hocam bende uluönderde oturuyorum.Sizinki gibi durum çok bastırıyorum bütün ISS lere ama nafile.Bizim sokakta karşı apartmanlarda kablonet ve sol fiber var.Bir türlü apartmana hat çektiremedim.Son çare olarak muhtarla görüştüm.Bir kaç kişi adına dilekçe verdik dedi türk telekoma.Bekliyoruz.

Yok hocam adsl var 2mb down 0.60up alıyorum. Fiberde yok vdslde ancak anlamadıgım bunlar nasıl çektiriyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e5Makascısı -- 21 Mayıs 2020; 2:29:40 >
    Bşvurun hocam kabul edilirse gelip eve çekerler gerisini sorgulamaya gerek yok bence. Ö1f1 hocamında dediği gibi direk santralden çekiliyor fiber.

Başvurun gitsin hocam, şu sebeple sordum şimdi bir şekilde fiber erişime sahip binalara haliyle FTTH çekilme ihtimali daha düşük ama hiç fiber olamayan binalar daha şanslı. İnşallah biran evvel fiber çekerler de ADSL belasından kurtulursunuz.

Yeni binalara çekilen hatlar yani yeni şebeke tesisleri fiber yapılıyor hocam, büyük kısmı da FTTH oluyor genelde. Çok normal yani.
  • Bir etkinlik var. Türk Telekom CHRO (İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı) Mehmet Emre Vural 21 Mayıs 200'de 13.20 ile 13.50 arasında canlı etkinlikte bulunacak. Yayını izlemek isteyenler canliyayin.fyikariyer.com adresi üzerinden takip edebilirler.
    TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 19431944194519461947
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.