Şimdi Ara

Türk Telekom fiber için gelen verdiği teklif

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler şimdi tüm binadan imza topladım. Fiber internet için sonra TT genel müdürlüğüne gittim.

esimdeki kutu benim yan binamda var oradan binama getirilmesi için dilekçe verecektim.

Dilekçe kabul etmediklerini söylediler. 10 kişiyi TT Mobile geçirirsem getirirlermiş.

Böyle bir şey varmı?

• Boş işler

• AMC A kullanıcısına yanıt

tm

• Yalan twtden yaz

• China ama Çinli olmayan C kullanıcısına yanıt

nereye yazayım usta cimer işe yaramadı

• Ben sizin bir konunuza mesaj yazmıştım ama bu konu o konu değil anladığım kadarıyla. Fotoğraf ve içerik birebir aynıydı.

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    arkadaş konuyu yanlışlıkla iki kere açmış hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Djdy D kullanıcısına yanıt

Tamamdır hocam. :)

Hocam Cimerin verdiği yanıt şu :

Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi'ne (CİMER) yapmış olduğunuz başvuru ilgisi nedeniyle Kurumumuza yönlendirilmiş olup, başvurunuz incelenmiştir.Başvurunuzun 5809 sayılı Kanun hükümleri uyarınca Elektronik Haberleşme Sektöründe faaliyet gösteren ve Kurumumuzca yetkilendirilen işletmecilerin neden olduğu tüketici şikâyeti kapsamında olduğu değerlendirilmiştir. Başvurunuzda belirtmiş olduğunuz hususların daha detaylı olarak, Kurumumuzca tüketici şikâyetlerinin elektronik ortamda kayıt altına alınarak daha hızlı çözümlenmesi ve şikâyet başvurularının tüketiciler tarafından elektronik ortamda takip edilebilmesi amacıyla kurulan Tüketici Şikâyeti Başvuru ve Analiz Yazılım Sistemine https://www.turkiye.gov.tr/btk-tuketici-sikayet-bildirim-sistemi-4764 adresinden elektronik ortamda gönderilmesi halinde şikâyetiniz değerlendirilebilecektir.

Bilgilerinizi rica ederiz.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu

Tüketici ile İlişkiler Müdürlüğü

BTK'ya yönlendirdi ulaştırma ve altyapı bakanlığı BTK'da böyle dedi:

• Kingreis2113 K kullanıcısına yanıt

tuketici.btk.gov.tr adresinden kayıt açın demişler özetle.

onuda açtım :)

ikayeti Çözümle

Sayın

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu üzerinden şirketimize iletmiş olduğunuz talebiniz hakkında gerekli inceleme ve çalışmalar titizlikle yapılarak tamamlanmıştır.

İnternet erişim hizmetinden yararlandığınız lokasyonda Fibernet(H) hizmetinin tesis edilmesine yönelik talebinize istinaden yapılan kontrollerde, söz konusu lokasyonda Fibernet(H) hizmetine ait altyapının bulunmadığı anlaşılmıştır.

Bununla birlikte söz konusu lokasyon için yapılacak keşif çalışmasının akabinde projelendirme yapılacağını ancak, çalışmaların tamamlanacağı net bir süre bilgisi iletilemeyeceğini üzülerek belirtmek isteriz.

Mevcut imkanlar doğrultusunda altyapı dönüşümünün henüz gerçekleşmemiş olması nedeniyle hizmet sunumu mümkün olamamaktadır.

Bilgilerinize arz ederiz.

Saygılarımızla.

Cevapta yer aldığı üzere, proje çalışması yapılacağını ancak uygulamanın ne zaman yapılacağı yönünde bir bilginin olmadığı söylenmiş hocam. Proje çalışması yapıldıktan sonra listeye eklenir, mümkün ise ilgili yılın içerisinde, değil ise gelecek yılın yatırım programı kapsamında değerlendirilir. Belirli aralıklarla talebinizi yenileyiniz hocam. Türk Telekom fiber için gelen verdiği teklif 

teşekkürler hocam

Oto cevap bu. Bana da aynısını yazdılar.

Rica ederim hocam.

• NT2L kullanıcısına yanıt

Hocam cevaplar genellikle belli bir standartta geliyor. Olumsuz olduğu anlamı taşımıyor yani her zaman.

Ben belirteyim de sonra arkadaş 5-10 yıl fiber beklemesin

inşallah hocam Zaten Fiber Gelene kadar Belki Türknet altyapısı bile gelir Türk Telekom fiber için gelen verdiği teklif 

Starlink bile gelebilir Türk Telekom fiber için gelen verdiği teklif 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.