K

Çavuş
08 Ocak 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 10 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar fibernet için uğraştığımı bazılarınız bilir ve en sonunda talep aldırttım. Sizinlede paylaşmak istedim.


Müdürlüğe gittim 10 kişiyi Türk Telekom Mobile geçirin dediler ben dedim olmaz bu iş sonra tweet faln yine bir işe yaramadı.

Sonra BTK üzerinden durmadan mesaj atmaya başladım cimer işe yaramadı.


BTK'da en sonda talep aldırttım. Gelişmeleri yazmaya devam edeiceğim.


BTK Tüketici Şikayet Bildirim Sistemi'dan Türk telekoma yazdım.


1-ben yazdım.

Merhaba 2 gün önce Türk Telekom güneşli genel müdürlüğüne gittim. Sokağımda bulunan fiber altyapının binama getirilmesi için dilekçe vermeye gitmiştim. Dilekçede binadaki herkesin imzası var. Ancak Türk Telekom dilekçe kabul etmediklerini söylediler. 10 kişiyi Türk Telekom Mobile geçirirsem binama fiber altyapısını getirirler miş. Çocukların en çok ihtiyacı olduğu buzamanda işi fırsata çeviriyorlar. Ayrıca haksız kazanç mevcut binama fiber altyapının getirilmesini istiyorum. Dilekçeyi alta ekledim. Türk Telekom güneşli müdürlüğünden şikayetçiyim.


2-yine ben yazdım.

Fiber internet yan binamda yani şu adreste "İSTANBUL/BAĞCILAR/DAİRE 5'de bulunmakta yan binam yani bizim binamızada getirilmesini istiyoruz. Çocuklar eğitimlerinden eksik kalmakta herkesin evde olduğu bu dönem için fiber altyapıyı binamıza getirilmesini istiyoruz. Belirtiğim adresdeki altyapıyı sorgulayabilirsiniz. Yan binam İSTANBUL/BAĞCILAR/


3-Türk Telekom.

Yan binamın adresini yazmıştım ya altyapı var dediler o adrese bakmışlar.


Sayın B, bilgi teknolojileri ve iletişim kurumu üzerinden şirketimize iletmiş olduğunuz talebiniz hakkında gerekli inceleme ve çalışmalar titizlikle yapılarak tamamlanmıştır. İnternet erişim hizmetinden yararlanmak istediğiniz lokasyonda internet hizmetinin tesis edilmesine yönelik talebinize istinaden yapılan incelemede; söz konusu lokasyonda fiber altyapısının bulunduğu tespit edilmiştir. Evde/İşte internet başvurunuzu, -Türk Telekom ofis ve bayilerinden hat sahibi veya noterden vekaleti olan kişi tarafından, -Türk Telekom çağrı Merkezi'nden hat sahibi tarafından, -web sitemizden, -SMS ile yapabilirsiniz. Bilgilerinize arz ederiz. Saygılarımızla.


4-ben.

Adresim burası İstanbul bağcılar adresine fiber altyapı istiyoruz.


5-Türk Telekom.


Sayın B, bilgi teknolojileri ve iletişim kurumu üzerinden şirketimize iletmiş olduğunuz talebinizhakkında gerekli inceleme ve çalışmalar titizlikle yapılarak tamamlanmıştır. İnternet erişim hizmetinden yararlanmak istediğiniz adres için internet talebinizi değerlendirdik. İlgili adreste internet altyapımızın bulunmadığını üzülerek sizinle paylaşmak isteriz. Siz değerli müşterimizin kaliteli ve hızlı internet hizmetinden faydalanabilmesi için altyapı talebinizi kayıt altına aldık. Ön başvuruda bulunmanız durumunda bu konuda çalışmamız tamamlandığında size kısa mesajla bilgilendirme yapılacaktır. Altyapı olmaması nedeniyle talep etmeniz durumunda ve bulunduğunuz lokasyondaki mobil şebeke hizmet verilebilirlik durumuna göre Türk Telekom mobil 4,5 g (LTE) modem tarifelerinden yararlanabileceğinizi belirtmek isteriz. Türk Telekom mobil 4,5 g (LTE) başvurunuzu; - Türk Telekom ofis ve bayilerinden hat sahibi veya noterden vekaleti olan kişi tarafından, - Türk Telekom çağrı Merkezi'nden hat sahibi tarafından, - Online satış kanalından yapabilirsiniz. Bilgilerinize arz ederiz. Saygılarımızla.


En sonunda kayıt alındı sizde böyle veya vb bir şey yapabilirsiniz.


Veya buraya mail atabilirsiniz.

info.hgm@uab.gov.trUlaştırma Ve Altyapı Bakanlığı


Veee en sonunda altyapı talebi alındııı.

Arkadaşlar VDSL2 kullanıcısıyım. Yan sokakta TIP-7 var, nasıl onu kullanırım?

2 tane TIP-7, 1 tane TIP-23 bulunmakta.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/21/88/d6/2188d6825011552a810547f1de0bd9d5.jpeg&t=0&width=480&text=1

Beyler şimdi tüm binadan imza topladım. Fiber internet için sonra TT genel müdürlüğüne gittim.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/f2/43/ea/f243ea95720258eba00c9eaf87872eb5.png&t=0&width=480&text=1


esimdeki kutu benim yan binamda var oradan binama getirilmesi için dilekçe verecektim.


Dilekçe kabul etmediklerini söylediler. 10 kişiyi TT Mobile geçirirsem getirirlermiş.


Böyle bir şey varmı?

Beyler şimdi tüm binadan imza topladım. Fiber internet için sonra Güneşli TT genel müdürlüğüne gittim.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/f2/43/ea/f243ea95720258eba00c9eaf87872eb5.png&t=0&width=480&text=1

esimdeki kutu benim yan binamda var oradan binama getirilmesi için dilekçe verecektim.


Dilekçe kabul etmediklerini söylediler. 10 kişiyi TT Mobile geçirirsem getirirlermiş.


Böyle bir şey varmı?


@XpressMusic34

Arkadaşlar 2005 Kangoo Kullanıyoruz Araba Ne güzel çalışıyordu işden geldim akşam sapa sağlamdı sonra sabah işe giderken çalışmadı sonra sanayiye çektirdik mazot pompasına enjektörle faln bakıldı sapa sağlam sonra beyinci geldi krank sensörden dedi Krank Değiştirdik Çalıştı Sonra eve giderkende 3 bin devirden sonra stop etmeye başladı kendini araba korumaya alıyor neden olabilir?

Merhaba Dostlar benim Lenovo Marka Bilgisayarım Var Modeli;G580 Laptopum Var. Oyun Oynayınca 10 Dk İçinde Kapanıyordu Youtube İzlediğim Videodaki Ayarları Yaptım 10 Dk'dan 60 Dk Yükseldi Ama Hallen Oyun Oynadığım Laptop Aşırrıı Isınmaya Devam Ediyor Nasıl Çözerim?
Hakkında
Forum İmzası:
KingReis2113
Sistem ve Tercihleri
ISS
TürkNet
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Mesaj Sayısı: 62
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 63
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 74)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.