Şimdi Ara

Türk Telekom Faturalıda 15GB 35TL (39TL Oldu) Tarifesi Kullananlar Kulübü (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.620
Cevap
58
Favori
144.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • An itibari ile bin dk bin SMS 6gb 25 lira faturaliya geçiş teklifi geldi. Acaba bunu kabul etsem aradiklarinda 15gb istiyorum desem olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burinyo35 B kullanıcısına yanıt
    Bana da geldi ben kabul ettim arayınca pazarlık yapıcam. Yanlışlıkla kabule basmışım daha iyi bir teklifiniz var mı dicem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Geçen sene 6 gb'li bu tarifeyi 25 tl'den teklif etmişlerdi, bu sene indirim ile 20 tl'den kullanmaya devam ediyorum, evde 20 gb wifi internet, hanımda da 15 gb'li tarife olduğundan fazla üzerinde durmadan kullanıyoruz, hanıma da bu sene 1 tl farkla devam etme fırsatı sundular.

25 tl'yi 20 olarak değiştiriverirlerse çok güzel bir teklif olur.

6 gb rahatlıkla yetiyor normal kullanıma.

• Teklif az önce banada geldi 15gb 35 tl. Kabul ettim bakalım.

3-4 ay önce geçmek için mail bile atmıştım sistemde tanımlı değil diye geçememiştim. Kısmet bu güneymiş

Edit: 2.5 gün sonra tarifeye geçiş yaptım. Arayan olmadı direkt olarak geçiş sağlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-22675ED42 -- 26 Kasım 2019; 15:43:47 >
    Mh arıyorsun, sana bu teklifin geldiğini fakat 6GB az olduğunu mümkünse 15GB 35 lira olan tarifeyi istediğini söyle. Takip ettiğim kadarıyla 6GB 25 TL, 10GB 29 TL ve 15GB 35 TL teklifleri aynı havuzda, bana mesela 10GB geldi ama 15'i istedim verdiler.

• Yaz firsati tarifesi sona mi erdi. Bu ay bitiyor bundan sonra bunu kullanin diye arama geldim yoksa yaz tarifesi gercekte devam mi ediyor

• AYNI PAKETTEN BENDE DE var TAAHÜTÜM 27.12.2019 BİTTİYOR yani cayma bedeli yok online işlemlerde taahütünüz bulunmamaktadır yazıyor MH aradım kadın bana faturasızdan futuralıya gecince 30 tl + 5 tl vergi ödersin dedi doğru mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: root 1987

AYNI PAKETTEN BENDE DE var TAAHÜTÜM 27.12.2019 BİTTİYOR yani cayma bedeli yok online işlemlerde taahütünüz bulunmamaktadır yazıyor MH aradım kadın bana faturasızdan futuralıya gecince 30 tl + 5 tl vergi ödersin dedi doğru mu
    30 tl gecme ucreti var eveet

• Bende an itibariyle bu tarifeye geçmek için onayı verdim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

Bende an itibariyle bu tarifeye geçmek için onayı verdim .
    Faturasizdami beklyrdn?

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Hocam eskisi gibi iyi değil avea bazen ağ bağlantısı yok diyordu arama yapmıyordu kapatıyordum tekrar arıyordum

• smart0201 kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla o durum şebekenin o an ki yoğunluğundan dolayı oluyor, şebekenin bi kapasitesi var sonuçta.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Hocam Baz istasyonu da fiber var kapasite arttırılması yapması lazım band 3 ile band 20 var başka da yok

Bu turkcell

Türk Telekom Faturalıda 15GB 35TL (39TL Oldu) Tarifesi Kullananlar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 28 Kasım 2019; 10:5:3 >
  • Bugün itibariyle ben de faturalı 15 gb tarifesine geçtim

• Hocam zaten 9 aydır faturasızdaydım . 42 lira olan tarifem 50 olunca artık geçeyim dedim tarifem : Selfy Sosyal XLargedı.

Onayı verdim geçmesini bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Slim -- 29 Kasım 2019; 11:14:53 >
  • Bugün öğlen hattım fatıralıya geçildi . Kimse aramadı . Hoş geldin olarakta 17 Aralık’a kadar 5 GB hediye internet verdiler

• ben bu tarifeyi kullanıyorum. geçen gün aradındım ve 12 ay söze %30 indirim teklif edildi. kabul etmedim, daha taahüt bitimine 6 ay var. böyle bi arama alan oldu mu?
  • mert6385 kullanıcısına yanıt
    8. ayında 10.ayında vs farklı zamanlardan aranırsınız, ilkinde 46 tl gibi bir fiyat teklif ettiler, ikincisinde 1 tl farkla devam kararı aldık, 36 tl'ye 1 yıl daha kullanacağız, aslında daha küçük olan bir tarifeye geçmek istedik evde wifi 20 gb tarife var, fazla mal göz çıkarmaz diye 41 gb intenetle 1 yıl daha idare edeceğim.

Sizlerde taahhütünüzün sonuna doğru uygun teklif alırsanız değerlendirirsiniz.

• zn_volkan Z kullanıcısına yanıt
    otomatik aramaydı, karşımda insan değil bilgisayar vardı. gerçek insan ararsa konuşurum ben de
  • mert6385 kullanıcısına yanıt
    Öyle yapın. Numaranın sonu 4950'dir.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.