Şimdi Ara

Türk Telekom Faturalıda 15GB 35TL (39TL Oldu) Tarifesi Kullananlar Kulübü (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.620
Cevap
58
Favori
144.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar halen açıkmı bu tarife numara aktarma yapsam pttcellden ?
    sanırım pttcell den faturasız türk telekom geçişi yaparsam bu tarifeye geçme şansım var biri onaylayabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winchester34 -- 29 Ekim 2019; 1:1:34 >
  • Aranıza bugun itibariyle bende katıldım benide ekleyebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternet yavaşlığı yüzünden bu tarifeyi ve Türk telekom kullanmak bıraktım. Gına getirdi bu yavaşlık.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    4-5 Günü mü buluyor ? Fatura kesiminden sonra 10 saniyelik konuşma yap 2 saat sonra hakların uygulamada görünüyor.
  • Araxes kullanıcısına yanıt
    Bir yıl kullandınız bu paketi sonra ikinci sene 30.5 liradan mı teklif sundular ? Yani başta siz de 35 liradan 1 sene kullandınız ?
  • Bana da 30₺ devam ediyor musunuz dedi, hayır dedim, çünkü internet ve telefon konuşma bozuklukları var. Tamam bakalım ama önce onay verin ve işlemi tamamlandıktan sonra dedi. Ben önce Turkcell geçiş yapayım. Sizin çalışma tarzınız değişince geçerim. Turkcell ile 10 saat giden pil, 5 saati zor tamamlıyor. Konuşma ise gak guk. İnternet sözde 4.5G. aslında 2G burayı okuyan Telekom görevlisi bana özelden mesaj gönder. 2,5 ay sonra ben yokum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen katılıyorum, ne Volte desteği veriyorlar ne de interntte gezebiliyorsunuz. Bu tarifeye geçmek için can atardım ama şuan kaçıyorum. Numara taşıma talebim onaylandı güle güle Türk telekom.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

Önceden LTe çekmiyordu şimdi ise

Bu hizlari hiç göremiyorum usta ya bi en son baz istasyonunun yanindan geçerken test yapmiştim max onda 97 mbps gormustum evimde 15 ila 30 arasi genelde çogu yerdede öyle sabahlari bazen 70 mbps goruyorum tabi sabahlari oda 😂 kimse baglanmayinca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkansulek -- 11 Kasım 2019; 18:40:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Türk Telekom 3G / 4G de gördüğü hız rüyasına 5G ile devam ediyor. İstanbul / Gaziosmanpaşa Meydanı buyurun.Türk Telekom Faturalıda 15GB 35TL (39TL Oldu) Tarifesi Kullananlar Kulübü
  • Dun online işlemlerden teklifi kabuk ettim geçiş kaç günü buluyor? Yada bizi tekrardan ariyorlarmi?

• jupiter07 J kullanıcısına yanıt
    Ortalama 1 hafta içerisinde sizi arayacak ve onay alacaklar dostum. Onay verene kadar eski faturasız tarifeni kullanacaksın, onay verdikten sonra faturalı 15gb tarifesine geçişini tamamlayacaklar.
  • Bir ay sonunda bana gelen teklif; faturaliya gec ,bittiginde duran 10 gb internet 1000 dk konusma ve sms. 29 tl

• Bu tarifeyi kullanıyordum 2. yılımdayım. 2. yıl için %15 indirim tanımlamışlardı. Her ay 40 tl ödüyordum vergi dahil. 12 aylık taahhüt de yaptırmıştım. 3. ayda tekrar aradılar %20 daha indirim yapıyoruz dediler. Valla şaşırdım. Sonuçta taahhüt vermişim 12 ay 40 tl ödemeye razı olmuşum. 25e falan düşürmüşler faturamı. Türk telekom gerçekten ilginç. Seviyorum bunları.

Aradıkları numara da 0507 985 49 50

Başta kıllandım kapattım netten araştırdım, 2. kez aradılar. Gerçekten türk telekommuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cream cheese -- 15 Kasım 2019; 10:4:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cream cheese

Bu tarifeyi kullanıyordum 2. yılımdayım. 2. yıl için %15 indirim tanımlamışlardı. Her ay 40 tl ödüyordum vergi dahil. 12 aylık taahhüt de yaptırmıştım. 3. ayda tekrar aradılar %20 daha indirim yapıyoruz dediler. Valla şaşırdım. Sonuçta taahhüt vermişim 12 ay 40 tl ödemeye razı olmuşum. 25e falan düşürmüşler faturamı. Türk telekom gerçekten ilginç. Seviyorum bunları.

Aradıkları numara da 0507 985 49 50

Başta kıllandım kapattım netten araştırdım, 2. kez aradılar. Gerçekten türk telekommuş.
    Sende ayri bi ballisin

• Arkadaşlar Selamun Aleyküm selfy'li oldugum halde 2 gündür online islemler uygulamasinda uyeligim yokmuş gibi gozukuyor sizdede boyle bir sorun varmi?

Türk Telekom Faturalıda 15GB 35TL (39TL Oldu) Tarifesi Kullananlar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkansulek -- 20 Kasım 2019; 0:19:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beni de aradılar %30 indirim verdiler 11 tl ödüyorum 8 gb paketine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Beni de aradılar %30 indirim verdiler 11 tl ödüyorum 8 gb paketine.
    Banada 10 gb 1000 dk sms 29 teklf ediyorlar anlamyrm ben

• quote:

Orijinalden alıntı: _A_N_I_L_

Türk Telekom 3G / 4G de gördüğü hız rüyasına 5G ile devam ediyor. İstanbul / Gaziosmanpaşa Meydanı buyurun.
    bu hız gene iyi benimki daha düşük forumu 5dk da açsa iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 20 Kasım 2019; 12:39:29 >

• Amk 1 aydır ttyim adamlar gram indirim yapmıyor istediğim takdirde.

Allah belalarını versin bune ya istemeyene indirim var isteyen öğrenciye yok

Ben 40 TL'ye 10 GB internet alacağıma 45 veririm Turkcell'den alırım

• Benim taahhüt bitmek üzere. 25₺ kadar indirim yaptılar. Kendileri arıyor. Ben kalmak istemiyorum. Çünkü konuşma ve internet bağlantısı çok berbat. Anten dalgalanma çok fazla. 1 dakika içinde 4-3-2 ne kadar G varsa geziyor telefon. Deprem sonrası da belli oldu. 2 kat para verip başkasına geçeceğimi söyledim.

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.