Şimdi Ara

Türk Telekom Evde İnternet Nisan 2020 yeni tarife fiyatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, geçen ay tarife fiyatlarına bakmıştım. Şimdi tekrar baktığımda tarifeler yenilenmiş ve maalesef insan gibi zam yapmamışlar.https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/internet/sayfalar/internet-paketleri.aspx

Benim 20 Nisan tarihinde taahhütüm bitiyor ve 7 yıllık müşteriyim. 24mb indirme/ 4 upload için 75 TL ödüyorum. Bugün Telekom binasına görüşmek için gittim aynı tarifeyi 105 TL den devam ettirebileceğimi söyledi. Yakın zamanda benim gibi taahhütü bitecek arkadaşlar sizde durum nedir? Daha uygun fiyata daha hızlı tarifeler almak için neler yapabiliriz? Forumda dolaşırken gördüm bazı arkadaşlar 100 TL ye 35mbit alabiliyorken bunlar kafasına göre müşterileri neden kazıklamaya kalkıyorlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• en son durum ne oldu? 105TL'den bağlattınız mı tekrar?
  • farlı iss ye geçiniz taahhüt vs uğraşmayınız..
  • Yeni fiyatlar bu.He biraz pahalımı pahalı bu ülke de pahalanmayan ne kaldı ki? 85'TL ye özgür iletişim paketi var Türknette alt yapınız desteklediği kadar hız alıyorsunuz.Ama bir gün internetiniz olur üç gün olmaz.Durduk yere hızınız yavaşlar ters giden durum da muhattap olacağınız birini bulmak da zor.İşin doğrusu bütçen yetiyorsa TT kullan ama şu koronalı günler de sorunsuz netim olsun sorunlarım kısa sürede hallolsun diyorsan TT.
    Türk Telekom Evde İnternet Nisan 2020 yeni tarife fiyatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gooerge2 -- 28 Mayıs 2020; 15:29:25 >

• Gooerge2 G kullanıcısına yanıt
    100Mbit 155TL 24 ay taahhüt. En azından taahhüt meddesine, müşteri hizmet ten memnun kalmadığında cezasız ayrılma maddesi ekleselerdi.. CGN yok dimi Türk telekomda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

100Mbit 155TL 24 ay taahhüt. En azından taahhüt meddesine, müşteri hizmet ten memnun kalmadığında cezasız ayrılma maddesi ekleselerdi.. CGN yok dimi Türk telekomda?
    Yok hocam öyle olsa zaten taahhüt koymazlardı ama sorunsuz bir internet için TT tercih ediyorum ben.Tabi herkesin kararı farklıdır millenicom da iyi diyenler var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.