Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET/ADSL |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
20.780
Cevap
358
Favori
1.267.009
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET/ADSL |
Giriş
    5169 Mesaj

yukarıda yazdım tel dahil..
    |
    |
    aykutgs54 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: rizakar

Benim sadece Ttnet internet taahhütüm var ve 1 hafta sonra bitiyor. Ev telefonum ise taahhütsüz aylık 17 liralık normal türk telekom tarifesi. Bu durumda aylık 46 liraya hem 75gb akk internet ve alo konuştukca paketi de dahil olarak teklif almak için sadece internet iptali için imza atsam yeterli olur mu acaba?

bilgim yok ancak neti iptal edince sizi arayacaklar size komple bir teklif sunabilirler..bence şansınızı deneyin..

Tamam teşekkürler yarın bi gidip deneyeyim şansımı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    reko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

konuştukça öde telefona 14 lira ödüyorum totalde 64 lira geliyor 24 ay sözleşmem var 4 ay önce imzaladım ne yapalım şimdi? net hızım max 5 megabit oluyor ay başında.
    quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

100 gb kotalı 16 mb kadar net 49

konuştukça öde telefona 14 lira ödüyorum totalde 64 lira geliyor 24 ay sözleşmem var 4 ay önce imzaladım ne yapalım şimdi? net hızım max 5 megabit oluyor ay başında.

buna ek olarak istanbul ümraniyede oturuyorum, 2010 da fln 9 megabit hız alıyordum, o zamanlar hızım 8 megabitti, ne olduysa gittikçe hızım hep düştü şuan modem arayüzünde max alınabilen hız 6,5 megabit yazıyor. telefon direğinden eve gelen kablo 12 yıllık acaba o kabloun yenilenmesini mi istesem? niye hız alamıyorum?

Hocam sonucu biz de bekliyoruz, başarırsanız güzel olur..
    |
    |
    isviçreli bilim adamı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

telefon kampanyası ne oluyor konustukca öde mi ? onda sabit 18 tl alıyorlarda benden ne demem gerekiyor
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: general-net

Benim sözleşmede sıkıntı oldu yani iptal için imza atıp bekleseydim 156 tl cezası vardı yani ıslak imza riskine giremedim.

44 tl 75 gb 16 mbit aldım + 10 TL telefon ücreti oldu ( telefon ücreti iptal imzası atsaydım arkadaşlarda olduğu gibi 0 veya 5 tl olabilirdi ama o riskli almadım)

Yani sonuç olarak 10 TL yaptırabiliyorsunuz bunun yanında telefonla arayarak 2 yıllık için 12 tl 1 yıllık için 14 tl alabiliyorsunuz.

18 tl ödeyen arkadaşlar en kötü telefonla arayarak fiyat düşürebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 26 Ocak 2017; 18:40:45 >
    |
    |

quote:

buna ek olarak istanbul ümraniyede oturuyorum, 2010 da fln 9 megabit hız alıyordum, o zamanlar hızım 8 megabitti, ne olduysa gittikçe hızım hep düştü şuan modem arayüzünde max alınabilen hız 6,5 megabit yazıyor. telefon direğinden eve gelen kablo 12 yıllık acaba o kabloun yenilenmesini mi istesem? niye hız alamıyorum?

Bence size gelen kutuda sıkıntı var ..kablonun eski olması değil ek olması da data hızını etkiler... tavsiyem evinizin dışında bulunan bina kutusunu değiştirtmeniz oda olmadı mahalede bulunan ana kutudaki regleti kontrol etsinler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 26 Ocak 2017; 18:44:48 >

• Teğmen
    248 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

quote:

Orijinalden alıntı: general-net

Benim sözleşmede sıkıntı oldu yani iptal için imza atıp bekleseydim 156 tl cezası vardı yani ıslak imza riskine giremedim.

44 tl 75 gb 16 mbit aldım + 10 TL telefon ücreti oldu ( telefon ücreti iptal imzası atsaydım arkadaşlarda olduğu gibi 0 veya 5 tl olabilirdi ama o riskli almadım)

Yani sonuç olarak 10 TL yaptırabiliyorsunuz bunun yanında telefonla arayarak 2 yıllık için 12 tl 1 yıllık için 14 tl alabiliyorsunuz.

18 tl ödeyen arkadaşlar en kötü telefonla arayarak fiyat düşürebilir.

Çok teşekkürler bilgilndirme için.
    |
    |

• Yarbay
    2154 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: reko

quote:

quote:

Bence size gelen kutuda sıkıntı var ..kablonun eski olması değil ek olması da data hızını etkiler... tavsiyem evinizin dışında bulunan bina kutusunu değiştirtmeniz oda olmadı mahalede bulunan ana kutudaki regleti kontrol etsinler..

adsl kullaıyorum fiber yok sokakta, kutu derken telefon direğinde ufak bir kutu tarzı bişi var onu mu? değiştirsinler?

• Çavuş
    73 Mesaj

tek fatura yaptılar dımı hocam
    |
    |
    Mayıs gibi eve İnt bağlatacam limitsiz olacak şekilde kampanya neler var arkadaşlar, telefon istemiyorum. Sadece internet

|
    |

Evet o kutuyu benim evin santrale uzaklığı yaklşık 300mt bana 14mb geliyor her 150mt de1 mbt düşüyor onuda hesap etmelisin bakır tellerdeki en büyük data düşüsü ek yerinde olur 300mt de nerden baksan en az 5-6 ek noktası vardır kablo kutu senin modemin vs derken her nokta datandb süni düşürür o nednele kutu değiltirmen lzım bakır tesisatlarda reglet kutuları kullanıyor türk telekom fiberde sistem farklı

|
    |
    magrofon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: reko

Evet o kutuyu benim evin santrale uzaklığı yaklşık 300mt bana 14mb geliyor her 150mt de1 mbt düşüyor onuda hesap etmelisin bakır tellerdeki en büyük data düşüsü ek yerinde olur 300mt de nerden baksan en az 5-6 ek noktası vardır kablo kutu senin modemin vs derken her nokta datandb süni düşürür o nednele kutu değiltirmen lzım bakır tesisatlarda reglet kutuları kullanıyor türk telekom fiberde sistem farklı

8 yıl önce sokağa fiber kablo döşediler hatta bütün ilçeye, 8 senedir neyi bekliyoruz fibere geçmek için anlamadım.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: aykutgs54

tek fatura yaptılar dımı hocam

Evet eskisi gibi tek fatura, 50 gb + telefon 46 tl öderken şimdi 75 gb + telefon 54 tl oldu.

46+10 tl tek fatura yapalım dediler de bana, telefonu ttnete geçirelim böylelikle tek fatura ödersiniz 16tl de 1 kerelik tek fatura dönüştürme bedeli verirsiniz dediler.
    |
    |

En iyi kampanya sende hocam taahütnameyi foto koyabilir misiniz? Tam paketin ismi nedir diye, 46 lira internet 10 lira telefon alıyorlarda bizden telefonu nasıl bedavaya getirdiniz acaba
    |
    |
    Beyler 2010 yılından bugüne kadar TTNET kullanıcısıyım. 50 GB kotalı 8 Mbit hızında NETLIMITSIZ kullandım. Çeşitli taahhütler yaptırdım ve 18 OCAK 2017'de sona erdi. Ödediğim ücret telefon faturası dahil 67 TL idi. Telefon için 18 TL taahhüt olmadan ödüyordum, bilerek 3-4 TL indirim için taahhüt vermedim. Geçen sene 7 TL gibi bir ücret öderken şimdi 18 TL yapmıştır. Taahhüt verirsen 14 TL ya da 15 TL ödüyorsun. Neyse bizim internet boşa çıkınca gittim D-Smart'a Mega Paket + aynı internet hızında ve kotasında 2 yıl taahhüt verdim. Pazar günü telefonda üyeliğimi başlattım, akşamında TV içim CAM modül ile yayını verdiler. Pazartesi sabahında da internet sinyalini verdiler. O gün gittim direk Türk Telekom'dan iptal masasına ıslak imzalı dilekçemi yazdım. O gün faturalandırma durdu. Bu arada Tivibu hizmeti almıştım ve tivibu modeminin zimmetini düşmemişler. Bunun 120 TL'lik ücretini de yansıtacağız deyince benim şartel attı. 2015 yılındaki iptal dilekçesinin kopyasını buldum evi deşeleye deşeleye. Bu haltı yiyen kadında defolmuş gitmiş. İl Telekom Müdürüne çıktım anlattım durumu. Neyse o zimmeti düştükten sonra iptal talebim ıslak imzalı olarak alındı.

1 hafta sonunda aradılar arkadaşlar iptalden vazgeçirmek için yalvar yakar; şu kadar yıldır müşterimizsiniz de, telefon ücretini almayacağız da, 45 TL'ye bu kullandığınız interneti verecez de falan da filan.. Ha bu arada fiber felan yok. Mevcut bakır kablo 8 Mbit'i bile desteklemiyor. Hızım 4 Mbit olarak sabitlenmiş durumda. Çünkü mevcut altyapı bu kadarını kaldırıyormuş. Neyse ben dedim; geçti Bor'un pazarı.. Farklı bir servis sağlayıcısına taşıdım interneti. Sizin bana yıllarca ödettiğiniz yalın internet, sabit telefon hattını da ödetmiyorlar ve de tüm kanalları açık olacak şekilde TV paketi dahil 72 TL ödüyorum.

Arkadaş bunu duyunca; iptal edin falan diyerek saçmaladı. Yasal 1 ay süreniz var. İptal olunca gelecek cezadan bi haber tabii ki.. Dedim ben taşıdım arkadaş yıllarca bu ücretleri tahsil ediyorsunuz. İptal çekince verdiğiniz teklife bakın. İstemiyorum farklı bir servis sağlayıcısına taşıdığımı söyledim, kısa kesin iptal edin. Size hiçbir borcum da yok, zimmetim de yok, ceza da yok, taahhütüm de yok.. Adam çıktı ya farklı bir servis sağlayıcısı diyorsunuz da bizim altyapımızı kullanıyorsunuz gibi saçma bir laf etti. Sanki bilmiyormuşum gibi..

Dedim arkadaş kapatsana üyeliğimi senin amacın ne deyince artık; ''İptal işleminizi onaylıyor musunuz?'' dedi. Evet dedim kurtuldum. Bu arada D-Smart'a dedim hızımı da yükseltti. Adamlar yıllarca yontmuş resmen ya..
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.