Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (924. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.771
Cevap
577
Favori
2.027.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 922923924925926
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Başın sağolsun kardeşim.
    Çok uzun yazmayacağım tek söyleyeceğim ttnet doymuş, bu yüzden çoğu zaman kapatmalarda geri dönüş bile yapmıyor.
  • h0c@ H kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. size sunulan seçeneklerdeki kampanyayı internette geçen haftalar gördüm ama şuan bi türlü bulamıyorum. müşt hizm de aradım bunla ilgili ancak iptal talebinde bulunanlar yararlanabiliyor cevabı aldım. 1 ocak ta ben de iptal talebinde bulunacağım ve size sunulan seçeneklerden 46 tl lik olanı (24mbt 75GB limitsiz)talep edeceğim. kampanyanın internet sayfasındaki linki veya kampanya adını biliyor musunuz ve paylaşabilir misiniz. tşkler
  • Beyler Türkcell aradı;

16mbit vdsl2+ 75gb akk ve modem

Türkcell hat 500dk heryöne 4gb internet 1000 sms

24 ay taahhüt 79₺ Nasıl sizce

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • meganers kullanıcısına yanıt
    cok guzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuxexes_1453

Hayırlı olsun hocam. size sunulan seçeneklerdeki kampanyayı internette geçen haftalar gördüm ama şuan bi türlü bulamıyorum. müşt hizm de aradım bunla ilgili ancak iptal talebinde bulunanlar yararlanabiliyor cevabı aldım. 1 ocak ta ben de iptal talebinde bulunacağım ve size sunulan seçeneklerden 46 tl lik olanı (24mbt 75GB limitsiz)talep edeceğim. kampanyanın internet sayfasındaki linki veya kampanya adını biliyor musunuz ve paylaşabilir misiniz. tşkler

maalesef ulaşılabilir bir kaynak yok. Bana da ilk başta 16 mbt + 75 gb akn dediler. Ben 24 talep edince 24 e çıkardı. Siz de ona göre talep edin iptalden sonra sizi aradıklarında.
  • Birisi için yeni abonelik almak istedim, 24mbps+35gb için 56,90+3tl modem - 24mbps 100gb için 69,90+3tl fiyat verdiler. Mantıklı mı sizce bu fiyatlar. Superonline var bir de 24mbps+35gb 54,90 fiyatı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STMUS -- 30 Aralık 2016; 16:26:29 >
  • paketin adı 24 Ay Net Avantaj Devam_ikna. Paketi internette arattığım zaman hiç bir yerde bilgilerini bulamadım isteğe göre oluşturuluyor sanırım
  • 2 gün önce ıslak imza verdik ama ne internet kapandı nede arayan var nede mesaj geldi. 2-3 güne ararlar demişlerdi bakalım...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 16 mb 50 gb akk limitsiz internet kullanıyordum , fatura 50-51 tl arası değişiyordu. taahhüt sürem bitmişti, dün müş. hizmetlerini aradım 54 lira teklif ettiler dedim daha önce 49 demişlerdi ne biçin iş iptal edin dedim.
    bugün tekrar aradılar müdürlüklten arıyorum dediler, 39 tl teklif edildi aynı paket için, kabul ettim.
    telefon için de iptal edin demiştim onun için tekrar arayacağım şu an 20 tl fatura geliyor.
  • Çarşamba günü ıslak imza verdim. Ne arayan var ne soran. Ben aradım, iptal talebiniz görünmüyor dedi...

Şimdi pazartesi tekrar gidicem noldu bizim iptal başvurusu diye pff..
  • Soickan S kullanıcısına yanıt
    Ttnet iptal işlemlerini bilinçli olarak yavaş yürütüyor. ben 2 hafta önce iptal dilekçesini vermiştim, dün tamamen kapatıldı.
  • Arkadaslar 2 yil taahhutum bugun itibariyle doluyor. Kampanyali paketin adi Yalın HİPERNET LİMİTSİZ (24Mbps'ye kadar) 35GB AKN. Hesabima bakinca indirimli paket kullanim son tarih 2 ay daha sonrayi gosteriyor. Simdi taahhutum dolunca internetim otomatik kapanmiyor mu? Normalde 63 lira oduyorum, bu sekilde kullanmaya devam etsem yine ayni ucreti mi oderim?

Suan kullandigim pakete en uygun hangi kampanya var acaba onerebileceginiz? Tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

Ttnet iptal işlemlerini bilinçli olarak yavaş yürütüyor. ben 2 hafta önce iptal dilekçesini vermiştim, dün tamamen kapatıldı.

Dün MH yi aramıştım. 10 dk sonra iptal talebim gerçekleşti ve aranacağım mesajı geldi. Online işlemlere girdim, MH benim adıma bilgi girişi yapmış. Sonrasındaki işlemlerde de TT OFIS ibaresiyle iptal talebi oluşturulduğunu gördüm. Büyük ihtimal ofis bilgi gönderiyor ama merkezden işleme koymak bazen işgüzarlığa kalıyor...

Neyse, aranmayı bekliyorum, sırf bu nedenden dolayı yılbaşında internetsiz kaldım

• quote:

Orijinalden alıntı: slickman

Arkadaslar 2 yil taahhutum bugun itibariyle doluyor. Kampanyali paketin adi Yalın HİPERNET LİMİTSİZ (24Mbps'ye kadar) 35GB AKN. Hesabima bakinca indirimli paket kullanim son tarih 2 ay daha sonrayi gosteriyor. Simdi taahhutum dolunca internetim otomatik kapanmiyor mu? Normalde 63 lira oduyorum, bu sekilde kullanmaya devam etsem yine ayni ucreti mi oderim?

Suan kullandigim pakete en uygun hangi kampanya var acaba onerebileceginiz? Tesekkurler.

benim en son tahhüt bittiğinde 2 ay daha aynı kampanyalı fiyatı devam ettirmişlerdi ozaman ikna çabaları vardı :)
  • İyi teklif alan var mı son günlerde..
  • 07/01/2017 Tarihinde İnternet taahhütüm bitiyor. Bir kaç güne TT ofisine gidip orada ikna kampanyaları, iptal kampanyalarını soracağım. Eğer ki ciddi ciddi restleşirsek iptal ettirip çıkarım.
    TT birde ev telefonu var onun ki de ../04/2017 de bitiyor. Umarım hiç bir sıkıntı ile karşılaşmadan güzelce anlaşırız.

Ben nasıl şimdi burada teklifleri merak edip kontrol ediyorsam bende sizi merakta bırakmayacağım konuyu güncel tutacağım :)
  • 41 liralık teklifi alabilirsek iyi olurdu ama yıl değişti, kesin kampanyalar da değişmiştir.
  • İptal talebime istinaden arandım en sonunda... 46 TL yi direk teklif ettiler. Bende bir önceki taahhütten modem almıştım, o yüzden hiç modem isteğinde bulunmadım. Bazı arkadaşlar taahhüt sorunu yaşamış olduğunu okumuştum.

Aynı teklifler devam ediyor arkadaşlar, yıl değişti diye fiyat yükselmiyor. 31 Mart'a kadar kampanya devam ediyor...
  • Soickan S kullanıcısına yanıt
    Yalın mı yoksa telefon var mı hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: miko01

Yalın mı yoksa telefon var mı hocam

Alo Konuştukça Öde telefon dahil fiyat... Telefon dahilmi diye sordum, evet dediler. Online işlemlere girdim baktım, telefonu ücretsiz olarak yazmışlar...

• 
Sayfa: önceki 922923924925926
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.