Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (549. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Methoxyphenyl Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.778
Cevap
577
Favori
2.027.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 547548549550551
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berkay956

quote:

Orijinalden alıntı: sonkurt

Bende öyle düşünüyorum ama görevli ısrarla siz 5 liralık kullandıkça öde telefon parasını ödemeyeceksiniz diyor. Sebep olarak eski abone olmamı söylüyor.

bence yanlış biliyor görevli 3 lü avantaj da zaten 15 tl lik sabit ücret 0 tl olarak geliyor.

Bir bilgiyi yazmayı unutmuşum. Bana bahsettiği tarifenin(44 lira) yıl başından sonra 46-47 gibi olacağını söyledi. Bana da zam gelecekmiş. Taahhüt imzalıyorum nasıl fiyat farkı olur dedim.
    Faturanız gelince çözüm masasına gelin dediler. Ancak oradan çözersiniz dediler.
  • sonkurt kullanıcısına yanıt
    Herkesin imzaladığı sözleşmede %7 zam maddesi yok, son bir-iki ayda taahhüt yapanların sözleşmelerinde var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İptal masasında veriyorlar. Ama taahhütünüz olmaması lazım.
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    3'lü avantaj kampanyası ile TTNET Alo verilirse ücretsiz; ama bir de AYRICA TTNET Alo THK kampanyası verirse +5 TL ödenir :-(

• quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Herkesin imzaladığı sözleşmede %7 zam maddesi yok, son bir-iki ayda taahhüt yapanların sözleşmelerinde var.

Bu durumda 44 lira doğru mu ? diyorsunuz. Çünkü % 7 zamla beraber yaklaşık 47 lira yapıyor. Sözleşmede öyle bir ibare dikkatimi çekmedi. Bende kalan sarı nüshaya 'da baktım göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin.K

Arkadaşlar şimdi bana 3ttnet denen illetten en az zararla nasıl kurtulurum yada şu an kullandıgım tarifeyi degiştirerek faturatı indirmek için yine en az zararla bu işin içinden nasıl çıkabilirim bi yol gösterebilirmisiniz.

Şu an kullandıgım tarife 2014te 73tl olacakmış bundan kurtulmam lazım

telekom müdürlüğüne gidip 3 lü avantaja geçiş yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

3'lü avantaj kampanyası ile TTNET Alo verilirse ücretsiz; ama bir de AYRICA TTNET Alo THK kampanyası verirse +5 TL ödenir :-(

evet haklısınız:)
  • Aynı numaraya ikisi birden olmaz. Söylediğiniz durum İki hat almanız durumunda gerçekleşir. Hata olsa bile çözersiniz kanaatindeyim. Zaten yetkili önceden TTnet Alo verip sonra 3lü avantaja dahil etmeye çalışsa sistem izin vermez.
  • Az önce Telekomdan aradılar ve yarı yarıya daha az ödemek istermisiniz tarzı bi görüşme geçti. Müsait olmadığımdan sonra görüşelim dedim. Varmı böyle bi görüşme geçen birisi? Neyi teklif ediyolar mevzu neymiş? Nasıl indirim veriyolarmış? :)
  • Sinerfru kullanıcısına yanıt
    İptal masasında derken İnternet üzerinden başvuramıyorum, o hal'de ofise gidip durumu izah etmem'mi gerek ?

Ayrıca neredeyse 1-5 2 sene önce yaptığım bir taahhüt vardı, sanırım hala bitmemiş olmalı Online İşlem Şubesinde hala gözükmekte çünkü.

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deagles48 -- 19 Aralık 2013; 14:54:21 >
  • sonkurt kullanıcısına yanıt
    Yeni sözleşmeleri var bu madde, görevli size eski sözleşme imzalatmış olabilir... Sözleşmeyi inceleyin.

• Benim ağda problem var, resimleri açmıyor. Kampanya bitiş tarihi ne olarak gözükmekte online işlemlerde.
  • Az önce geldiler. Adamın elinde bir alet vardı bir şeyler yaptı. Modemi bağladı ileryen saatlerde aktif olacak dedi imza attım gitti. Aradım bayiyi saat 6 dan sonra açılır dedi. Bekliyorum bakalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

Az önce Telekomdan aradılar ve yarı yarıya daha az ödemek istermisiniz tarzı bi görüşme geçti. Müsait olmadığımdan sonra görüşelim dedim. Varmı böyle bi görüşme geçen birisi? Neyi teklif ediyolar mevzu neymiş? Nasıl indirim veriyolarmış? :)

Yokmu bilgisi olan?

quote:

Orijinalden alıntı: Deagles48

İptal masasında derken İnternet üzerinden başvuramıyorum, o hal'de ofise gidip durumu izah etmem'mi gerek ?

Ayrıca neredeyse 1-5 2 sene önce yaptığım bir taahhüt vardı, sanırım hala bitmemiş olmalı Online İşlem Şubesinde hala gözükmekte çünkü.

Bizzat Müdürlüğe gitmelisin. İptal masaları Telekom Müdürlüklerinde olur.

• arkadaşlar taahhüt devam ederken indirim alabiliyor muyuz ? net bir cevap arıyorum duruma göre pederi göndereceğim iptal bölümüne. 2 ay ücretsiz 10 ay 40 tl kullandık.(NETLİMİTSİZ) geçen ay indirimli son fatura gelmişti. bu ay normal fiyata döndü . taahhüt bitmeden iptal etsek yaklaşık 400 lira aldığımız indirimler nedeniyle ödememiz gerekiyor. bu ay ev telefonu ve internet şu şekilde ;

( ev telefonu )

( internet )

toplamda 92 lira ödedim. canımı sıkmaya başladı iyice. 400 lira verecek imkanım olsa cezayı hemen ödeyip kurtulacağım.

bu durumda gitsek tarifeye ayar çektirebilir miyiz acaba ? deneyimi olan arkadaş var mı ? hali hazırda taahhütü devam ederken indirim alabilen var mı ? geçtiğimiz mesajlarda taahhüt süresi dolmadı diye geri çevrilen arkadaşlar olmuş . bazı arkadaşlarda taahhüt devam ederken indirim aldık diyordu . çelişkide kaldım o yüzden .

edit : imla .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byrmbrk -- 19 Aralık 2013; 15:45:32 >

• Gelip tivibu kurulumunu yaptılar. Sanırım kampanyadaki paket en düşük paket ne seç izle oluyor ne başka bir şey. Durdurup izleme özelliği kullanışlı . Yayın kalitesi başlangıçta kötü geldi bana ama bilemedim de. Ayarlardan 1080i seçtim bir de 720p var. Normalde tvnin içindeki HD uydu alıcıyı kullanıyorduk.
  • Mektup geldi subeye gittik eskisi 42 olan kullanima yeni verilen teklif 67 olur dediler. İptal masanına gittik en son 49a indiler Tivibu verirseniz uzatin dedim yine vermediler. iyi kapatın dedik faturayi odeyip yarın kapaticam. Uydunet 10mps ve kablo tv modemi olana 41tl fiyat aldım tek sorun evi tasirsam elimde patliyacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet.

TTNET Alo THK Kampanyası (5 TL - 12 ay taahhütlü - Yalnızca Türk Telekom Ofisi'nden alınabilir.)
    TTNET Alo, TTNET'in Türk Telekom santralleri üzerinden sabit telefon erişim hizmetini sunmasıdır. Bu kampanya ile TTNET Alo'ya 12 ay taahhüt vererek "TTNET Alo Aylık Sabit Ücret 15 TL" yerine aylık 5 TL ödeyebilirsiniz.
    *TTNET Alo Konuştukça Öde paketi seçildiğinde yalnızca 5 TL sabit ücret ödenir, diğer dakika paketleri için: http://www.ttnet.com.tr/bireysel/Telefon/ttnetalo/Sayfalar/Sabit-Ses-Hizmeti.aspx
    **TT sabit hat numaranız değişmeden TTNET Alo'ya kesintisiz geçiş yapabilirsiniz.
    ***TTNET Alo hizmeti TTNET internet hizmetiyle birlikte verilmektedir. TTNET internet hizmeti iptal edildiğinde TTNET Alo hizmeti de iptal olacaktır. TTNET Alo hizmeti iptal edildiğinde TTNET internet hizmeti de iptal olacaktır.
    ****avea'nın Cepte Bayram paketlerine abone olanlar taahhütleri bitmeden telefonlarını TTNET Alo'ya taşımasınlar.
    *****TT sabit hat aboneliğinize ait bir taahhüt varsa TTNET Alo’ya geçmeniz hâlinde TT’nin hattınıza sağladığı indirimleri ceza olarak ödemek zorunda kalırsınız.

9 ay 44 TL NETLİMİTSİZ İKNA Kampanyası (TAAHHÜTSÜZ - Yalnızca Türk Telekom Ofisi İPTAL bölümünden alınabilir.)
    Taahhütü devam eden ve NETLİMİTSİZ (8 Mbps’e kadar hızlı, 50 GB adil kullanım kotalı, 50 GB “download” dan sonra hızın 3 Mbps’e düştüğü limitsiz internet) kullanmak isteyen mevcut aboneler, NETLİMİTSİZ paketini 9 aylığına TAAHHÜTSÜZ olarak 44 TL'den alabilirler. Beraberinde yukarıda yazılı TTNET Alo THK kampanyası da alınabilir. (TT sabit hat ile internet aboneleri için)
    [Taahhütü bitmiş veya taahhütü olmayan mevcut aboneler de TAAHHÜTSÜZ olan bu kampanyayı alabilirler; ama 9 ay yerine 12 ay indirim istenirse 12 ay taahhütlü bir kampanya seçmek daha mantklı olacaktır.]

9 ay 49 TL ULTRANET LİMİTSİZ İKNA Kampanyası (TAAHHÜTSÜZ - Yalnızca Türk Telekom Ofisi İPTAL bölümünden alınabilir.)
    Taahhütü devam eden ve ULTRANET LİMİTSİZ (16 Mbps’e kadar hızlı, 50 GB adil kullanım kotalı, 75 GB “download” dan sonra hızın 3 Mbps’e düştüğü limitsiz internet) kullanmak isteyen mevcut aboneler, ULTRANET LİMİTSİZ paketini 9 aylığına TAAHHÜTSÜZ olarak 49 TL'den alabilirler. Beraberinde yukarıda yazılı TTNET Alo THK kampanyası da alınabilir. (TT sabit hat ile internet aboneleri için)
    [Taahhütü bitmiş veya taahhütü olmayan mevcut aboneler de TAAHHÜTSÜZ olan bu kampanyayı alabilirler; ama 9 ay yerine 12 ay indirim istenirse 12 ay taahhütlü bir kampanya seçmek daha mantıklı olacaktır.]

12 Ay İndirim Fırsatı Kampanyası (31.12.2013 - 49 TL - NET/ULTRANET/HİPERNET/FİBERNET - 12 ay taahhütlü - Taahhütü devam eden mevcut aboneler de alabilir.)
    Kampanya Ana Sayfası: http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/12-Ay-Indirim-Firsati-Kampanyasi.aspx
    Kampanya SSS Sayfası: http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/sss/Sayfalar/12-Ay-Indirim-Firsati-Kampanyasi.aspx
    Kampanya Taahhütnamesi: http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/internet/SozlesmeVeTaahhutnameler/12-ay-indirim-firsati-taahhutname.pdf

• Durduk yere mi aradılar? 6 ay %50 indirim mi teklif ediyorlar acaba?

• 
Sayfa: önceki 547548549550551
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.