Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: murat5552 , murat5552 , teknokolik35 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.782
Cevap
577
Favori
2.028.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fpotur

ilk olarak fpotur a teşekkürler,yardımcı oldu.yalın adsl abonesiyim, hipernete geçeceğim. fakat bunlar birbirinden bağımsızmış;yani yeni abonelik başvurusu yapmam lazımmış.yalın adsl hattını kapatacğım yani. "Müşterinin modemi bulunmadığı durumlarda Kampanya kapsamında bir adet kablosuz VDSL modem ücretsiz temin edilmektedir." deniyor. yani modemi istemek mi lazım, onlar getiriyor mu?
    not: merkezden telefonla görüştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesaplix

quote:

Orijinalden alıntı: fpotur

ilk olarak fpotur a teşekkürler,yardımcı oldu.yalın adsl abonesiyim, hipernete geçeceğim. fakat bunlar birbirinden bağımsızmış;yani yeni abonelik başvurusu yapmam lazımmış.yalın adsl hattını kapatacğım yani. "Müşterinin modemi bulunmadığı durumlarda Kampanya kapsamında bir adet kablosuz VDSL modem ücretsiz temin edilmektedir." deniyor. yani modemi istemek mi lazım, onlar getiriyor mu?
    not: merkezden telefonla görüştüm.

ne yazık ki firmadan destek alamadım.umarım siz alırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuz_asik

quote:

Orijinalden alıntı: yavuz_asik

öğlen gidip 3lü fırsata aboneliğimi yaptırmıştım. az önce telekomdaki bayan aradı ve kampanyanın bazı pilot bölgelere tanımlandığını, benim yararlanamayacağımı söyledi. var mı bilgisi olan? ümraniye çakmak civarında oturuyorum.benim oturduğum yere yakın olup da bu fırsat kampanyasından yararlanan var mı?

konu hakkında bilgisi olan var mı? bugün öğlen yine iptal masasına gideceğim. artık iyice sıkıldım. yapamayacaklarsa tamamen iptal edeceğim.

ümraniye telekomda mevcut abonelere 3lü fırsat vermiyorlar bilginize.
    en sonunda ben de türk telekomla olan bütün aboneliklerimi iptal ettim.
    hayırlısı olur inşallah.

• Ben Ispartada 2 defa gittim. Bütün forumu takip ediyorum denilen herseyi yaptım. Olay soyle anladıgım kadarıyla ozet gecicem.
    İlk basta bu ikna kampanyaları varmıs Yani 6 ay 31 lira yada 9 ay 39 lira yaklasık 4-5 aydır bunu yapmıyoruz vermiyoruz dediler.
    Daha sonra Bu normal kampanyasız telefon+sınırsız net actırıp ardından iptalde bunu 44 tl sınırsız+ sabit ucretsiz kampanyaya
    ceviriyoduk dediler. Yaptıgımız ttnet farkedince bunun önüne gecmek icin artık normal hat+net actırdıktan ancak 3 ay sonra ttnet aloya
    gecebilecegimi solediler. Yani ilk üc ay sabit ucret odemek zorundayım. Artı O kampanyaya 3 ay gec basladıgım icin internet 44 kampanyası
    3 ay erken bitiyo. Cakallık surda 3 ay erken bittiginden ve telefon faturasıda 3 ay daha geliceginden bir 3 ay daha internet icin 63 lira odemek zorunda kalıom.
    Adamlar Cakalııgın kitabını yazmışlar .Agzim acık kaldı Resmen.
  • Demin msj geldi internetinizi 2 ay bedava 10 ay indirimli kullanmak ister misiniz diye TTNet'ten.

Yalin internet kullaniyorum. Var mi bilgisi olan konuyla ilgili?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

Demin msj geldi internetinizi 2 ay bedava 10 ay indirimli kullanmak ister misiniz diye TTNet'ten.

kardeş bu konudaki gelişmeler hakkında beni bilgilendirsene benim yalın internet sözleşmem bittiği için faturama tel abonman parası gibi her ay alınacak 15 tl bindirmişler iletim ücreti mi öyle birşey dedi..sözleşmemi yenilemem lazımmış..sana gelen bu kampanya hakkında bir bilgin olduğunda söylermsn bende bakayım..? bu arada ttnet yaptığı tam bir sahtekarlık abonman parası gitti net iletim ücreti geldi saçmalığın daniskası zaten pahalıya net hizmeti veriyor..
  • Birazdan 3'li fırsat için telekom bayisine başvuru için gideceğim. Hipernet destekliyor.
    Modem ve tarife(Yalın internet mi yoksa ttnet alo mu?
    Tavsiyeleriniz nelerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M-A-R-S

quote:

Demin msj geldi internetinizi 2 ay bedava 10 ay indirimli kullanmak ister misiniz diye TTNet'ten.

kardeş bu konudaki gelişmeler hakkında beni bilgilendirsene benim yalın internet sözleşmem bittiği için faturama tel abonman parası gibi her ay alınacak 15 tl bindirmişler iletim ücreti mi öyle birşey dedi..sözleşmemi yenilemem lazımmış..sana gelen bu kampanya hakkında bir bilgin olduğunda söylermsn bende bakayım..? bu arada ttnet yaptığı tam bir sahtekarlık abonman parası gitti net iletim ücreti geldi saçmalığın daniskası zaten pahalıya net hizmeti veriyor..

Merhaba.

Ben onu bir kere odedim takip etmedim sozlesmem ocakta bitiyormus. Subat ayi faturasi 79 TL geldi. Kosa kosa TT'ye gittim. Kapatin dedim %50 indirim onerdiler. 6 ay taahhut vermeden %50'ye anlastik ve gecen ay faturam 29.50 TL geldi. Simdi de boyle bir msj gelmis, varsa bir firsat degerlendireyim diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Diricans_RM

Birazdan 3'li fırsat için telekom bayisine başvuru için gideceğim. Hipernet destekliyor.
    Tavsiyeleriniz nelerdir.

bence alo malo işlerine girme..sonuçta kampanya için 24 ay tahhüt veriyrsun galiba telfon kampayasıda aralık 2013 bityr yani cepten 15 ay telefon sabit ücreti ödersin..yalın iinternet daha mantıklı..
  • ben bunu bilmiyordum bak öğrendiğim iyi oldu hemen bende yapayım ama eminmsn tahhut olmadığına bu şirkete güven olmaz..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Diricans_RM

Birazdan 3'li fırsat için telekom bayisine başvuru için gideceğim. Hipernet destekliyor.
    Tavsiyeleriniz nelerdir.

bence alo malo işlerine girme..sonuçta kampanya için 24 ay tahhüt veriyrsun galiba telfon kampayasıda aralık 2013 bityr yani cepten 15 ay telefon sabit ücreti ödersin..yalın iinternet daha mantıklı..

Taahhüt Süresi 12 ay hocam önerin için teşekkürler. Yalın internet banada mantıklı geliyor.

Modem tavsiyeleriniz nelerdir hipernet için
  • arkadaşlar selam.

ttnet yalın internet üniversiteli kullanıyorum 12 ay taahhütlü. bitmesine daha 8-9 ay daha var. şimdi ben bu ilk sayfadaki 39 liralık tarifeyi kullanabilir miyim acaba?

bağlı olduğum müdürlük kadıköy.

sayfaların hepsini okuyamadım açıkçası iş yoğunluğundan. kadıköy genel müdürlüğe gitsem nası bi işlem yapmam gerekecek? ayrıca bu taahhüt durumu nasıl olacak?
  • En iyisi fibernet aylık 49.90 tl :D
  • quote:

onun taahhütü 24 ay diye hatırlıyorum
  • ttnet hipernet altyapısı var diyor, müdürlüğe gidiyorum yok diyorlar. hangisine inanıp güvenicez anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejavu02

quote:

onun taahhütü 24 ay diye hatırlıyorum

24 aysa uymaz bana tesekkurler.

• quote:

ben bunu bilmiyordum bak öğrendiğim iyi oldu hemen bende yapayım ama eminmsn tahhut olmadığına bu şirkete güven olmaz..

6 ay taahhutsuz mevcut abonelere oldugundan 6 ay sonra tekrar bir indirim olursa yararlandiririz dedi TT'deki gorevli bayan.
  • kaybettiği müşterileri geri kazanmaya calısıyorlar ama nafile atı alan üsküdarı geçti artık.. TTnet mi bir daha alır benden.... ....
  • 3lü fırsat kampanyasına basvurdum ama modem ücretlimi ücretsiz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

ttnet hipernet altyapısı var diyor, müdürlüğe gidiyorum yok diyorlar. hangisine inanıp güvenicez anlamadım.

Aynısı başıma geldi. Teknik servise kadar sordular. Uydunete devam...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.