Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (1033. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Twonokta , ultrhasan42 , *ILGAZLI* Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.771
Cevap
577
Favori
2.027.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10311032103310341035
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taahhütüme 1 sene var. Bende direk türknete zıplicam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: careemm

Merhaba Arkadaşlar,

28 Aralık'ta taahhütüm bitmeden, 66,9 liraya 35 GB kotalı 24 Mbps'ye kadar YALIN FİBERNET LİMİTSİZ tarifesine geçtim. Ocak ayı faturası 74,75 lira geldi. Faturaya baktığımda paket ücreti 90 liradan 96 liraya çıkmış. Telekom internet ücretlerine zam yapmış. 2 sene boyunca anlaştığım fiyatın geçerli olması gerekmiyor mu? İtiraz etsem sonuç alır mıyım? Sizde de durum bu şekilde mi acaba Ocak 2019 faturası ne kadar geldi?
    22 aralıkta 24 mbps 35 gb kotalı olanı almıştım türk telekom selfy evde internet kampanyasıydı adı
    57 liraya anlaştık
    57 lira geldi
  • Bu aralar teklif alan varmı.. Çok geçiriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xymox

Bu aralar teklif alan varmı.. Çok geçiriyorlar.
    24mbps 100gb 74.90tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

24mbps 100gb 74.90tl

Alıntıları Göster
    100 gb dan sonra ne oluyor
  • xymox kullanıcısına yanıt
    int kesiliyor

• Iptal birimine gittim teklif meklif yok direk kestiler neti. 15 senelik hatti kapattilar acımadan :D arayan felanda yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar yeni eve taşındım. Kablo net kullanıyordum. Ancak yeni eve tasitasim yok. Ondan dolayı kablo neti iptal ettirecegim. Ttnet te sınırsız kullanım için uygun bir öneriniz var mı? 2 senedir uzak kaldım ttnet netten.

• quote:

Iptal birimine gittim teklif meklif yok direk kestiler neti. 15 senelik hatti kapattilar acımadan :D arayan felanda yok
    hocam iptal birimi dediğiniz nasıl oluyor. bana telefonda mhdeki bayan ön iptali burdan alıyoruz. 7 iş günü içinde modemi teslim edip iptal işlemi için bayiye gitmezseniz iptaliniz ortadan kalkar dedi. sizdeki durum nasıl oldu acaba?
  • brifing B kullanıcısına yanıt
    Direk telekoma gidip iptal ettirdim :D adam teklif meklif demeden iptal ettiler :D
  • Bugun aradilar iptal ettikten sonra eski musterisiymişiz felan filan diye. 99 tl ye 24 mb sinirsiz yapariz dediler. Yalındı hattım. Ustune telefon da eklemezler herhalde. 60 tl ödüyorduk 100 e çıktı way arkadaş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Bugun aradilar iptal ettikten sonra eski musterisiymişiz felan filan diye. 99 tl ye 24 mb sinirsiz yapariz dediler. Yalındı hattım. Ustune telefon da eklemezler herhalde. 60 tl ödüyorduk 100 e çıktı way arkadaş
    normalde zaten 104,99 24 megabit çok ahım şahım bişi yapmış gibi göstermelerine gerek yoktu. siz modemi falan iade etmiş miydiniz?
  • Yilbasi oncesi neden yenilemedinizki sozlesme vodafonedeyim 50 mbit sinirsiz 72 lira oduyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brifing

normalde zaten 104,99 24 megabit çok ahım şahım bişi yapmış gibi göstermelerine gerek yoktu. siz modemi falan iade etmiş miydiniz?

Alıntıları Göster
    Modem benimdi.

@Mark Selby
    aptallık işte :D unuttuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xymox -- 21 Şubat 2019; 4:21:45 >
  • Türk telekom tahut bitti hemen kapattı fiyat teklif cok yüksekti resmen kapatın dediler.

Turcelin superboxu varmıs 10 mb 159 tl bunu 90 tl ye vereceklerdi karar veremedim turknete 65 tl ye basvurdum.
  • TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

Bu kampanya bugün aradi ikna birimi 57.90 na anlastik.

• djengo kullanıcısına yanıt
    100 gb sonra internetin kesilecek :D
  • uygun teklif alamayanlar turknet ,vodafone net,netspeed e baksinlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: djengo

Bu mesaj silindi.
    tel dahil mi ?
  • 
Sayfa: önceki 10311032103310341035
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.