Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Avengers.90 , ultrhasan42 , ultrhasan42 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
28.777
Cevap
577
Favori
2.027.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
54. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: S0NADAM

Ben dün taahhüt verdim. netlimitsiz+ttnet alo=59,99 lira 12 ay modemsiz

ben aynısını modemli almıştım, size neden modemsiz geldi ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

quote:

Orijinalden alıntı: S0NADAM

Ben dün taahhüt verdim. netlimitsiz+ttnet alo=59,99 lira 12 ay modemsiz

ben aynısını modemli almıştım, size neden modemsiz geldi ki

Çok meşhur atasözlerimiz var bu durumlara uyan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

Orijinalden alıntı: Tyler

quote:

Geçen ay 24ay taahhütlü net6 paketiyle internet bağlatmıştım. İlk ay ücretsiz, 1 yıl boyunca 19,90 mı ne olan var ya ondan.

Ev telefonunu hiç kullanmıyorum, imkanım olsa kapattıracağım zaten. Şuanda yok yere para ödüyorum yani.

Ben böyle bir taahhütüm varken bu kampanyadan faydalanabilir miyim?

Bu konuda bilgisi olan var mı?

En azından telefonunu TTNet alo konuştukça öde paketine taşırsan telefon parası ödemezsin.

TTnet alo konuştukça öde zaten ttnet ,yani aldığınız internet üzerinden telefon konuşması yapmaya yarayan sistem için ayarlanmış tarife paketi. Bir nevi ttnet ten skype hizmeti. Turktelekom un verdiği sabit hatla bir ilgisi yok turktelekom sabit hattı olanlar yine o sabit telefon parasını ödemeye devam edecekler bu tarifede. Yalın interneti olanlar için ise telefon kullanmak için bir artı olur bir de yalın internet için verilen ekstra 15 tl nin acısını bir nebze alır :) . Ben ilk okuduğumda sanki artık sabit telefon veya yalın internet için sabit ücret ödemeden kullanılan bir tarife çıkmış sandım bir an heyecenlanmıştım, benim gibi yanlış anlayanlar olabilir diye yazdım...

• bir de şu var ki:

LİNK

"Paket ücretlerine %18 KDV ve %15 ÖİV dahildir.

TTNET Alo Konuştukça Öde paketinde konuşma ücretlerine ek olarak TTNET Alo Aylık Sabit Ücret (vergiler dahil 15 tl) alınır."
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizfeneri

bir de şu var ki:

LİNK

"Paket ücretlerine %18 KDV ve %15 ÖİV dahildir.

TTNET Alo Konuştukça Öde paketinde konuşma ücretlerine ek olarak TTNET Alo Aylık Sabit Ücret (vergiler dahil 15 tl) alınır."

ben şimdi ttnet iptal bölümüne gittim diyelim.. taahhüt cezam da yok. 15 tl lik telekom sabit telefon ücretini boşuna ödemek istemediğim için sınırsız internet + alo konuştukça öde = 59 tl kampanyasına katılmam halinde, bana hayır telefon hattını iptal ettiremezsiniz derler mi? cacantürk arkadaşın önerisini sunsam kabul ederler mi?

• mesajları okudukça kafam karıştı,
    benim derdim Yalın İnternetim var ve 24 Aralık taahhüt bitiyor.
    Kasım ayı içinde ttnete gidip kapatıcam demem bir şey değiştirir mi ki sonuçta taahhüdüm bitmemiş oluyor.

6GB kotalı internete 42 TL ödüyorum, telefon hattım yok.
  • Evet ben de geçen ay kapattıracaktım ttneti fakat kapanttırmaya gidince adam bu paketin çıktığını söyleyince kabul ettim.Bence yüzyüze konuşmayı deneyin telefondakiler kandırmaya çalışlıyor olabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: themurt

mesajları okudukça kafam karıştı,
    Kasım ayı içinde ttnete gidip kapatıcam demem bir şey değiştirir mi ki sonuçta taahhüdüm bitmemiş oluyor.

aynı paketin limitsizi 62 tl ye bende var.benimki de ocakta bitiyor.şimdiden denesek yer mi diye de düşünüyorum.ayrıca bizde telefon yok oda soru işareti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: themurt

mesajları okudukça kafam karıştı,

merak etmeyin en geç bu aydan itibaren yeni taahhüt için onlar sizi ararlar. isterseniz siz gidin görüşmeye. açıkça anlatın. kaybedecek bir şey yok.. siz bize blöf yaptınız,superonline gidin yaptırın taahhüdünüzü deyip küsecek halleri yok yani.. ben ön iptalimi yaptırdım.. telefonlarını bekliyorum.. istediğim teklifi vermezlerse vereceğim dilekçeyi kapatın diyeceğim.. son söz onlara kalmış artık. diğer servis sağlayıcılar da işime gelmezse, taahhütsüz devam ederim artık yapacak bir şey yok ama cancantürk arkadaş ve forumdaki diğer forumdaşlarım bayağı umutlandırdılar beni.

• quote:

Orijinalden alıntı: abilgen

quote:

Orijinalden alıntı: degidide

arkadaşlar tekrar konuştum. Yukarda arkadaşın belirttiği gibi açık açık dile getirmiyorlar ancak ben açık açık sorduğumda kendileri dile getirmeden dediğiniz fiyata dediğiniz şekilde şeklinde bilgi aldım. internette göremediğimi belirttiğimde hepsibir paketi filan dedi ama öyle bir paket de göremiyorum. ilginç ama bakalım yarın gidip biraz zor olsa da koparacağız sanırım bu fiyata

Merhaba!
    Bende Marmaris'teyim ve 24 aylık sözleşmem Ocak ayında bitiyor!
    Yarın neticeyi yazarsanız bende ocak ayında Ona göre sıkıştıracağım titineti
    Saygılar...

hocam cuma günü gidemedim yarın gideceğim bi aksilik olmazsa aklımda yani

• Yeni abonelerda bu tarifeye geçebiliyormu? Müşteri hizmetlerinden nasıl talep edebiliriz bu tarifeyi?...
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşlar tekrar konuştum. Yukarda arkadaşın belirttiği gibi açık açık dile getirmiyorlar ancak ben açık açık sorduğumda kendileri dile getirmeden dediğiniz fiyata dediğiniz şekilde şeklinde bilgi aldım. internette göremediğimi belirttiğimde hepsibir paketi filan dedi ama öyle bir paket de göremiyorum. ilginç ama bakalım yarın gidip biraz zor olsa da koparacağız sanırım bu fiyata

Merhaba!
    Saygılar...

Tamam Hocam inşallah iyi netice alırsın!
    Ayrıca benim Sözleşme 01.03.2012'de bitiyormuş
    Acaba Blöf yapıp, kapatmak istiyorum diye şansımı denesem mi?
    Saygılar...

• Arkadaşlar ben şimdi aşağıdaki linkteki 8mbps sınırsız, yalın internet = 12 ay taahhüt 39 TL
    Bu 39 tl haricinde başka ücret talep ederlermi? Ivırıydı zıvırıydı. Modemim zaten var.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/TTNET-le-Tam-Isabet-Kampanyasi.aspx

Edit : Şimdi baktım her ay +15 geçiriyorlar aylık yalın int erişim ücreti

O zaman yalını bir kenara bırakıp normal int için 12 ay taahhüt verdim diyelim. Aynı ay içerisinde gidip iptal başvurusu yaptım diyelim.
    1 - Adam ; konuşursan telefona ücret ödersin. Aksi halde herhangi bir ücret alınmayacak telefondan diyecek
    2 - Peki iptal edelim derse. 12 aylık taahhütü bozduğum için ne kadar cezai yaptırım uygulanır
    Cevaplayan arkadaşa teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reaktans -- 4 Kasım 2012; 19:47:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: denizfeneri

quote:

quote:

quote:

Geçen ay 24ay taahhütlü net6 paketiyle internet bağlatmıştım. İlk ay ücretsiz, 1 yıl boyunca 19,90 mı ne olan var ya ondan.

Ev telefonunu hiç kullanmıyorum, imkanım olsa kapattıracağım zaten. Şuanda yok yere para ödüyorum yani.

Ben böyle bir taahhütüm varken bu kampanyadan faydalanabilir miyim?

Bu konuda bilgisi olan var mı?

En azından telefonunu TTNet alo konuştukça öde paketine taşırsan telefon parası ödemezsin.

TTnet alo konuştukça öde zaten ttnet ,yani aldığınız internet üzerinden telefon konuşması yapmaya yarayan sistem için ayarlanmış tarife paketi. Bir nevi ttnet ten skype hizmeti. Turktelekom un verdiği sabit hatla bir ilgisi yok turktelekom sabit hattı olanlar yine o sabit telefon parasını ödemeye devam edecekler bu tarifede. Yalın interneti olanlar için ise telefon kullanmak için bir artı olur bir de yalın internet için verilen ekstra 15 tl nin acısını bir nebze alır :) . Ben ilk okuduğumda sanki artık sabit telefon veya yalın internet için sabit ücret ödemeden kullanılan bir tarife çıkmış sandım bir an heyecenlanmıştım, benim gibi yanlış anlayanlar olabilir diye yazdım...

Türk Telekomda olan sabit hattını TTNet'e taşıyorsun ve sabit ücret ödemiyorsun.

• Arkadaşlar ben yeni abone olmak istiyorum peki bana nasıl bir seçenek sunarsınız?Sadece nete 39 lira vermek istiyorum onun dışında ek ücret ödemek istemiyorum.
  • Bugün TTNet'e gidecelerden bir ses çıkmadı.
  • quote:

Bugün TTNet'e gidecelerden bir ses çıkmadı.

çıkmaz mı hocam gittim hallettim geldim iptal için sıra aldım. böyle bir tarifeniz söz konusu, bu tarifeye geçmek istiyorum dedim.
    hiç sıkıntı çıkarmadan evrakları hazırladılar imzaladık ve geçtik. Marmaris'ten paylaşım için teşekkürler..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba!
    Saygılar...

Tamam Hocam inşallah iyi netice alırsın!
    Ayrıca benim Sözleşme 01.03.2012'de bitiyormuş
    Acaba Blöf yapıp, kapatmak istiyorum diye şansımı denesem mi?
    Saygılar...

hocam bi üst mesajda belirttiğim şekilde olayı hallettim

• Bugun ben de gectim ayni tarifeye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ttnetçiler ses verin netice aldınızmı
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.