Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (756. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: KayıtsızKayıtlı , KayıtsızKayıtlı Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.782
Cevap
578
Favori
2.028.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 754755756757758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen seneden kalan 3lü tarifenin yanında verilen modem ve tivibu kutusu var onlari ne zaman teslim etmek gerekiyor acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İptal bölümünden TTNet Alo 100 alan var mı? Kaç liraya veriyorlar?
  • gözümü kararttım. gidip iptal edeceğim. iyi teklif gelmezse rakip firmalara geçeceğim.
  • Shaq Diesel S kullanıcısına yanıt
    ttnet alo 250 24 ay 10 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Geçen seneden kalan 3lü tarifenin yanında verilen modem ve tivibu kutusu var onlari ne zaman teslim etmek gerekiyor acaba

Bende aynı tarifeden yararlandım modemler bizim oldu diye biliyorum tivibu cihazınıda genel müdürlük (mecidiyeköy-esentepe)binasına teslim edecem taahhüt bittikten iptal işlemleri başladıktan sonra 18 aralık benimkinin bitiş tarihi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: chefiso

quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Geçen seneden kalan 3lü tarifenin yanında verilen modem ve tivibu kutusu var onlari ne zaman teslim etmek gerekiyor acaba

Bende aynı tarifeden yararlandım modemler bizim oldu diye biliyorum tivibu cihazınıda genel müdürlük (mecidiyeköy-esentepe)binasına teslim edecem taahhüt bittikten iptal işlemleri başladıktan sonra 18 aralık benimkinin bitiş tarihi...

Tamam modemi de satariz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • B.E kullanıcısına yanıt
    Daha bu hafta pazartesi günü ttnet aloya geçtim, konuştukça öde aldım ancak bundan söz edilmedi bitti galiba bu. Online işlemler menüsünde görünmüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ikna kampanyalarından sadece taahhütü bitenler mi faydalanabiliyor?

7 ay daha taahhütüm var 24 aydan kalan. Her ay FİBERNET 75GB AKK 82 TL ödüyorum ve çok fazla olduğunu düşünüyorum. Yapabileceğim birşey var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmshn -- 12 Aralık 2014; 18:40:42 >
  • Taahütünüz bitmeden de ikna kampayasından faydalanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GÖKHAN SOYLU -- 12 Aralık 2014; 18:56:56 >
  • cmshn kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom müdürlüğüne gidin uygun fiyatlar vereceklerdir..

• Srcn81 kullanıcısına yanıt
    Bende öyle biliyordum. . bu akşam 1dk konuşma yaptım.. en geç 48 saat içinde kullandığım dakikalarda belli olur..
    şayet değilse.. gidip çıktıyı göstereceğim.. çünkü ben aksam 7 sabah 7 nin bittiğine onları ikna edemedim..
    Anladım, 48 saat sonra durumu bildirirseniz sevinirim.
  • Arkadaslar 10aralikta 12 aylik 8mb taahhutum bitti ben de 24 ay 16mblik anlasma yaptim. Fakat kotam sifirlanmamis gorunuyor suan, sifirlanmasi gerek mi? Yani yeniden akk limiti olmasi gerekmez mi? Suan aralik basinda. Beri yaptigim eski kullanimdan dolayi hizim dusmus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realburaq -- 12 Aralık 2014; 20:53:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisi de limitsiz diye geçen paketler herhalde, benim bildiğim bu şekilde paket değişikliklerinde kota aynı kalıp, kaldığı yerden devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:DONANIMHABER:.

İkisi de limitsiz diye geçen paketler herhalde, benim bildiğim bu şekilde paket değişikliklerinde kota aynı kalıp, kaldığı yerden devam ediyor.

Evet limitsiz ikisi de ama cok sacma eger boyle ise. Sonucta sifirdan bir oakete gectim akk sifirlanmaliydi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmişte başıma gelmişti oradan biliyorum, hatta ben adsl den hiper e geçmiştim, kota aynı kalmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:DONANIMHABER:.

Geçmişte başıma gelmişti oradan biliyorum, hatta ben adsl den hiper e geçmiştim, kota aynı kalmıştı.

Bilgilendirme icin sagol, ama yine de cok sacma olmus:)

• Srcn81 kullanıcısına yanıt
    online işlemlere girdim; paket dışı kullanım olarak 2 dk gözüküyor. Farklı bir bilgiye ulaşma imkanı yok.
    durum hakkında.. Müşteri hizmetlerine bir yazı yazacağım, onlardan gelen cevaba göre, gerekirse Ataköy müdürlüğüne tekrar gideceğim.

Tüm gelişmeleri burada paylaşacağım.
    Anladım hocam, online işlemler menüsünde "Kalan dakika sorgulama" bölümünde Akşam7 Sabah7 yazmıyorsa bitmiştir büyük ihtimal.

Bende yok.

• Selamlar,

Tekrar ikna kampanyası için 2sinde gitmek gerekli yoksa 6 sındamı.

Tvbu kullanmadığım için bağlattırmadım. TVbusuz en düşük 49TL yemi yeniletebiliyoruz?

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Discovery_ -- 13 Aralık 2014; 13:14:45 >
  • 
Sayfa: önceki 754755756757758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.