Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (359. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: alperpkts Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.870
Cevap
583
Favori
2.037.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Sizin Hızlar düştü mü ? Okadar download yapmama rağmen hızımda değişiklik olmadı hala 3mb/saniye ile download yapabiliyorum sizde de durum böyle mi ? Adamlar hızımı düşürmeyi unuttu
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Arkadaşlar Sizin Hızlar düştü mü ? Okadar download yapmama rağmen hızımda değişiklik olmadı hala 3mb/saniye ile download yapabiliyorum sizde de durum böyle mi ? Adamlar hızımı düşürmeyi unuttu

AKN 75 GB artık 50 değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Chevin

quote:

Arkadaşlar Sizin Hızlar düştü mü ? Okadar download yapmama rağmen hızımda değişiklik olmadı hala 3mb/saniye ile download yapabiliyorum sizde de durum böyle mi ? Adamlar hızımı düşürmeyi unuttu

Kaynak ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

quote:

quote:

Kaynak ?

http://www.hangisi.net/adsl/ttnet-adil-kullanim-kotasi-degisti

http://www.cepseyir.com/wp-content/uploads/2013/05/T%C3%BCrk-Telekom-Adil-Kullan%C4%B1m-Kotas%C4%B1n%C4%B1-Esnetti-BTK-Kabul-Etti.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 12 Haziran 2013; 14:32:14 >

• quote:

quote:

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL
    TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

Buyur hoca hangi 75

• İlginç şanslısınız hocam:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 12 Haziran 2013; 14:36:21 >
  • quote:

İlginç şanslısınız hocam:)

Edit: Evet ilginç , acaba yeni bir sistem mi deniyorlar genelde diğer arkadaşlar buna bağladılar bu ilginç olayı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 12 Haziran 2013; 14:38:07 >
  • http://www.tivibu.com.tr/kampanya/ikiayhediye.tvb
    http://www.tivibu.com.tr/sikca-sorulan-sorular.tvb

TTNET aboneleri 31.08.2013'e kadar kampanyadan yararlanır.
    İlk 2 ay abonelik ücreti alınmaz, sonrasında yürürlükteki tarife üzerinden ücretlendirme başlar.
    40 TL kurulum ücreti kampanya kapsamında aboneden alınmaz.
    Kampanya Sinemaxi, Maxi Plus ve Full paketler için geçerlidir.

Tivibu Ev 2 Ay Deneme kampanyası nedir?
    Tivibu Ev 2 Ay Deneme Kampanyası kapsamında, sadece Tivibu Ev Maxi Paket dışındaki paketlere yeni üye olacak Tivibu Ev abonelerine 2 aylık paket ve kurulum ücreti hediye edilecektir. Taahhüt alınmayacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tendertendere

Kullanmakta olduğunuz paket (Dönüşüm)YALIN FIBERNET LIMITSIZ (NH)- Yalın İnternet Kampanyası_KABLOSUZ MODEM
    Paketlerinizde yer alan ücretsiz ürün ve servisler
    YALIN FIBERNET LIMITSIZ [M] (NH)
    WiFi Aylık 600 dk Ücretsiz
    TTNET Güvenlik McAfee VirusScan
    NDSL Aylık Erişim Ücreti
    Aile Koruma Sifresi
    12ay - İnd.+ Cezalı
    Satın aldığınız ücretli ürünler
    Satın Aldığınız Servis Bulunmamaktadır
    Paket hızınız 20480
    ABONELİK BU ŞEKİLDE

Faydalanmakta olduğunuz kampanya 12ay - İnd.+ Cezalı
    Kampanyanızın bitiş tarihi 02/07/2013
    Kampanya indiriminin bitiş tarihi 02/07/2013

02/07/2013'te taahüt bitiyor bana tavsiye edebileceğiniz tarife var mı
    sınırsız internet olsun diğerleri olsa da olur olmasa da

bi yardım

• TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

6 ay % 50 indirimden sonra geçtiğim 39 luk 3 lü fırsat kampanyasından gelen faturam

8.99 internet nakil ücretini anlamadım
  • taahhütüm bitti ve 3 lü fırsat kampanyasına başvurmak için telekom müdürlüğüne gittim. bizim sokakta 17 mbps ye kadar hız varmış, 20 mbps hız olmadığı için bu paketten yararlanamayacağım söyendi. yinede sistemden denedi ilgili kişi ben de gördüm, "bu paketi almak için 20 mbps hız gerekiyor, mevcut hız yetersiz vs." gibi bir uyarı veriyor. ne yapmak lazım, tavsiyesi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Türk Telekom sabit hat ile mi kullanıyorsun, yalın internet olarak mı? Altyapı FİBERNET/HİPERNET destekliyor mu?http://fibernerede.ttnet.com.tr

sabit hat kullanıyorum. bulundugum yerde fibernet yok.

ttnet netlimitsiz kullanıyorum, internet ve telefon aboneliklerimde hicbir taahhüt yok.
    aylık 63+20 TL gibi bir para ödüyorum.

kullanabileceğim en uygun paket 12 Ay Vitaminli İnternet Kampanyası + TTNET Alo THK Kampanyası gibi görünüyor. (toplamda 39 TL)

şimdi bunların basvurularını nasıl yapacağım konusunda biraz kafam karıştı. önce ttnet bayiinden 12 ay taahhütlü interneti alıp, daha sonra telekom müdürlüğünde sabit hattımı ttnet alo ya çevirtip thk kampanyası başvurusu mu yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efefahri -- 12 Haziran 2013; 16:08:59 >

• İkisini aynı anda Türk Telekom Ofisi İPTAL bölümüne başvurarak alabilirsin.

• 2/7/2013'ten önce kampanya alamayacağın için şu an ne desem boş, Temmuz başını bekle...

• quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

İkisini aynı anda Türk Telekom Ofisi İPTAL bölümüne başvurarak alabilirsin.

ikna kampanyasıyla 3lü fırsatı alabirsem alcam, olmadı söylediğim şekilde başvurcam.

sana, basligi acan ve yardimci olan arkadaslara cok tesekkurler.
  • Merhaba,
    Evde 4 senedir ne internet ne telefon var ve bulunduğum bölge sadece adsl destekliyor(İstanbul).Bir hafta içinde ttnete başvuruda bulunacağım.Önerebileceğiniz tarife var mı?
  • Selamlar..Bir süre önce ttnet in 3 lü fırsat kampanyasından yararlanmıştım.1 hafta önce de gelip tivibu yu kurdular.Ancak hiç memnun değilim.Tv kanallları net değil.Tekrar izle dizilerin sayısı çok az ve hemen herşey paralı hiçbir artısını göremedim.Kablo kalabalığından başka birşey değil.Ben en kısa zamanda bu kutuyu iade edeceğim.

Burada hiç kimse uyarmadı beni ben uyarayım dedim.Bilginize.
  • dopingliyim,taahhütüm bitti..ev telefonum var;bana 4-6 gb lık tarife lütfen?
  • 3lu avantaj ve 3lu firsat kampanyasi sadece yeni aboneler mi veriliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır, internet taahhütü olmayan veya internet taahhütü bitmiş mevcut TTNET aboneleri de Türk Telekom Müdürlüğü İPTAL bölümünden 3'lü kampanyaları İKNA kampanyası olarak alabiliyor.

• 
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.