Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (1152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
28.782
Cevap
577
Favori
2.028.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11501151115211531154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de araştırırken GİBİRnet diye bi reklam gördüm. Güvenlik Kamerası için alacaktım. İnternet hattı hiç yoktu eski kabloyu kesip çatıya atmışlar ordan türk telekom bağlatıyı yaptı test etti santrale 1km uzaklık olmasına rağmen 12-13mbit hız verdi görevli bile şaşırdı bu civarda bizim müşterilere en fazla 4mbit çıkıyo dedi. Sitelerinden inceleyebilirsiniz altyapınıza göre paket seçebiliryosunuz. Benimki en alt paket 16mbit 60₺ sınırsız kotasız taahhütsüz. Üstelik taşıma istersem ücretsizmiş. Whatsapp numaraları var anında cevap veriyolar hafta sonuydu müşteri hizmetlerini aradım direk bağlandım. Başvurdum 1 gün sonra kuruldu. Çok şaşırdım böyle bi şirketin olduğuna. türknetle ilgili yaşadığım bi konu var başvuru yaptım aradılar iptal ettirdim aradılar iptal etmemem için müşteri hizmetleri ile 2 kez sadece görüştüm. 50 kez aramışımdır müşteri hizmetleri ile görüşemedim. türknet alacaklar sorun yaşarsanız müşteri hizmetleri diye bişeyleri yok haberiniz olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: esayil

Bir anda oldu hocam :) telefonla aradım. 5 dk da geçiş talimatı verdim. Davet kodu sordu dedim yok internetten araştırıp buldurttular. İlk ay ücretsiz oldu. Onay verdikten sonra internet sitesindeki online işlemler için kullanıcı adı ve şifre otomatik olarak geliyor. Siz sadece TC kimlik belgesinin önlü arkalı resmini gönderiyorsunuz. En son ıslak imzalı belge istedikleri için yine siteden gerekli belgeleri indirip imzalayıp MNG kargoyla gönderiyorsunuz. Sonrasında 48 saat içerisinde aktivasyon oluyor. Ben şu an aktivasyon sürecindeyim. Davet kodu lazımsa özelden paylaşabilirim.

Hocam aktif oldu mu netiniz?

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt

Müdürlüğe git durumu anlat mevcut kampanyaları teklifleri ogrenmek istiyorum de onlar fiyat versinler daha uygun fiyatlı teklifler geliyor.. 160tlye 100 megabit veriyorlar.. fazla teklif vermisler size..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dalgamaya D kullanıcısına yanıt

Taahhüt uzatmıyor maalesef ben eylül gibi paket değiştirdim. taahhüt süresi aynı kaldı. Bu cuma bitiyor taşıyacak iss arıyorum

• Fttb fiber kullananlar memnun musunuz?

• Merhaba,

Mevcut tarifemin taahhütü 21 mayıs tarihi itibari ile bitiyordu 8mbps sınırsız adsl kullanıyordum.

Bugün çağrı merkezinden aradılar ve 24 ay taahhüt ile 12mbps sınırsız adsl + alo paketi (konuştukça öde) için 87 tlye anlaştım.fiyat araştırması yapan arkadaşlar için belki referans olur.

Not: mevcut tarifem 71 tl idi ve bölgemde fiber yok.

Yok hocam. Araya ramazan bayramı girdi, bugün veya en geç yarın aktif olacak dediler, onda da yarın 19 Mayıs girmezse :)

• quote:

Orijinalden alıntı: esayil

Yok hocam. Araya ramazan bayramı girdi, bugün veya en geç yarın aktif olacak dediler, onda da yarın 19 Mayıs girmezse :)

Niye öyle uzun sürdü ki hocam aynı hattan interneti kullanmaya devam ediyorsunuz zaten, ekstra bi işleme gerek yok aslında hat çekmeye vb.

• quote:

Orijinalden alıntı: antrakinon

Müdürlüğe git durumu anlat mevcut kampanyaları teklifleri ogrenmek istiyorum de onlar fiyat versinler daha uygun fiyatlı teklifler geliyor.. 160tlye 100 megabit veriyorlar.. fazla teklif vermisler size..

mobil uygulamasında 24 ay taahhütlü aynı paketim (50mbit) 150 TL

Temmuza kadar bekleyeceğim olmadı onu seçerim diye düşünüyorum bakalım

Bizde de 270tl 100 megabit interner gorunuyordu uygulamada.. taahut bitiminin ertesi gunu gittik 150tlye baglattik 100 megabit hızı.. simdi 160 tl civarı bence telekom binasına gidin.. biz her seferinde boyle yapiyoruz fazla para odemezsiniz boylece..

Ramazan bayramında belge hazırlayan birim çalışmıyormuş. O yüzden bekledi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: dalgamaya

Evet, kafama takılan bir durumu yazmışsınız. Taahhütüm ay sonu bitiyor. 12 Mbps'ye kadar 100 GB paketini kullanıyorum. Şimdi online işlemlere girdiğimde "Kampanya Değişikliği" kısmında en uygun tarife karşıma 16 Mbps'ye Kadar 200 GB olarak 90.90 TL olarak çıkmakta. Bu fiyat yüksek geldi bana. Eğer ki Paket Değişikliği kısmına bakarsam orada da 16 Mbps'ye Kadar 100 GB olarak 71.28 TL çıkmakta ki bu bana göre uygun bir rakam. Şimdi kampanya değişikliği yapmayıp sadece paket değişikliği yapsam taahhütümü iki yıl daha 71.28 TL'lik fiyattan uzatabilir miyim? Sizde de sanki böyle olmuş gibi geldi ki eğer yapılırsa sadece paket değişikliği yapıp taahhütü uzatacağım.

Benim taahhütün son günüydü 24 ay uzattık. Bence sizde taahhütün son haftası içinde mh arayıp geçiş yapmak daha sağlıklı olur gibi.

• Cuma aradılar ttnetten. 100mbit sınırsız için 185 ten kapı açtılar. Ben sitenizde tivibu süper paket dahil 167 den veriyorsunuz. bu şekilde verin dedim. En son tivibusuz 160.90 dan yapalım dediler. Yarın tekrar arayın. ben bir düşüneyim dedim. daha arayan soran yok.

• Netgalaksi türknet gibi onlarca firma var. Neden bu tt ısrarı? 35 mpbs 200 gb kota 70 tl kotasız 80 tl 50 mbps kotasız 90 tl Net galaksi. 100 mbps 95 tl turknet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16mbit internet ve ttnet alo ile birlikte tek fatura 109 tl sundular bana

fazla gibi geldi

öncesinde 76tl internet 30lira telefona 106 veriyordum
    1hafta sonra sözleşmem bitiyor ne yapayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türknet,millenicom,gibirnet,netspeed gibi bir sürü ISS'lar varken, ttnet çok mantıksız geliyor. Türk telekom fiber altyapınız varsa zaten türknetde 100mbt veriyor ve modemi ücretsiz kullandırıyor. Ayrıca arkadaşını getir kampanyasıda oluyor 1 ay ücretsiz internet oluyor. Tahahüt olmadan, sorun yaşamadan iptal edilirken ttneti seçip 24 ay tahahüt yapmak saçma. Taşınma durumunda büyük sorun yaratıyorlar, taşındığınız yerde aktyapınız yoksa kurulum ücreti vs ne varsa kesiyorlar faturaya

• Bugün yeni taşındığım siteye 100mbps hız ve tp-link Archer C5v modem ile aranıza katıldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 10 Haziran 2021; 15:43:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

Türknet,millenicom,gibirnet,netspeed gibi bir sürü ISS'lar varken, ttnet çok mantıksız geliyor. Türk telekom fiber altyapınız varsa zaten türknetde 100mbt veriyor ve modemi ücretsiz kullandırıyor. Ayrıca arkadaşını getir kampanyasıda oluyor 1 ay ücretsiz internet oluyor. Tahahüt olmadan, sorun yaşamadan iptal edilirken ttneti seçip 24 ay tahahüt yapmak saçma. Taşınma durumunda büyük sorun yaratıyorlar, taşındığınız yerde aktyapınız yoksa kurulum ücreti vs ne varsa kesiyorlar faturaya

Aynen katılıyorum. 2 aydır turknet deyim 95 mb sabit hız. ama temmuzda zam yaptılar 85 den 99 a çıktı. Taahhüt olsa çıkaramazdılar.

• mustafasc kullanıcısına yanıt

Memnun değilseniz çıkarsınız zaten bu kadar basit :) tahahüt olmasının tek avantajı fiyat ama gerek yok ki, rekabet varken tahahüte gerek kalmıyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pusat1249 -- 10 Haziran 2021; 17:39:13 >
  • Arkadaşlar, bu ayın 25'inde 16 mbps ULTRANET paket taahhütüm bitiyor. Herhangi bir indirim bedeli ödememek için taahhütü ne zaman sonlandırmam gerekiyor, 25'inden sonra sonlandırsam kampanyasız fiyat üzerinden ücretlendirme yapılacak.

Mağduriyet yaşamamam için nasıl bir yol izlemem lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dream Machine -- 11 Haziran 2021; 0:8:33 >
  • 
Sayfa: önceki 11501151115211531154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.