Şimdi Ara

Turk telekom e-sim özel paketler 30GB 250₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
2.724
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Peki bu dakika nın azlığı nedir?
  • telekom mobil çöp.

• 100 dakika da vermezsin ya şaka gibi.

• Doya doya konuşalım diye herhalde
  • Keske e-sim yapabilsem tam ihtiyacım olan paket. Dakika nerdeyse hiç kullanmıyorum zaten. 10 gb pakete 235 tl veriyorum şu an
  • Bu e sim yapilinca siyelim fiyat artti bende farkli operatore gecicem nasil olacak sim yok bisey yok.extra ucret alirlarmi varmi bilen
  • YAZICI61-16 Y kullanıcısına yanıt
    Geçiş yaparken fiziki simkart istemediğinizi e-sim istediğinizi belirtin. Geçiş de ücret almamaları gerek. Çünkü geçiş ücretsiz.
  • 100dk. nedir Allah aşkına?

• Bunlar numarasını taşıyana mı ?
  • Esim e neden bu tür uygun paket veriyorlar arkadaşlar, esim in ne avantajı var operatör için?
  • emremercan E kullanıcısına yanıt

Diğer türlü öpmek için. Turk telekom  e-sim özel  paketler  30GB 250₺ 

• İkinci hat olarak kullanacak ve çok dakika ihtiyacı olmayan dakikadan çok data ihtiyacı olanlar için.
  • ah bir de çekse

• Adam en azından 500dk yapar be, ulan telekom ulan telekom

• onemlibirisidegil kullanıcısına yanıt

Ben 1 aydır kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım. Ama illaki yaşayanlar vardır, yani duruma/bölgeye/yere göre operatör seçilecek, yapacak bir şey yok.

Daha fazlalaşması lazım, bu operatörlerin sömürü düzenin değişmesi için. Rekabet ortamı kızıştırmalı.

• numara taşıma yapsak bıktık bu cimri türkselden 30gb doya doya

• Hali hazırda telekomdayım 25 gblık paketim var. Şöyle bi mesaj geldi.

Siz de eSIM’e gecin, her ay Sil Supur'den haftalik 10GB hediyesini kacirmayin. Turk Telekom bayi ve ofislerimizden SIM kartinizi ucretsiz olarak eSIM ile degistirerek bu firsattan yararlanmaya baslayabilirsiniz! TT Mobil tanitim iptali icin IPT yazip 7672'ye gonderebilirsiniz. B001
  • november27 N kullanıcısına yanıt

fiziki sim kart maliyeti birkaç dolar falandır.

esim in asıl avantajı aynı planı birden fazla cihazla paylaştırabilme teknolojisi. aynı tarifeyi ikinci cihazla, apple watch gibi paylaştırabiliyorsunuz.

Bildiğim kadarıyla Türkiye'de sadece Turkcell'de var bu teknoloji, ayda 50 liraya normal hattınızdaki tarifeyi apple watch la paylaştırıyorsunuz. Etrafta apple watch a bağlı iphone olmasa bile saat üzerinden görüşme yapmaya devam edilebiliyor. Vodafone yurt dışında var ama Türkiye'ye getirmedi daha. Turk Telekomda zaten yok.

Operatöre ekstra gelir yaratma ihtimali var yani.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.