Şimdi Ara

Türk Telekom Dolandırıcılığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 hafta önce Türk Telekom'dan evde yalın internet bağlattım o gün 8 saat kullandıktan sonra kesildi ve aradığımda 31 Ekim'e kadar yani yaklaşık 2 ay süre boyunca altyapısal çalışmanın devam edeceği ve internetin çalışmayacağı bildirildi. Şimdi sorum şu madem böyle bir sorun var ki bu sorun 6 Eylül'de başlamış ben başvurmadan önce. Bana bunu bildirmeden neden beni abone yaptılar? Benim aboneliği feshetme hakkım yok mu? Çünkü internet hizmeti vereceğiz deyip sonra çalışma var deyip vermemek dolandırmak değilmi?... Çalışma var şu an internet abonesi olsanızda 2 ay kullanamazsınız deyip uyarmaları gerekmezmi? 1 haftalık aboneyim ve hiç kullanamadan para ödemek istemiyorum ben bu 24 aylık taahhütten nasıl kurtulurum ne yapmam gerekir acaba? 😟

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Btkya yazin amacok cozum cikmaz gibi cikan faturayi thhye iletin hizmet almadan para kesiyorlar diye

• 15 gün içerisinde satın aldığın hizmeti hiç bir ek ücret ödemeden iade edebilirsin

• Mariachi Vaquero kullanıcısına yanıt
    Hocam bir dayanağınız var mı?

Bende Tivibu aldım şifreli kanalları izleyemiyorum diye arıza kaydı oluşturdum 10 gün sonra döndüler kapattım 75₺ cayma bedeli çıkarttılar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.