Şimdi Ara

Türk Telekom'dan VDSL-2 Hakkında Mailime Gelen Cevap (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
4.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: TechnoMANYAK

hele bi gelsede kurtulsak yaw :D

ama tabi kotalılar için bide kota olayı var int süper hızlı fakat 4 gb kota ben rahatım walla gelince otomatik yönlendirme ile hızım 8 kat hızlanacak sınırsızda rahatım

2007, Sheraton Bilişim'de VDSL ile ADSL'in iki farklı hizmet olduğu ve VDSL varken de ADSL'in süreceğini söylemişti pazar müdürü. Dolayısıyla VDSL'in gelmesi, ADSL hızlarının otomatik bu hızlara artacağı anlamına gelmemeli.
  • Vdsl de ne kadar hız artışı bekliyorsunuz acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kartalaraz

quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

ben görüyorum bizim buralara daha yeni döşeniyor fiber optik kablolar

döşeniyor diyorsun ...telekom
    daha döşenmemiş yerler var. önce döşeyin kabloları,,, sonra test edin ondan sonra bazı belgeleri sonra gerekli yerlere gönderin.... telekom

Döşer telekom merak etme sen
  • Orjinalden alıntı: matrix6310
    Döşer telekom merak etme sen

Şu an döşemiyor mu sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serdar -- 5 Nisan 2008; 9:31:19 >
  • chip dergisini okuduysanız bu vdsl nin niçin hala gelmediğini öğrenebilirsiniz ama özetle ben söylelyeyim vdsl türk telekomun (Türk kısmı pek tutmuyor ama olsun satanlar utansın ne diyeyim) umts adlı teknolojiye cevap verebilsin diye düşünülmüştü haliyle umts projesi yatınca (ki bunda telekomun parmağı olduğu söyleniyor) vdsl de yattı en azından chip böyle diyor
  • Benim bildiğim telekom tek bir şeyi iyi döşer ........... (Özellikle TÜRK demiyorum)
    Herhalde Telekomünikasyon Kurumu'da döşeme alıştırmaları yapıyor. Bu ne kaç aydır.
  • Yeni bir teknoloji olmamasına rağmen Kablo İnternet için yeni tarifeleri kaç ay beklediğimizi ilgilenen arkadaşlar hatırlayacaklardır. Gönderdiğimiz her e-posta'ya yukarıdakine benzer bir cevapla karşılık veriyordu Türksat. Yani 6 ay sonra da atsanız yukarıdaki cevabı ya da benzerini alma olasığınız hayli yüksek malesef...
  • Çok uzun bir süredir tarifelerin telekomunikasyon kurumunda olduğu söyleniyor. Fakat bu kadar süre geçmesine rağmen
    tarifelerin neden onaylanmadığını, bunun çok mu zor olduğunu merak ediyorum. Altyapının hazır olduğuna da pek inanmıyorum.
  • wimaxa olan inancımı yitiryorum sırf bu sallama işler yüzünden,vdsl gelse kaç kişiyi etkileyecek aceba tellcom gibi kaymak tabaka yerlere verirler heralde
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shadow_Shooter

quote:

Orjinalden alıntı: TechnoMANYAK

hele bi gelsede kurtulsak yaw :D

ama tabi kotalılar için bide kota olayı var int süper hızlı fakat 4 gb kota ben rahatım walla gelince otomatik yönlendirme ile hızım 8 kat hızlanacak sınırsızda rahatım

2007, Sheraton Bilişim'de VDSL ile ADSL'in iki farklı hizmet olduğu ve VDSL varken de ADSL'in süreceğini söylemişti pazar müdürü. Dolayısıyla VDSL'in gelmesi, ADSL hızlarının otomatik bu hızlara artacağı anlamına gelmemeli.

ama umarım ADSL de fıyatlar duser VDSL gelınce...

• vdsl falan hikaye. Herkesin kullanabileceği yüksek hız istiyorsanız telekom doğru dürüst adsl2 sistemi kuracak. (20mbit falan) Sonra türksat da buna cevap verecek tarifeler çıkaracak. Bundan daha fazla birşey olmaz. Telcom ise rekabette biraz daha geriden geliyor ve yaygınlaşması biraz daha zaman alacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi James T. Kirk -- 5 Nisan 2008; 13:41:05 >
  • Alt yapı ? hangi alt yapı ? Daha Burda 4 mbps'yi biLe adam gibi kullanadıktan sonra VDSL2 gelse ne fayda ? 15 dakikada bi bağlantımın kopmasından bıktım artık Telefonlarıma aldığım yanıt ise teknik bir sorunmuş ? neden hâla şu Teknik Sorun çözülemedi anlayamadım. Alt yapı ? Pehh .
  • yaw sölemiyim diyom ama zorla söyletiyosunuz. yaw sürekli telekoma laf atıyosunuz o zaman kullanmayın altyapı iyileşince kullanırsınız.

Ya hayır mantığa bak ya hem kötülüyo hem kullanıyo.Şimdi diceksinizki napalım tek o var bizde mecburen kullanıyoz .Kardeşim o zaman laf atma bari.
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkanyur

yaw sölemiyim diyom ama zorla söyletiyosunuz. yaw sürekli telekoma laf atıyosunuz o zaman kullanmayın altyapı iyileşince kullanırsınız.

Ya hayır mantığa bak ya hem kötülüyo hem kullanıyo.Şimdi diceksinizki napalım tek o var bizde mecburen kullanıyoz .Kardeşim o zaman laf atma bari.

Sen laf atmama hakkını kullanıp telekomu savunuyorsan millet te laf atıp kötüleme hakkını kullanıyor.Burda milleti yönlendirmek kimsenin haddine değil kusura bakma.Herkesin aklı başında ve dış dünya ile ilgileniyor ve ülkemizdeki bilişim haberlerini okuyor.Yani gerçekleri ortaya dökmek ve hak aramak bu ülkedeki herkesin hakkıdır.Kimse de zerre kadar başka birinin düşüncesine karışamaz.
    Mantığa bak diyorsun ama mantıksız konuşan sensin.Hem diyorsun ki beğenmiyorsanız kullanmayın ve kötülemeyin.Hemde gelmiş avukat edasında takılıp millete akıl dağıtıyorsun.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu olayı oluyor sonra
    (Diğer bir mantık."ALtyapı iyileşince kullanırsınız"(Çok mantıklı değil mi?).Bir diğer mantık "Kullanıyorsunuz bari laf atmayın" (buna ödediğin paranın karşılığını beklemek denir.))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 5 Nisan 2008; 18:32:49 >

• bir kurum herzaman eleştirilmeli. yoksa kendini geliştirmez. muhalefet partisi bile bu sayede vardır. sürekli eleştirirki gücü elinde bulunduranlar çok ta rahat olmadıklarını anlarlar
  • quote:

yaw sölemiyim diyom ama zorla söyletiyosunuz. yaw sürekli telekoma laf atıyosunuz o zaman kullanmayın altyapı iyileşince kullanırsınız.

Yani neymiş, japonya-amerika-tayvan'ı sevmiyorsak bilgisayar kullanmayacakmışız, bill gates'i sevmiyorsak windows kullanmayacakmışız, hükümeti sevmiyorsak ülkede durmayacakmışız. Komik olmayın. Evet, napalım bir tek bunlar var ve biz de mecburen bunları kullanıyoruz. Eleştirme hakkımız neden olmuyor orasını anlamadım. Sen hiç elektrikler gidince, elektrik idaresine sinirlenmedin mi? Sular kesilince iski'ye sinirlenmedin mi? Madem öyle, kullanma elektrik ve suyu. Kullanıyorsan da sinirlenme!

• Cem Yılmaza trilyon para verip reklam filmi çektireceğine hizmet versin hizmet
  • quote:

Orjinalden alıntı: BrooklynZU

quote:

Sen laf atmama hakkını kullanıp telekomu savunuyorsan millet te laf atıp kötüleme hakkını kullanıyor.Burda milleti yönlendirmek kimsenin haddine değil kusura bakma.Herkesin aklı başında ve dış dünya ile ilgileniyor ve ülkemizdeki bilişim haberlerini okuyor.Yani gerçekleri ortaya dökmek ve hak aramak bu ülkedeki herkesin hakkıdır.Kimse de zerre kadar başka birinin düşüncesine karışamaz.
    Mantığa bak diyorsun ama mantıksız konuşan sensin.Hem diyorsun ki beğenmiyorsanız kullanmayın ve kötülemeyin.Hemde gelmiş avukat edasında takılıp millete akıl dağıtıyorsun.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu olayı oluyor sonra
    (Diğer bir mantık."ALtyapı iyileşince kullanırsınız"(Çok mantıklı değil mi?).Bir diğer mantık "Kullanıyorsunuz bari laf atmayın" (buna ödediğin paranın karşılığını beklemek denir.))

• DAHA GECEN HAFTA Bİ ACIKLAMA YAPTI TT PAZARLAMA MÜDÜRÜ JAPONYA ŞUAN YENİ OPTİK KABLO DÖŞÜYOLARMIŞ ORDAN ÇIKANLAR İÇİN 20 NİSANDA İHALEYE GİRECEKLERMİŞ --- MİŞ SENEYE ARTIK ZOR
  • quote:

Orjinalden alıntı: BrooklynZU

quote:

İyi kardeşim istanbulun da havası bozuldu diyen de nefes almasın o zaman. İyi o zaman mahkum da cezaevinden şikayet eder ama malesef senin kadar akıllı değilmiş ki kapıdan çıkıp dolaşmaya gitmeyi akıl edememiş.

Çok sivri zekalılar var. Bu kafalar yüzünden yıkıldı zaten koca osmanlı. Gene bu kafalar yüzünden bu ülkede her geçen gün kötüye gidiyor.

İyi yani beğenmiyoruz internete girmeyelim ve koyun olalım dünyadan bihaber olalım deil mi? Yani yapılan haksızlıktan rahatsız olmamak için kafamızı toprağa gömelim.

İşte arkadaşım bu şekilde düşünenlere devakuşu diyoruz ve kafalarını toprak altında fazla tutmamalarını yoksa kurtlanacağını söylüyoruz.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.