Şimdi Ara

Türk Telekom'dan VDSL-2 Hakkında Mailime Gelen Cevap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
4.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Uzun zamandır forumda bu konuda bir eksiklik çekildiğini fark ettim ve araştırmaya koyuldum. Sonunda Türk Telekom'dan bir yetkiliden aşağıdaki mail cevabını almayı başardım. Sanırım faydalı olacaktır.

quote:

İlgili departmanlarımızla görüşmelerimiz sonucu VDSL-2 Teknolojisinin teknik alt yapı çalışmalarının tamamlandığı öğrenilmiştir. Hizmetin siz değerli müşterilerimize ilgili Servis Sağlayıcıları kanalıyla ulaşması sebebiyle servis sağlayıcıları tarafından uygulanacak ücretlendirme ile ilgili kararların Telekomünikasyon Kurumu’ndan onaylanması sürecinin beklendiği ve bu süreç tamamlandığında web sitemiz üzerinden VDSL-2 teknolojisi hakkında bilgilerin kamuoyuna sunulacağı öğrenilmiştir.

Saygılarımızla.

• Bilmediğimiz bir şey söyleseler şaşardım zaten. Tarifelerin tk da olduğunu neredeyse 1 aydır biliyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mutku

Bilmediğimiz bir şey söyleseler şaşardım zaten. Tarifelerin tk da olduğunu neredeyse 1 aydır biliyoruz.

Doğrusu kulaktan duyma ben de biliyordum ancak resmi olarak bilmiyordum. En azından altyapının bittiğini duymak yeni bir haber sayılır. Şahsen bende hala tamamlayamadılar gibi bir intiba bırakmışlardı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mutku

Bilmediğimiz bir şey söyleseler şaşardım zaten. Tarifelerin tk da olduğunu neredeyse 1 aydır biliyoruz.

katılıyorum...
  • bu arada az önce bir araştırma yaptım dahttp://www.telekomvdsl.com gibi bişi buldum forum kısmında vdsl ile ilgili merak edilenler de var....
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2metin4

bu arada az önce bir araştırma yaptım dahttp://www.telekomvdsl.com gibi bişi buldum forum kısmında vdsl ile ilgili merak edilenler de var....

Adresin isim kıymetini bilen uyanık bir çözüm ortağı =)
  • vdsl gelsede ev kullanicisi icin cazip birsey olmayacak hatta bircok orta olcekli sirketler bile bunu kullanamayacak (mevcut altyapi yuzunden).
    fiyat pahali
    bakir kablolar yasli :D
    birde hizmet sunucu telekom
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shadow_Shooter

quote:

bu arada az önce bir araştırma yaptım dahttp://www.telekomvdsl.com gibi bişi buldum forum kısmında vdsl ile ilgili merak edilenler de var....

neyi kastettiğini pek anlayamadım..

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Shadow_Shooter

quote:

neyi kastettiğini pek anlayamadım..

ben anladım ince bir anlatım yapmış arkadaş uyanık bir şahsiyet demek istemiş

• quote:

Telekomünikasyon Kurumu’ndan onaylanması sürecinin beklendiği

GELDE GÜLME VEYA GELDE ZİYA DEME...

bakın şimdi şunu söyleyeyim adsl de 4kat arttırımı oldu ya bizlerde türksattan kampanya bekliyorduk.. bir kaç gün içinde türksat müşterilerinin hızını 2 kat arttırdı... şimdi telekomda alt yapıyı kurduysa test aşamasına gitsin milletin hızını arttırsın...... ne onaylanacaksa sonra onaylanır :..... test etmeden nasıl telekomünikasyon kurumunun onayını bekliyorlar.. çünkü yalan yalan yalan.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalaraz -- 4 Nisan 2008; 19:30:43 >
  • ben görüyorum bizim buralara daha yeni döşeniyor fiber optik kablolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

ben görüyorum bizim buralara daha yeni döşeniyor fiber optik kablolar

döşeniyor diyorsun ...telekom
    daha döşenmemiş yerler var. önce döşeyin kabloları,,, sonra test edin ondan sonra bazı belgeleri sonra gerekli yerlere gönderin.... telekom
  • maili yazan elemanda yeni öğrenmiş herşeyi
  • kablo fln hikaye band genişliği çok kısıtlı
  • telekom her zaman güzel döşer yani kabloları....
  • adamlar cvp yazmış mail ine en azından. Büyük bir gelişme
  • 2 sene sonra insallah ferdi kullanicilara ulasir
  • vdsl'i düsünenler ev tesisatlarini da yenilemeyi düsünsünler bence cünkü bu alt yapi ile cok zor bir dolu maliyet ev tesisati vs vs

benim hat 4mbit zor bela aliyor . daha iyisi icin 200 metre kablo alsak gider dünya para.
  • En azından altyapı çalışmalarının bitmiş olduğunu bilmek güzel.
  • hele bi gelsede kurtulsak yaw :D

ama tabi kotalılar için bide kota olayı var int süper hızlı fakat 4 gb kota ben rahatım walla gelince otomatik yönlendirme ile hızım 8 kat hızlanacak sınırsızda rahatım
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.