Şimdi Ara

Türk Telekom'dan koronavirüsle mücadele için 40 milyon TL bağış (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: WB

Bu mesaj silindi.
    Bu cehape dediğin bizim vergilerimiz ile çalışan TRT'ye terörist başının kardeşini çıkaranlar mı?Bilgin vardır büyük ihtimal
  • İBB nin kampanyasına bağış yapmamıştı.. ayrıca bağış yapıyorsan niye bunu elaleme ilan ediyorsun.. herkes bilsin ve görsün diye bağış yaparsan karşılığını bu dünyada alırsın sadece
  • ülkedeki altyapısızlıkla mücadelede de aynı önemi göstersinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: WB

Bu mesaj silindi.
    Türk Telekom'dan koronavirüsle mücadele için 40 milyon TL bağış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kısaca Araplara rezil edilen ülkenin telekomünikasyon iletişim şirketi “ülke” miz tarafından kurtarılmış ve “ülke”miz tarafından desteklenerek kendi kendine destek olmuş

• Aynısını Vodafondan da bekliyoruz, öyle kuru kuru evde kal heştegi ile olmaz. Bakalım ne kadar bağış yapacak göreceğiz.

• inanmam )
  • aynısını diğer operatörlerden de bekliyoruz
  • Her aboneden 1 TL fazla alsa zaten bu para 1 ayda çıkıyor. Haksız yere aldığı tonla parayı düşünürsek devede kulak!

• Yav he he tamam inandım he

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • her çalışan kadar 1 asgari ücret kadar bağış yapılmış her çalışana 1 asgari ücret kadar parada vermişseler tebrik ederim
  • Bana senelerce 16 diye satıp 8 dahi veremeyen kurum bağış yapmış.
    Sen ilk önce altyapı veremediğin, rezil hızlar verdiğin abonelerinin yüzünü güldür.
  • Paran varsa altyapı yap derler adama.....

Pardon adam yazdım!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sadece internet kullananlardan, haksız ve hukuksuzca 20 tl ye yakın sabit telefon ücreti al,bin bir hokkabazalıkla abonelerden tırtıkladıkalrını bağış yapıyor.eminim ki kasalarından 1 kuruş çıkmaz bunların...yani haram paraları bağış yapıyor..
  • İnternet ücretini indirimsiz 350₺ yapıp taahhütlü 75₺ yapıyorlar sonra taahhüt bozmak istendiğinde geriye kalan her ay için 275₺ istiyorlar. Bu soyguna üç kağıta devlet baba da sesini çıkarmıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aboneliğimi sonlandırdıktan 6 ay sonra borç çıkaran, ve borcu ödemezsem hacizle tehdit eden firma. Bu ve buna benzer üç kağıt yöntemini binlerce kişiye uyguladıklarını düşünün.
    Yani bu bağış parası, haram paradır.
    Telekom kelimesini duyunca içimi bir nefret kaplıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 2 Nisan 2020; 23:47:14 >
  • 40 milyon lirayı altyapıyı iyileştirmek için kullansalar şaşırırdım zaten.
  • 1 aylık zamlarıyla geri alırlar.
  • Acaba yaptıkları bağışı vergilerden düşecekler mi

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.