Şimdi Ara

Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.936
Cevap
20
Favori
232.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim hizim da dustu. o.50ye. 1 bile vermemeleri skandal.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde hızım düştü 1e bu haftasonu şuan 0.7 ortalama hız veriyor. Bu tarifeye geçerken de söylemiştim haftasonu genelde kaçırdığım programları youtube dan izlemek için geçiyorum bu tarifeye diye şuan için memnunum. Keşke hız düşmese bu kadar o ayrı bir konu tabi fakat 0.7 ile 480 p ye kadar videoları rahatlıkla izliyorum buda bana yeterli. Birşey indirmek tabiki tam bir eziyet olur bu şekilde ama internette forum du haber di bakarım youtube da video izlerim derseniz hicbir sıkıntısı yok bilginiz olsun.

Kendi tecrübelerim ve fikirlerimdir bunlar tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://beta.speedtest.net/result/7071566975
    linkten test edin gerçeği görün... TT bozdu dahada düzeltemez...
  • 1 mibitin ucte biri hiz aliyorum. teknik servis kesinlikle yaedimci olmuyor. uzak durun almayin. resimler bile acilmiyor.

• daha once kirada oturdugum evde hic internet altyapisi yoktu yani baglatilamiyordu hicbir firmaya.ikametim de orada ben simdi nakil istesem oraya. orada oturmadigimi, dairenin bos oldigunu veya baskasi oturdugunu teftis ederler mi? yoksa orda altyapi yok diyip taahhutumu bitirirler mi?

• Kendim abone oldum gibi birde arkadaşı abone yaptım adam benı kandırdın bu ne bıcım iş diyor. downloads hızı uplead hızından düşük şaka gibi adamlar akn sonrası 3 ce kadar olan hıza güvendik 1 görsek bayram edecez artık cok guzel pazarladılar yenı alacaklar uzak dursun
  • btk uzerinden ben de yazdim.

• akn sonrası hız .0.5 çıkıyor sözleşme yaparken 3 mgbyt kadar demiştiniz simdi yok denecek kadar az kelıme oyunuyla dolandırıyorsunuz bızı ıkı sene bu cekılmez buna bır cözüm bulunTürk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL
  • Bimer üzerinden btk ya yazdım ... Telekom arıyorum size taahhüt edilen hızlarda diyor müşteri hizmetleri modemi güncelleyen filan diyor bizde hata yok diyor yani kısaca ya banane ister gir ister girme diyor hanfendi telefonda biz şikayet ettikce hız dahada dusuyir
  • Bugün gene benim hızı düşürdüler. Öyle bir düşüş ki geçenki gibi 0,25 Mbs leri gördü internet bazen hız testi yapamadı bile o kadar rezalet. Googleye bile zor girdim yani 0,1 bile veremediler. Dalga geçmekten öteye gitmez bu yaptıkları. 0,8 - 0,7 - 0,9 Mbs gönderdikleri vakit ciddi bir sorun olmuyor ama 0,1- 0,2 bile gönderiyorlar bazı zaman dilimlerinde o zaman ciddi sıkıntı oluyor. Bu ayda düştüğüne göre demek ki geçen ayki tesadüf değilmiş ve bu böyle 2 sene boyunca devam eder dalga geçmeleri.
  • Ayın 12 sinde AKK ye takıldım. 20 sinde interneti kullanırken farkettim ki hizim tekrar 4 mpbs ping de 20 ydi . Bugün gene düştü hız. Ne halt yedikleri belli değil bunların.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • herhalde tek umudumuz 2019 :)
  • bende torrent ile dosya indirirken nedense hız yükselmekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trader Emre -- 22 Şubat 2018; 16:28:9 >
  • kapattırayım dedım ücuncu faturayı ödeyecegım kapama cezasına bakın arkadaşlar. kapatmam ıkı sene taksıt taksıt oderım zaten aynı para ya gelir :)
    Değerli Müşterimiz,

Şirketimize iletmiş olduğunuz şikayetinizle ilgili gerekli incelemeler titizlikle yapılarak, tamamlanmıştır.

İncelememiz hakkında bilgi vermek amacıyla 22.02.2018 tarihinde mail gönderimi yapılmıştır.

Kampanyadan ayrılmanız, giriş paketinizden daha düşük ücretli bir pakete geçmeniz ya da aboneliğinizin iptali durumunda kampanyada kullandığınız indirimler, rayiç cihaz ve diğer faydalar ile kalan ay paket ücret toplamı karşılaştırılacak, düşük olan tutar faturanıza yansıtılacaktır. Ayrıca (varsa); bağlantı/kurulum/modem ürünlerinin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir. Ek olarak, İnternet paketinin iptal edilmesi durumunda eğitim paket ücretlerinin ceza bedeli de tahsil edilmektedir.

22.02.2018 tarihinde hattınızı iptal etmeniz durumunda yaklaşık ödenecek tutar 721 TL’dir.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi Türk Telekom’a gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, düşünce ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,

TÜRK TELEKOM MÜŞTERI HIZMETLERI

• quote:

Orijinalden alıntı: Trader Emre

bende torrent ile dosya indirirken nedense hız yükselmekte.

Arkadaşlar benim bir tespitim oldu emre kardeşimin dediği gibi şimdi bilinmiş indirme sitelerinden MEGA ONZ gibi sitelere giripde indirme yaptım ve o an hızım düştü bilginize...
    Toorentle felan indirdiğimde sıkıntı yok 400 500 le indirme yaptım günlük 10 gb fazla indirme olmuştur, demem o ki aşırı indirmelere önlem alıyolar..
  • maviay_27 M kullanıcısına yanıt
    bunu da en kısa vakitte düzeltirler artık.
  • Yaklaşık 7 aydır ne kadar indirirsem indireyim 4 mgbt hızdan aşağı düşmüyordu... yeni yıl itibariyle yani 2 aydır 20 gb kotayı bitirince sürünüyor 1 mgbte düşüyor... haberiniz ola ama yine de memnunum işimi görüyor... gece 2 sabah 8 arası her halükarda hız 4 mgbt onu da söyleyeyim... işinize gelirse...
  • bartlebyandco B kullanıcısına yanıt
    Btk yazışma işlerinden başka bi halta yaramıyor. Firmalara ceza kesiyor uyarıyor ama kalıcı yaptırımı sıfır yine en altından en üstüne telekominikasyon firmaları bildiğini okuyor. Kitle olarak hareket edilmediği sürece çözüm yok

• Beyler 13gun once internet cektim bugun 20gb bitti hizim suan 1dustu ooklada test ettim 0.90 atiyor hizim akn online islemlerde alabiliyoruz bilginiz olsun bu arada sayfada yeniyim

• Bide ilk ay damga vergisi toplam internet parasi ne kadar gelir ??

Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL

Ookla testimde budur beyler

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.