Şimdi Ara

Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.937
Cevap
20
Favori
232.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hyr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala kotam bitmedi cok enteresan. filmleri hep gece indirdim ama gene de bitmesi lazimdi sanki.

• şu an bi sıkıntı yok film indirmedim ama video izleme yerinde yani 4 telefonla hız düşmedi çoktan bitmesi lazımdı, tepkiler işe yaradımı ne?
  • facebook sayfalarına mesaj olarak ve bize yazın kısmından öneri/teşekkür altında yazdım :D

"Merhabalar...
    10 aydır internetsiz ev kalmasın tafinesize aboneyim...9 aydır faturamda ve online işlem sayfamda akn sonrası hızım 3mbps olarak görünüyor ve bu hız üzerinden hizmet alıyordum...

Bu ay bunu değiştirdiniz ve artık akn sonrası hızım 1mbps..

Artık sayenizde youtube'de fazla zaman harcamıyorum.twitch'te vakit öldürmüyorum...Online oyunlardan hiç keyif almıyorum...Bol bol fal bakıyorum...Paintte resim çiziyorum...

Bana kalırsa hizmetinizi dahada ilerletip 1mbps olan "hız"ı 512 kbps ye düşürün...Bu bize çok fazla...

Tarifeleri oluşturan,fikir veren,düşünen onaylayan bütün çalışanlarınızın gözlerinden öper iyi çalışmalar dilerim...

imza: Altyapı yetersizliğinden dolayı 10 senedir adsl abonesi olan ve hayatında 6mbps nin üzerinde hız görmemiş internet kullanıcısı..."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vonaleee -- 13 Şubat 2018; 22:5:31 >

• Selam.

Dün TTNET den aradılar. 100gb kotalı 24mb hız VDSL internet verelim dediler. Kota bitince hız 16mb ye düşer dediler. Fiyat olarkda 58tl artı telefon 12 tl. Toplamda 70 tl.

Şu an TURKNET kullanıyorum. Ama vdsl bir turlü vermedi halen adsl kullanıyorum. Hızımda en fazla 11mb buluyor.

Sizce ne yapayım.

Bu arada TTNET temsilcisi dediğine göre sene sonunda zaten tüm kotalar kalkacak mecburi dedi. Birde bizim verdiğimiz internet kendimize özel bir kanaldan verdiğimiz için daha stabil internet kullanırsınız dedi.

• internetimizi altyapı olmayan yere yani köye taşırsak eğer çıkma ihtimalimiz var mı cayma bedelsiz?
  • Hala 1mbs

• Arkadaslar yil sonu bu paketin akıbetini n ne olacagi konusunda bilgilendirilme hakkimiz var. btk ya sorup net cevap alabilmemiz lazim.

• drk533 D kullanıcısına yanıt
    sözleşmede yazıyorsa var bence mümkün... yoksa tüketici hakem heyetine başvur...
  • arkadaslar bız yandık bundan sonra abone olacaklar yanmasın ıkı sene burdayız kullanmadan parasını ödeycez artık
  • kugutex kullanıcısına yanıt
    Kota sonu 8 oluyor o

Bu arada ikna icin salliyorlar bazi kisilerde yol sobu akn kalkacak ama her aboneye degil yeni paketlerde diyor bubu diyende tt yetkilileri .

Ayrica ev telefonu lazim degilse 35mbos al akn sonu 16 66tl

• 1 megabite düşüyor. Kağnı gibi. Ne dizi izleniyor, ne de film izleniyor. 8 megabitten düşük internet alınmaz bu devirde.
  • celilsaygin kullanıcısına yanıt
    3.5 megabit ile youtube da 1080p 60 fps video izlenebilmekte. hızlı internet alınıp da boş boş yatırmaya pek anlam verememekteyim.

edit: akn sonrası için 8 megabit öneriliyorsa hak verilebilir. ama akn muhabbeti son senesinde. taahhüt verilirken buna dikkat edilmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trader Emre -- 14 Şubat 2018; 21:41:51 >
  • bartlebyandco B kullanıcısına yanıt
    yeni yılda bu paketten de akn kaldırılması lazım. üst mesajlarda bu pakete özel bir karar bulunmadığı görülüyor. veya var da biz göremedik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trader Emre

3.5 megabit ile youtube da 1080p 60 fps video izlenebilmekte. hızlı internet alınıp da boş boş yatırmaya pek anlam verememekteyim.

edit: akn sonrası için 8 megabit öneriliyorsa hak verilebilir. ama akn muhabbeti son senesinde. taahhüt verilirken buna dikkat edilmeli.

Peki ya indirmeler? Siz internetten oyun indiriyor musunuz 3.5 mb ile? Mesela CS:GO...

Yada oyun demeyeyim, en basitinden..

Android Studio indirmeniz kaç dk/saat alır?

Bence bu devirde 25’den aşağı alınmaz, gerçi o da biraz yavaş geliyor bana da.

• Trader Emre kullanıcısına yanıt
    Bence kaldırmaz. Mayıs kararındaki Gece 2de hızlanma ve kotaya dahil etmemeyi uygulayıp akn hızını uygulamıyor işine gelmediği için bunu da uygulamayacak

• Trader Emre kullanıcısına yanıt
    simdi bizim yapmamiz gereken btkdan bunun cevabini alip yil sonu bunu kullanmak. bilgi edinme hakkimiz var dahil degilse baska pakete gecelim bos yere beklemenin anlami yok.

• hocam ben bu 20 gb sonrası 1megabit hıza düşen paket ile her ay 300 gb indirme yapmaktayım. online oyun oynayabilmek için ping değerleri muazzam. daha geçen gta 5 indirdim torrent ile. 1080p bluray belgesel filmler rahatlıkla temin edebiliyorum. bu sizin tamamen interneti ne aktiflik ile kullandığınıza bağlı. benim işim acele olmadığı için indirmeleri geceleri tamamlıyorum. gündüzleri tatmin edici bir hizmet yok ama internete de 60-70 lira verip o band genişliğini zamanın büyük vaktinde kullanmamak bana israf ve pahalı gelmekte.
  • bartlebyandco B kullanıcısına yanıt
    haklısın hocam ilgili kanallardan araştırıp bilgi almaya çalışacağım.
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.