Şimdi Ara

Türk Telekom Bana Göre Kampanyalar (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.355
Cevap
94
Favori
180.177
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Faturasız ne önerirsiniz bir çok tarife alıma kapanmış selfy falan ne olursa

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 20gb 44 tl
    10gb 35 tl teklif edildi. 43 gün var dolmasına. Tavsiyeniz var mı?
    Türk Telekom Bana Göre Kampanyalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar size söylenen fiyat dışında ek vergi ötv eklendimi.

Eski paketim Faturalıda 15 GB ilk %30 sonra %50 indirime onay vermiştim 10 tl ödüyordum.

Şimdi bu tam bana göre onaylayanlar ek vergi ile karşılaştımı

• ciddi0 kullanıcısına yanıt

2 küsür tl bir vergi ekleniyor bu fiyata evet.

Cook iyi bir fiyat bekleme.

• Bana göre bir bana mı çıkmıyor? Faturalı 10 gb + 1000 dk 1000 sms e 43 tl ödüyorum, 43 gün sonra taahhüt bitecek. Bugün arayıp aynı tarifeyi 53 tl ye teklif ettiler kabul etmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arvelo -- 13 Temmuz 2021; 13:37:18 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Piyasaya gore evet çok iyi ama 10 liraya ödediğim fatura artık 20 tl oldu

Bu kampanya için turktelekom tarafından aradılar ojlarada sordum extra olarak telsiz kullanım bedeli yanşıyormuş.

• Faturalı ya da faturasız uygun bir tarife önerebilir misiniz? İki numarayı da taşıtarak geçmeyi planlıyorum.

Hocam bedava kullanmayı mı düşünüyorsunuz Türk Telekom Bana Göre Kampanyalar 

İnsanlar dünya para ödüyor tarifenizi kullanabilmek için yıllık 120 lira fazla ödeyeceksiniz diye dert ediyorsunuz kendinize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tranquillity -- 13 Temmuz 2021; 17:23:59 >
    çok zor bir durum, Allah bana da nasip etsin hocam.Dertler paylaşa paylaşa azalır.

• Türk Telekom Bana Göre Kampanyalar

Taahhütün bitmesine 23 gün kala teklif edilen tarife bu oldu. Kabul edeyim mi ? Şuanki kullandığım faturalida 10 Gb 28-29 lira geliyor.

• Sabrina_ kullanıcısına yanıt

net fiyat buysa sorman hata

• 3.11 lira vergisi hariç. Toplam 32.5 lira gibi bi fiyata gelecek. Biraz daha beklesem daha iyi teklif gelir mi diyordum. Türk Telekom Bana Göre Kampanyalar 

• Bitmesine 1hafta kaldı banada bunlar geldi hattımı tasitsam mi diğer operatörler nasıl.
    Şuan 4gb 750dk 750sms 22 TL ye kullanıyordum. Şehir dışına çıkmazdan İnternette dakikada fazla geliyor.

• Kimsediil kullanıcısına yanıt
    Pahalı adamlara 39₺ye 20gb sunuyorlar sana 8gb sunmuş 2 video izlesen biter

• Sabrina_ kullanıcısına yanıt
    sudan ucuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-380B9FCD3 -- 18 Temmuz 2021; 20:16:21 >
  • Alttaki hocam 6gb 25tl olan paketi Alacam. İnternet iş de evde heryerde var 4gb kullanıyom şuan yetiyor

• Turktelekom sagolsun bu defa ugrastirmadi. 532 li hat almıstım onunla devam etmek için. istemeye istemeye eski hatla devam edeceğim artık.

Her yöne 2000dk
    Şebeke ici sınırsız Dk
    Sabit hat Sınırsız Dk
    Sınırsız SMS
    15 GB
    27.5 tl

+5 ₺ ye 10gb

Turk Telekom Prime'a hosgeldiniz. Size ozel, hattiniza tanimli 3 aylik ucretsiz ARAYANIBIL PLUS servisiyle telefonunuz kapaliyken sizi arayanlarin isimlerini, ne zaman ve kac kez arandiginizi ogrenebilirsiniz. Iptal etmek icin IPTAL yazip 7070e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuZ-MaViSi -- 18 Temmuz 2021; 22:26:29 >

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt

Teşekkürler son 3 gün vardı şimdi baktım yenilenmis teklifler, bu baketi bana da 33 e teklif etmişler kabul edicem.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.