Şimdi Ara

Türk Telekom Bana Göre Kampanyalar (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Chipparacıabi , efsane190789 , bynoun Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir - 9 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
1.356
Cevap
94
Favori
180.203
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle hayırlı bayramlar. Uygun bir paket sunmadilar. Bana göre kampanyalar kısmı çıkmıyor bende sadece tarife değiştir kısmında 20 GB için 66 TL lik tarife var onuda kabul ediyorum mesajla bilgilendirme olacak deyip yapmıyor. Ertesi gün teklif yine gozukuyor. Bu gidişle tasıyacam hattı. İyice mantara bağladılar. Hat taşıma başvurusu yaptıktan sonra aramayı düşünüyorlar galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk Telekom Bana Göre Kampanyalar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Milletin fiyatlarına bak bize çekilen fiyata bak 10 gün kaldı sanırım Baska operatöre geçmek gerekli hangisine geçmeliyiz?

Türk Telekom Bana Göre Kampanyalar

• faturasız hatlara tam bana göre teklifi sunmuyorlar sanırım. arada bu fırsat kaçmaz adı altında faturaliya geç kampanyası oluyor. tam bana göre teklifi cikmiyor

• 12gb 1000dk 1000sms 32 lira gözüküyor.kabul ediyim mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 15 gb 1000dk

54 tl teklif etmişler. Bu fiyata ekstra bir şey ödüyor muyuz kdv ötv telsiz filan yoksa dahil mi ?

• luckylukegs L kullanıcısına yanıt
    Bu teklifler nerde cıkıyor acaba Onlıne işlemler uygulamasımı hiç denk gelme dim 🤤

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TITAN kullanıcısına yanıt

aylık 3,11 lira gibi telsiz kullanım ücreti var

• Önceki senelerde ‘hattımı faturasıza geçirin’ deyince bir kaç içinde uygun bir teklifle arıyorlardı. Yine oluyor mu acaba? Bilgisi olan var mıdır?

• emre7107 E kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta bu yöntemi denedim, aramadilar.Son gün ben aradım, çokta uygun olmayan başka bir tarifeye geçtim.30 TL faturasız hatta geçiş bedeli alıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MUHAT

Geçen hafta bu yöntemi denedim, aramadilar.Son gün ben aradım, çokta uygun olmayan başka bir tarifeye geçtim.30 TL faturasız hatta geçiş bedeli alıyor.
    Teşekkür ederim cevabınız için.

• quote:

Orijinalden alıntı: MUHAT

Faturasız hatta geçiş bedeli çok saçma bir iş, BTK müdahale etmeli. Taahhüt katılım sms leri de ücretli, nerede tüy kalmış diye yokluyorlar yolmaya.

• Bu müşteri hizmetlerine nasıl ulaşacağız menülerden ulaşılmıyor. 1000 8gb kullanıyorum taahhüt bitiyor aramadılar

• 2 yıl taahütlü efsane 12gb tarifesi kullanıyorum. bitmesine 1 yıl daha var acaba bu tarifeye gecsem cayma bedeli çıkar mı *

tüm aramalalarıma ragmen telekom çagrı merkezinden mobil için 1 e bastıktan sonra asla prime müşteri temsilcisine bağlanmıyor.ancak ev interneti vs için bağlanıyor sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi viydihol -- 31 Temmuz 2021; 17:50:4 >
  • viydihol V kullanıcısına yanıt
    Tekrar taahhüt vereceğiniz için ve üst pakete geçeceğiniz için sorun olacağını zannetmiyorum ama teyit almak en iyisi. Twitter kullanıyorsanız eğer ttdestek hesabına konu ile ilgili dm atın onlar dönüş yapıyor hemen

• quote:

Orijinalden alıntı: kimyagERdem

Tekrar taahhüt vereceğiniz için ve üst pakete geçeceğiniz için sorun olacağını zannetmiyorum ama teyit almak en iyisi. Twitter kullanıyorsanız eğer ttdestek hesabına konu ile ilgili dm atın onlar dönüş yapıyor hemen

dediğinizi yaptım.dönüş yapıldı. Cayma bedeli olmadığını yeni pakete 15 gün önceden geçersen kullandığın gün kadar faturaya yansidığını 15 günden sonra tam yansıyacağını söyledi

• viydihol V kullanıcısına yanıt
    Tam tahmin ettiğim gibi. Hayırlı olsun

• konuyu ben açmıştım ancak adıma kayıtlı fakat annemin kullandığı hat için bana göre kampanyası bulamadım. 4gb 45 TL teklif var sadece. Mecbur geçeceğim artık :(

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.