Şimdi Ara

Türk Telekom bağlantı problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhabalar. Bu konuyu yazarken çok gergin olduğum için herhangi bir yazım yanlışım varsa şimdiden özür diliyorum. Ttnet fiber internet kullanıcısıyım ancak internetimi verimli şekilde kullanamıyorum. Paketim 24 mpbs hız ve 150 gb kota içeren bir paket. Paketim ile alakalı herhangi bir hız problemim mevcut değil ancak başka sorunlar yaşamaktayım. Sorunlarıma değinecek olursam öncelikle internetimde anlık kesintiler yaşıyorum, bu kesintilere örnek verecek olursam League of Legends, Knight Online, Hearthstone gibi oyunlarda oyun anlık olarak bağlantı kaybı yaşıyor ya oyundan düşüyorum ya da minimum 10-15 saniye beklemek durumunda kalıyorum. İkinci problemime gelecek olursam internetimin uploadını neredeyse kullanamıyorum. Whatsapp üzerinden 8 mb bir görsel göndermek 3 dakikamı alıyor hakeza 25 mb boyutunda bir mail dahi göndermek işkence, sürekli mobil veri kullanmak zorunda kalıyorum. Netflix, Puhu tv gibi sitelerden film izlerken bir anda donuyor ve şahsen müdahale etmediğim takdirde tekrardan başlama söz konusu olmuyor. Konu ile alakalı bugün yedinci kere Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu şikayetimi oluşturmuş bulunmaktayım. Bana sürekli "******** numaralı internet aboneliğinize ait şikayetinize istinaden internet hizmetinden yararlandığınız adreste teknik ekiplerimizce yapılan ölçüm ve kontroller neticesinde; saha dolabı ve bina içi ankastre kutusuna kadar olan kısımda internet hizmetinin taahhüt edilen sınırlar içerisinde sorunsuz olarak verilebildiği tespit edilmiştir." cevabı veriliyor. Bina içerisinde "ericsson t720g" model bir makine mevcut, bu makineden dairelere hat gelmediği için ben direkt olarak elektrikçi çağırıp, cat5 kablo çektim kendi bilgisayarıma kadar. Sizce benim problemim nasıl çözülebilir, bana nasıl bir yol gösterebilirsiniz ? Bu konu ciddi anlamda günlük hayatımı meşgul etmeye başlamış durumda. Sorunumu sabırla okuduğunuz için teşekkür ediyorum.

Türk Telekom bağlantı problemiTürk Telekom bağlantı problemiTürk Telekom bağlantı problemiTürk Telekom bağlantı problemiTürk Telekom bağlantı problemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeansque -- 29 Kasım 2018; 14:8:42 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.