Şimdi Ara

Türk Telekom, AKK yerine kota ve ek paket uygulamasına gitti [Güncellendi] (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
639
Cevap
6
Favori
56.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BTK kararlarını alenen ihlal eden TT hala abone buluyorsa ondandır...
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    Son cümlene katılıyorum adsl ve vdsl'de uygun paket varken fiber'de sanki kasıtlı olarak yapılan bir iş var. Bağlatmadan önce kendilerini aradım 75 Tl saçmalığından biraz bahsettim ama prosedür böyle felan filan dediler. Zaten interneti bağlamaya gelen ekibi gördükten sonra kurulum için para verilmesinin biraz haklılık payı olduğunu düşündüm ancak netspeed vdslde olduğu gibi nedense fiberde 6 ay kalma sözüne aktivasyonu ücretsiz yapmıyor ve vdsl'de 75 olan hızı fiberde 50 olarak veriyor. Bu benimde canımı sıktı biraz.

Şimdi sen söyle ne yapalım? 24 ay taahhüt verip 24 mbit fiber mi alalım türk telekomdan?

AKK kalkmasına sayılı günler var. İlerde paketler bir netleşsin ondan sonra bir çözüm bulunur..
  • Daha geçen ay yeni sözleşme imzaladım türk telekom ile. hipernet limitisiz 200gb akn 50 mbps hız, kota sonrası hız ise 16 mbps. 3 yıllık taahhüt bu. şimdi bu yeni karardan sonra bişi değişmez sanırım benim için dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arseyus

Son cümlene katılıyorum adsl ve vdsl'de uygun paket varken fiber'de sanki kasıtlı olarak yapılan bir iş var. Bağlatmadan önce kendilerini aradım 75 Tl saçmalığından biraz bahsettim ama prosedür böyle felan filan dediler. Zaten interneti bağlamaya gelen ekibi gördükten sonra kurulum için para verilmesinin biraz haklılık payı olduğunu düşündüm ancak netspeed vdslde olduğu gibi nedense fiberde 6 ay kalma sözüne aktivasyonu ücretsiz yapmıyor ve vdsl'de 75 olan hızı fiberde 50 olarak veriyor. Bu benimde canımı sıktı biraz.

Şimdi sen söyle ne yapalım? 24 ay taahhüt verip 24 mbit fiber mi alalım türk telekomdan?

AKK kalkmasına sayılı günler var. İlerde paketler bir netleşsin ondan sonra bir çözüm bulunur..
    ben şu anda telekomun kamu kampanyasından 50mbit 50gb tarifesini 70,90 liraya alabiliyorum , 24 ay taahhüt olması kötü ama karşımda muhatap var. sorun çıktığında gidip yüzyüze kavga gürültü iş yaptıracağım adamlar var. montaj ekiplerinde çalışan tanıdığım arkadaşlar var. benim netspeede geçmem için en azından 75 lira ücreti kaldırmaları ve tamamen sınırsız yapmaları lazım. yoksa saçma sapan bir firmaya neye istinaden internet bağlatayım ki. telekomdan bende nefret ediyorum ama aynı şartlarda tutupta bakkal dükkanı turkneti yada ne olduğu belli olmayan netspeedi telekoma tercih etmem.

gelsin dediklerimi yapsınlar haftaya pazartesi netspeed bağlatayım evime. mevcut fiber tarifelerinin benim için hiçbir avantajı yok zaar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• muhidiniz turknet i destekliyorsa geçin. sözleşme bile yok o kadar süper

• eee birde dersiniz ki en avrupadan daha hızlı internete sahibiz dersinzi , kusura bakmayın ama almanyada akn diye bir şey yoktur , orada hız satılıyor , türktelekom bu altyapısını iyileştirmeyecek ve sonra başka ülkeler gigabit kullanırken biz mbs lerde doloşıyor olacağız . sonrada kalkar deriz neden teknolojik olarak geriyiz, devlet ne yapsın..

• Katarlılar soydu soğana çevirdi telekomu yetmedi kabloları çaldılar.Uyanık Akepeliler bunuda vatandaşına ek paket diye ödettiriyor.Bence bunları seçen Halk dibine kadar bunları köküne kadar Hak ediyor.
    Not.Hiçbir partiye ve de kendi çapında küçük tanrıcıklara tabi değilim.

• ikitane eyyy kılıçtar oğlu der geçiririz.Bu durumu..

• beter olun.

• en mantıklısı topluca boykot etmek, batıyorlarsada batsınlar, böyle saçma bir uygulama getirirlerse operatörümü dahi değiştiririm.

• size tavsiyem türknet yada netspeed olur hele netspeed çok iyi

• meee meeee meeee meeeeeeeee başka lafa gerek yok biz böyle oldukça bizi güden çok olur bizden çoban olmaz

• Sınırsız 16mbs üyesiyim ama hattımız 4mbs üstünü 2005 den bu yana hiçbir pakette görmedim..

Bu hırsızlar 12 mbs hız hakkımızı öder mi ? Hayır..hırsızlığın cezası yok zaten ondan hiç savcı üstüne alınıp bulaşmaz.

Kapamaya çalış kapatmaz dondurur fatura mecbur ödersin.

• 50 Gb'tan Sonra Sınırsız GB'li 10 Megabit'li Tarifeye Geçeceksin.
    Diğer Ay Tekrar 50 Gb + Sınırsız Gb

• 2 sorum olacak.

1. Ek pakette bir kota var mı ?

2. Hızlar Mbit mi, Mbit'e kadar mı ?

Benim 16Mbite kadar internetim var 5-6 Mbit felan alıyorum. Akk dolunca 3-4 civarına düşüyor. 16 ve 8 Mbit hızı verecekse iyi haber.

• Arkadaşlar Cimer den şikayet edin. Farkındalık oluşturalım en azından.
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    Normalde firmaları savunmayı sevmem. Ancak doğru konuşmak lazım.

Şimdi kısaca bir paket karşılaştırması yapalım!

Türk Telekom 50 Mbit 50 Gb kota 24 Ay taahhüt kotası sonrası hız 16 mbit fiyat 70 TL

Netpeed - 50 Mbit 200 GB kota taahhsüz kota sonrası hız 24 Mbit 1 yıl boyunca zam olmaz fiyat 65 TL (Sadece 75 TL aktivasyon ücreti)

Sen olaya biraz duygusal yaklaşıyorsun. Akli yaklaştığında netspeed her halukarda daha avantaj sağlayacaktır. Türk Telekom'un muhattap bulabilmek için 1 tık daha iyi olabilir ancak bu netspeed muhattap bulamıyacağın anlamına gelmez kaldı ki bildiğim kadarı ile bu sektörde deneyimli müşteri hizmetleri var. Yani aradağında iş bilmeyen biri çıkmıyor.

Sıkma canını bakarsın çok geçmeden AKK kaldırır ve daha uygun ve güzel paketler sunarlar. Firmayı savunmak için demiyorum ancak bu işlerin belli bir maliyeti var dolayısı ile şirket bunu her zaman korumak ister. Zaten dikkat edersen adamların pek fazla reklamları yok. Az ve öz abone alıyorlar. Yani adamların çok para kazanmak için bir amaçları olduğunu düşünmüyorum.

• Hocam altyapım 16 mbit destekliyor ona uygun tarife netspeed te var . Üstelik türknetin müşteri hizmetleri yok vs iyice araştırınca netspeed daha mantıklı geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

2 sorum olacak.

1. Ek pakette bir kota var mı ?

2. Hızlar Mbit mi, Mbit'e kadar mı ?

Benim 16Mbite kadar internetim var 5-6 Mbit felan alıyorum. Akk dolunca 3-4 civarına düşüyor. 16 ve 8 Mbit hızı verecekse iyi haber.
    1. Hayır yok, tamamen limitsiz kullanım.

2. Mbit'e kadar.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.