Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Türk Telekom, AKK yerine kota ve ek paket uygulamasına gitti [Güncellendi]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: çiko miko, karamsar1İ Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
578
Cevap
9
Favori
48.943
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Türk Telekom, AKK yerine kota ve ek paket uygulamasına gitti [Güncellendi]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      14254 Mesaj
      13 Kasım 2018 16:27:18
      quote:

Orijinalden alıntı: çiko miko İktidar Türk Telekomda tarafsa milletin bu yeni uygulamayı BTK veya CİMER'e şikayet etmesi biraz komik olmuyor mu? Bir sonuç almaları mümkün mü? Alıntıları Göster
      Evet aynen öyle. Kimi kime şikayet ediyoruz durumu hasıl oluyor. Çünkü ülke hukuk devleti değil. Yasalar sizi değil peşkeş mensubunu koruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Sen öldüğün gün bende öldüm canım anneannem...
    • Er
      6 Mesaj
      13 Kasım 2018 16:47:21

Yani önce Arapların usülsüz bir şekilde Türk Telekomu özelleştirme yoluyla satın almasını sağladılar.Daha sonra güzelce içini boşaltmalarına göz yumdular.Araplar Akbank,İşbankası ve Garanti Bankasından kullandıkları kredileri ödemedi.Bunun üzerine içi boşaltılmış sadece posası kalmış şirket Bu Bankaların sahipliğine geçti.Şimdide bu bankalar Araplardan tahsil edemedikleri kredilerin acısını TTnet müşterilerinden kalitesiz ve fahiş fiyatlı hizmetler yoluyla fersah fersah çıkaracaklar.Olan da hiç bir şeyden haberi olmayan gariban Türk Vatandaşına olacak!Yazıklar Olsun!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      programmer_onur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      681 Mesaj
      13 Kasım 2018 16:51:12
      |
      |

"En faziletli cihat zalim bir idarecinin yanında ona adaleti söylemektir. HZ. MUHAMMED"

"Bir insan taraf tutmaya başlar başlamaz, dünyada da o gerçekleri o kadar az görmeye başlar. HEYWOOD BRAUN"

“Eğer birileri oturduğu koltuktan kalkmakta sıkıntı yaşıyorsa, kesin altına pisletmiştir.” Hindistan Atasözü"
    • Teğmen
      234 Mesaj
      13 Kasım 2018 17:35:28
      BTK hakkında verilen meclis araştırma önergesi AK parti oylarıyla reddedildi haberleri gelir yakında.. Hükümet sessizliğini koruyor bu yolsuzluğa karşı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RElS -- 13 Kasım 2018; 17:50:49 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      388 Mesaj
      13 Kasım 2018 20:22:08
      Merhaba

Şuan Turkcell Superonline da

16 Mbps'e kadar Limitsiz ADSL / VDSL İnternet

Hızlı İnternet Yalın ADSL Kampanyası

Kampanya Başlangıç ve Bitiş 09.01.2017 - 09.01.2019

Durum Aktif

50GB AKK ve altyapım ADSL dışında bişeyi desteklemiyor ,60,9 TL ye 24 ay taahhütle ile almıştım.

bu kampanyadayım ve müşteri hizmetlerinden arandım 75GB AKK ve 66,90TL olarak teklif edildi , AKK açıklaması geldi kafam karıştı sizce ne yapmalıyım öneriniz nedir maliyeti düşük standart neti karşılayacak bir paket öneriniz?

İyi günler

• Teğmen
      130 Mesaj
      13 Kasım 2018 22:33:15

newrophat

1 ay bedava internet için avukatlık yapmak" olayı özetlemişsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retro61 -- 13 Kasım 2018; 22:35:18 >
      |
      |
      newrophat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      713 Mesaj
      13 Kasım 2018 23:27:17
      quote:

Orijinalden alıntı: retro61 newrophat

1 ay bedava internet için avukatlık yapmak" olayı özetlemişsin Alıntıları Göster
      maalesef öyle hocam. bu beleşçi troller yüzünden adam gibi bilgiye ulaşamıyoruz. midem bulanıyor artık turknet diyenleri gördükçe. şimdi birde netspeed türedi, ikinci türknet olma yolunda gitme potansiyelleri var. hayırlısı...

|
      |

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene ...

• Yüzbaşı
      255 Mesaj
      14 Kasım 2018 03:11:01
      Turk net kullanıyorum 1.5 yıldır daha 1 kere internetin koptuğunu görmedim, telefon hattı üzerinden vdsl modem ile bağlıyım, çokta memnunum, herkese tavsiye ederim kota, akn falan da yok. Verdiğim para 59 TL 35 mbps download 4-5 Mbps de upload um var. Hızın düştüğü çok ama çok nadir oluyor. Fiber ile bağlanırsanız zaten çok daha iyi hızlara sahip oluyorsunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Misafir Üyelik
      53245 Mesaj
      14 Kasım 2018 10:07:36
      |
      |
    • Er
      1 Mesaj
      14 Kasım 2018 17:21:01
      Avurpa ülkelerindeki internet hızı ve paket fiyatlarını haber yapın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Yarbay
      7444 Mesaj
      15 Kasım 2018 08:20:48
      Ne yazık ki btk başkanı arkadaş bu işlerden anlamayan devlet memuru zihniyetli, 21. Yy.da ülkeyi dijital çağa taşıyamacak birisi. Böyle kişiler böyle kurumlarda olduğu sürece ülkenin çağ atlaması imkansız. Çıkardıkları yönetmelik ülkeyi 10 sene geriye attı.

|
      |

Katil Budistler, İmzamı Arakanda Ölen Müslümanların Anısına Ayırıyorum.

• Yüzbaşı
      636 Mesaj
      15 Kasım 2018 17:30:33

Çok az bir fark daha ödeyerek 16mbit adsl AKK'siz şekilde hizmet alabilirsiniz, özel mesaj ile bilgilendirme yapacağım. Boşu boşuna 75GB AKK ile uğraşmanıza da gerek kalmaz.
      |
      |
      mek38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iPhone X (ABD) / 256 GB Silver
    • Yüzbaşı
      908 Mesaj
      15 Kasım 2018 19:22:34
      Bu yeni sistem uygulamaya geçtiğinde taahhütlü olanlarda fiyat değişikliği hiç olmayacak, taahhüt yenilenirken yeni fiyatlar gelecek öyle mi?
      |
      |

• Binbaşı
      1848 Mesaj
      17 Kasım 2018 00:39:45
      bu ülkede rekabet kurumu ne iş yapar anlamış değilim...
      |
      |

i want to play a game

make your choice... live or die
    • Yarbay
      2095 Mesaj
      17 Kasım 2018 23:29:02
      Xxxxxxxxx numarali evde/iste internet hattiniza ait EK AKN kullaniminiz % 80'e ulasmistir. AKN limitinize ulasmaniz halinde baska bir EK AKN paketiniz yoksa hizmeti en yuksek hiz 8192 Kbps olacak sekilde almaya devam edeceksiniz.Bu bilgilendirmeyi almak istemiyorsaniz 444 1 444'u arayabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. B001

Şimdi ben 20 ekimde abonelik başlattım ve ek akn falan almadım. Bunlar bana bu ek AKNyi bedava mı verdi ?? Verdiyse neden verdi ? Oda bitince bunlar bana giydirmez inş :)

EDIT : aradım bu sabah. Ek akn paketi 3 ay hediye vermişler ama 3 ay sonra iptal etmezsem para alcaklarmış

Akn kota olayını sordum. Artık aknli abonelik kalkıyor ama sizin gibi taahhüttü devam eden kullanıcılarımız aynı şekilde kullanmaya devam edecekler sadece hızınız AKN dolunca 24ten 8e düşüyordu artık 10a düşecek dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santiago Munez -- 18 Kasım 2018; 12:17:14 >
      |
      |

Reklamlar
paykasa
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
Paykasa
nice türkiye
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.