Şimdi Ara

Türk Telekom Ahlan Tarifesine Alternatifler neler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kendi ülkemizde azınlık olduk ya pes. Tarifemi yenileyeceğim istediğim paketler Suriyelilere özel çıktı.
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/ahlan-19-paketi-yeni.aspx

Türk Telekom Ahlan 19tlye 4gb internet 500dk heryöne Suriyeliler arası konuşma ücretsiz!

Türk telekomda en düşük 4gb lık tarife 24tlden başlıyor Türkiye Cumhuriyeti vatandaşına!
    https://www.facebook.com/suriyedevleti/photos/a.352286998447392.1073741828.352277498448342/519148785094545/?type=3

Bu da vodafone basmeh tarifesi 25tlye 4gb internet 500dk aynı TT ile içeriği. Şuan başka bir 4gblı tarifedeyim 33tl ödüyorum! Bu arada kendi sitesinde eskiden denk gelmiştim bir kere basmeh şimdi gözükmüyor bu tarife kapatmış olabilirler belki tarifeyi..

Turkcell e bakmaya gerek yok pahacı + ensar ilişkisi nedeniyle uzağım. Şimdi arkadaşlar bu konuyu açtım gördüğünüz gibi en az 4gblık bol internetli bir tarifeye ihtiyacım var. Türk vatandaşları için Türkiye deki en iyi tarife nedir? yoksa başlıkta belirttiğim gibi bir suriyeli kimliğiyle yeni hat tesisi mi yapmak lazım?

Türk telekom biraz daha iyi gibi ama internet hızı konusunda tereddütlerim var 4.5g performansı nasıldır?

EDIT: Türk telekomda AHLAN tarifesine benzer merhaba500 tarifesi varmış. Ona geçiş yapacaktım ki bayi Suriyeli kimliği istedi bu tarife yabancı uyruklulara mzel diye tutturuyor!! Şikayet var a yazacaktım ki baktım doğruymuş başkasına da aynısını demişler..
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• TT Faturasız Merhaba 500 paketini inceleyin.

Ahlan tarifesiyle aynı 500dk+1000sms+4gb:19TL

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sucu operatorlere atmayin, malesef iktidarin elinde btk denilen bir kurum var.. Onlar yapacaksiniz dedi ve yaptilar, 15 temmuz da bedava dakika internet vereceksiniz dediler operatorler el mahkum verdiler. Vermseler bu defa sacma sapan sebeblerden cok buyuk ceza kesecekler.. Bunlari nerden mi biliyorum turkcell ve vodafone genel mudurlukte calistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler bayi bana söylemedi bu tarifeyi baktım şimdi varmış. Türk telekomu yanlış yere suçlamış gibi olduk düzeltelim.

Ahlan tarifesiyle aynı özelliklere sahip arkadaşlar bu tarife yeni taşıma yoluyla gelene 19TL, mevcut Türk telekomlulara 25TL miş.
    http://www.avea.com.tr/web/paketler/merhaba-500-paketi-yeni

Bide gündüz 10gb paketi alırım 29 tlye 14gb internet yeter de artar bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-71C700AC1 -- 6 Eylül 2017; 0:10:25 >
  • Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Ya o 15 Temmuzda kutlama yapar gibi çok yanlış buldum bedava dk internet verilmesini kesinlikle karşıyım. Yani sadece 250 şehit verilen bir gün özelinde 1gb internet 500dk filan veriliyor ne yapsın millet onu anlam vermek güç. Affedersiniz çoğu kişi o gblar ile açık film filan izlemiştir yani çok yanlış bir uygulama..

Bu vatandaşlarımız bu hizmeti vatandaş alsın diye mi şehit oldu diye sorumlu kişilere sormak lazım.
  • Valla bende deniyim dedim. Ahlan Tarifesine gecisi baktım oldu. Hemen paket deniyim dedim. Onuda 25tl Olarak cekti mevcut musteri diye ama sorunsuz yaptı. 500dk 1000sms 4gb internet verdi .

• Telekom tarifesindeyim tc olmak yeter

1000dak 500sms 8gb 23.50

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Telekom tarifesindeyim tc olmak yeter

1000dak 500sms 8gb 23.50

hocam nasıl yapıyoruz 23,50 tlye 8gb interneti
  • quote:

Orijinalden alıntı: TOROS RÜZGARI

TT Faturasız Merhaba 500 paketini inceleyin.

Merhabalar bayi ile görüştüm bu tarife yabancı uyruklular yani suriyeliler için diye ısrar etti sürekli. Merhaba500 ile ahlan aynı tarifeymiş isim değişikliği var dedi sadece..

Bu bilgiyi sitede niye yazmıyorlar hayret muhtemelen tepki çekecekleri bildikleri için diye düşünüyorum.. Hat geçiş tamamlanınca atacaz bakalım mesajı kabul edecek mi bilinmez..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-71C700AC1 -- 7 Eylül 2017; 5:56:38 >
  • Eder ediyor arapça bilmem lazım yazılar arapça oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Telekom tarifesindeyim tc olmak yeter

1000dak 500sms 8gb 23.50

bu hangi tarife

şartları nedir

yaş şartı vs varmı
  • Faturasız Merhaba 500 tarifesi linki :

http://www.avea.com.tr/web/paketler/Merhaba-500-Paketi-Yeni?noredir=1

Sevgiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihan kullanıcısına yanıt
    Yaş falan yok temsilci geçiriyor sadece duran netli

• quote:

Orijinalden alıntı: WoltreX

quote:

Orijinalden alıntı: TOROS RÜZGARI

TT Faturasız Merhaba 500 paketini inceleyin.

Merhabalar bayi ile görüştüm bu tarife yabancı uyruklular yani suriyeliler için diye ısrar etti sürekli. Merhaba500 ile ahlan aynı tarifeymiş isim değişikliği var dedi sadece..

Bu bilgiyi sitede niye yazmıyorlar hayret muhtemelen tepki çekecekleri bildikleri için diye düşünüyorum.. Hat geçiş tamamlanınca atacaz bakalım mesajı kabul edecek mi bilinmez..

Ben yaptım Ahlan tarifesini sorunsuz bir şekilde geçti .

Merhaba 500 ile aynı değil gözden kaçırmayın.
    bakınız;
    *Paket kapsamında sunulan 4GB internet hakkının 1GB’ı numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile faturasız Merhaba Tarifesi’ne gelerek Merhaba 500 Paketi’nden faydalanan müşterilere aylık tek seferde 20 TL ve üzeri yüklemeleri durumunda hediye olarak sunulacaktır. Bu koşulun sağlanmadığı aylarda 1 GB cepten internet hakkı sunulmayacaktır.

Yani ben mevcut Müsteri olarak Merhaba500 e geçmiş olsaydım 3GB internet vericekti. Ahlanda böyle bir durum söz konusu değil ve olmadıda. Şuan bizzat kullanıyorum çünkü.

EDİT: Mevcut Müşteriler için Yukardaki yazıyı gözden kaçırmasınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By..Emre -- 7 Eylül 2017; 19:39:8 >

• Bu tarifeler engelli vatandaslara bile verilmiyor yuh bee yaziktir bee gelde bu firmalari dudukleme

• Ahlan tarifesine geçen biri kalan dakikalar falan arapça görünüyormuş diye yorum atmış bir sitede. Bilgisi olan var mı bu konuda? (aşağıya kopyalıyorum o yorumu. 26 kasım 2017 tarihli)

-------

"az once denemek icin aldım simdi bin pismanım.

25 liraya 4gb internet, 500dk, 5000 sms veriyor ama telefonun kalan sorgulama ekranı komple arapca oldu. arka arkaya 4 tane ışid bayraklı sms geldi. tamamı arapca gelen sms'lerin hicbiri okunmuyo ve turkce secenegi de yok. bir ay idare edip eski zamlı tarifeye geri donucem. şu paketi bir ay kullansam direk ışid militanı olup çıkarım"
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türbülans Havayolları A.Ş

Sucu operatorlere atmayin, malesef iktidarin elinde btk denilen bir kurum var.. Onlar yapacaksiniz dedi ve yaptilar, 15 temmuz da bedava dakika internet vereceksiniz dediler operatorler el mahkum verdiler. Vermseler bu defa sacma sapan sebeblerden cok buyuk ceza kesecekler.. Bunlari nerden mi biliyorum turkcell ve vodafone genel mudurlukte calistim

hocam aynı anda hem turkcell hem vodafone genel müdürlüğünde nasıl çalışıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Xeqona

quote:

Orijinalden alıntı: Türbülans Havayolları A.Ş

Sucu operatorlere atmayin, malesef iktidarin elinde btk denilen bir kurum var.. Onlar yapacaksiniz dedi ve yaptilar, 15 temmuz da bedava dakika internet vereceksiniz dediler operatorler el mahkum verdiler. Vermseler bu defa sacma sapan sebeblerden cok buyuk ceza kesecekler.. Bunlari nerden mi biliyorum turkcell ve vodafone genel mudurlukte calistim

hocam aynı anda hem turkcell hem vodafone genel müdürlüğünde nasıl çalışıyorsunuz

2008-2010 de turkcell, 2012-2013 de vodafone genel mudurlukte calistim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.