Şimdi Ara

Türk telekom 2.sözleşme iptali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben şehir dışındayken babamı arayıp sözleşmeniz bitti falan zırvalamışlar babam da kabul etmiş tekrar 24 ay sözleşme imzalamışlar buldular saf adamı ilk yıl 75 lira 2.yıl 119 TL yuh dedim

aradan 3-4 ay geçti ilk 24 ay sözleşmeden modem duruyor hala,ikinci sözleşmeden yeni tivibu istedim onlardan bunu iptal etmeye kalksam kaç para isterler benden ?

• Aktivasyon bedeli 20 TL ile 110 TL aylık indirim miktarı 40-50 TL arası değişiyor tabi gerçekte bu rakamlarda indirim yok taahhütlü 60 TL'ye verdikleri paket taahhütsüzde ederi 60 tl işte insanları keriz yerine koyuyorlar.

Ortalama 3-4 ay için 200-300 TL çıkar. Modemi de iade edeceksin ara müşteri hizmetlerinden öğren.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

Aktivasyon bedeli 20 TL ile 110 TL aylık indirim miktarı 40-50 TL arası değişiyor tabi gerçekte bu rakamlarda indirim yok taahhütlü 60 TL'ye verdikleri paket taahhütsüzde ederi 60 tl işte insanları keriz yerine koyuyorlar.

Ortalama 3-4 ay için 200-300 TL çıkar. Modemi de iade edeceksin ara müşteri hizmetlerinden öğren.

Modemin taksiti bitti ama hiç bir sözleşmede imzalamadı telefon dan onay alınmış, benim bildiğim indirim bedelinden hesaplanıyor cayma bedeli ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tevez51

quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

Aktivasyon bedeli 20 TL ile 110 TL aylık indirim miktarı 40-50 TL arası değişiyor tabi gerçekte bu rakamlarda indirim yok taahhütlü 60 TL'ye verdikleri paket taahhütsüzde ederi 60 tl işte insanları keriz yerine koyuyorlar.

Modemin taksiti bitti ama hiç bir sözleşmede imzalamadı telefon dan onay alınmış, benim bildiğim indirim bedelinden hesaplanıyor cayma bedeli ?

Evet indirim bedeli ve aktivasyon ücretini alıcaklar eğer kurulum felan varsa onunda ücretini alırlar haberiniz olsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.