Şimdi Ara

Türk Telekom 11860 Dolandırıcılığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 12 Nisan ve 21 Nisan da 2 kere 2,03tl ücret kesmiş halbuki öyle biryeri asla aramadım.Allah belalarını versin iade etmezlerse hemen başka operatöre geçecem.

• Tamda beklediğim gibi para iadesi yapmıyorlar. Herhangi bir üyelik falan dwğilmiş sim menüden yapılan işlem diyo ama ben veya bir başkası böyle bir işlem yapmadı. Şu an vodafone a gidiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merak ettim opeatörünüzü değiştirdiniz mi acaba?
  • kelikuputis K kullanıcısına yanıt
    Hocam kapattıktan sonra aradılar hemen yalvardılar falan, kesilen ücretide almayacaz dediler bende vazgeçtim.

• kelikuputis K kullanıcısına yanıt
    Ayrıca arayan kişi sim menüyle falan alakası olmadığını bildiğimiz numara sorgulama servisi olduğunu teyit etti.

• 2 liradan ne olur demeden hakkınızı aramışsınız, tebrikler...

• online işlemlerden veya * # tuşlamalarından numara sorgulama yapmış olabilirsiniz
  • man utd kullanıcısına yanıt
    Kesin tavır koymak gerekli. Ben yeni taahhüt vermiştim 8gb 1000dk, sms olan pakete daha 1 ay olmamıştı, iade etmesseniz siz bilirsiniz başka operatöre geçmeye gidiyorum dedim, tamam falan dedi 5dk sonra aradı biz sizi kaybetmek istemiyoruz diye,Faturayı ödeyince 29 küsür ödedim ama hala online işlemlerde 36 olarak gözüküyor oda ilginç bişey.

• Telekomdan "şu konuda borcu yoktur" türünde bir yazı almadıkça, her zaman risk altındasın. 10-15 sene sonra borcunuz faiziyle birlikte şu kadar olmuştur, ödeyin diye yazı gelir. Ne desen anlatamazsın.
  • Faturali olunca tabii

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.