Şimdi Ara

Türk Telekom 1.39 milyar lira zarar açıkladı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
1
Favori
12.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamlar heryerden para kapıyor nasıl zarar yapıyorlar anlamadım . Beddua ile batıyorlar heralde 1 kişi dahi duymadım tt yi seven
  • devletteyken yüzde yüz kar eden firma özele geçince zarar ediyor.

ayrıca yurt dışından futbolcuya okadar para ödemeselermiş..

alt yapıya yatırım yapsınlar bas istasyonları kursunlar satsınlar ... koca türkiyenin alt yapısı ellerinde zarar etmeleride bir manidar olmuş.
  • Ben TTnin batacağını düşünmüyorum ama yakında el değiştirebilir belki bir yahudi alır bilemeyiz.
  • neymiş kaç insan ekmek yiyormuş, batsa çalışamazlarmış. en ufak mantık yok bu cümlelerde. milleti söğüşleyen bunlar, dünyanın en kötü hizmetini sunan da bunlar.

çalışanları da görüyoruz 100 kere aradıysam müşteri hizmetlerini 100 ünde de sonuç alamamışımdır. cahile ping var diyorum "bilgisayarınızda virüs vardır" diyor, "biz bir şey yapamayız" diyor. eve gelen servis daha beter zaten. umarım batarlar.
  • Tugrul_512bit kullanıcısına yanıt
    zarar eden bir kurumu kim satın alır ? Devlet özelleştirmeden önce 1-2 yıl kar gösterir sonra satar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tonyukuk

neymiş kaç insan ekmek yiyormuş, batsa çalışamazlarmış. en ufak mantık yok bu cümlelerde. milleti söğüşleyen bunlar, dünyanın en kötü hizmetini sunan da bunlar.

çalışanları da görüyoruz 100 kere aradıysam müşteri hizmetlerini 100 ünde de sonuç alamamışımdır. cahile ping var diyorum "bilgisayarınızda virüs vardır" diyor, "biz bir şey yapamayız" diyor. eve gelen servis daha beter zaten. umarım batarlar.

Bunu diyenlere 1 yıl internet çekmesinler bak sonra kararları ne oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünyanın en yavaş ve en pahalı internetini bize iteleyip nasıl zarar edebiliyorlar pes doğrusu.
    Burada zarar yoktur ziyan edilen para vardır. Bir yerlere harcandı diye gösterilip vergiden kaçırılıp iç edilen para vardır.
  • beter olsunlar

• murdocklawless kullanıcısına yanıt
    hocam çok afedersiniz ne işle uğraşıyorsunuz ?
  • 2006'da grev zamanı bir internet arızası 3 ayda çözülürdü. günümüz şartlarında azami 1 günde çözülen arızalar. baba parası ile internet kastırınca böyle oluyor. zarar eder etmez. TR standartlarında en iyi hizmeti veriyor şirket.

istihdam konusunda kendi içinde ve yan şirketleri dahil onbinlerce çalışan var. zarar etmesinin sebepleri başka.

inşallah batsın diyen ergen takımına sözüm. o telekom batarsa tr'de 5 sene internet yüzü göremezsin :)
  • Tez zamanda batasın telekom

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batarlar inşallah . Ümraniye'de boş port yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: immeLmann

2006'da grev zamanı bir internet arızası 3 ayda çözülürdü. günümüz şartlarında azami 1 günde çözülen arızalar. baba parası ile internet kastırınca böyle oluyor. zarar eder etmez. TR standartlarında en iyi hizmeti veriyor şirket.

istihdam konusunda kendi içinde ve yan şirketleri dahil onbinlerce çalışan var. zarar etmesinin sebepleri başka.

inşallah batsın diyen ergen takımına sözüm. o telekom batarsa tr'de 5 sene internet yüzü göremezsin :)

Birader sen ne saçmalıyorsun. 5-10 yıl sonra Türkcell her yere fiber çeksin o zaman Ttnet diye bir şey kalıyor mu görürüz. Ben 2017 yılında Ttnet olduğu halde internet yüzü göremiyorum neymiş altyapı yokmuş . Olan altyapısını da biliyoruz 16 mbps diye kandırıyorlar interneti bağlatınca 8 mbps zor görüyoruz

• Reklamlarında oynatmasaydınız ronaldoları (https://www.youtube.com/watch?v=nU21Ypkc4cg )
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlancpaiN

hocam çok afedersiniz ne işle uğraşıyorsunuz ?

dış ticaret. 3 yıl sonrada emekliyim.
  • Batsın beter olsun.Rezil kurum.
  • Nasıl batırmayı başarıyorlar ki tekel şirketi ? Müşterin hazır,altyapı çalışması yapmıyorsun, masraflar minimum kazançlar maksimum.
  • beter olsunlar
  • Ronaldo yu reklamda oynatcaklarına o parayla, altyapıyı geliştirip interneti hızlandırsalar zarar etmezlerdi. Ama nerdeee...
    Battıkları günü iple çekiyorum
  • Adamlar doğru dürüst alt yapı yatırımı bile yapmıyor, nasıl zarar açıklarlar, ilginç bir durum. İnandırıcı gelmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.