Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM UPLOAD HIZLARININ ARTMASI PLANLANIYOR - 2023 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.123
Cevap
51
Favori
195.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Valla telekoma birşeyler oluyor hocam ya. Diğer iss ler pek umrumda degil. TurkNet'den memnunum, şu uploadı çözse tamam benim için. Muhtemelen yapacaktır, 2. bir fiyaskoyu kaldıramayız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verdiğiniz örnek kafa karıştırdı.

Hali hazırda 100/8 kullanıyoruz diyelim, bu otomatik 100/10 olacak değil mi?

Ayrıca 100/15 yapmak istersek örneğin 90 TL ödeyeceğiz. Yani +5Mbps upload için? Yoksa +15Mbps upload daha alıp totalde 100/25'mi olacak? Mantık bu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 2 Temmuz 2022; 15:31:24 >
  • Bu gelişmeler Türknet'in 1000/1000 alt yapısının gelişmesinin getirileri rekabet önemli bir faktor

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt

Hali hazırda kullandığınız 100/8 olan tarife 100/10 oluyor. ek bir ücret alınmayacak.

100/15 yapmak istediğinizde ortalama 50 TL gibi bir ek ücret çıkabilecek. Yani 100/10 için 100 TL veriyorsanız 100/15 için 150 TL vermeniz gerekecek. Tabi bu 50 TL ortalama bir rakam.

• oursoft O kullanıcısına yanıt

Anladım teşekkürler.

• Upload 100-500 tarifeler çıkartsalar bari zorunlu kılmasa keyiflerine.

• Fiber 16 megabit kaç olmuştur listede yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Benim upload hızında bir artış yok netspeed kullanıyorum allah bilir ne zaman gelir bizlere.

• 100/10 upload çok az acilen Twitter btk yazalım damla damla upload mı olur

• Tüylerim diken diken oldu teşekkürler Türk Telekom.

• Cumhurbaşkanı'nın fiber konusunda yaptığı açıklamadan da kaynaklı bir durum olduğu izlenimi geliyor bana. Öyle ya da böyle güzel bir gelişme. Fakat 10 yıl yerinde sabit kalmamalı.

• Ben millenicom kullaniyorum upload hizlarim ayni degismedi

• Valla şoktayım benim bildiğim Türk Telekom böyle şeyler yapmaz gider 8 Mbps Fiber satardı. Hatta yönetici çıkıp ne yapacaksın upload'ı derdi. Hoş şimdide FTTH altyapıda 16/4 Mbps paket satıyor. Bunun kerameti de şöyle normalde fiberde 16-24 Mbps paketlerin upload hızı 2 Mbps idi bunu ücretsiz 2 katına çıkarınca 16/4 Mbps fiber oldu. 1 Gbps içinde 50 Mbps upload veriyorlar bari onu da hiç yoktan 100 Mbps yapsalar. Sonuçta 1 Gbps'e 50 Mbps upload'da şaka gibi.

• Victoriou_S kullanıcısına yanıt

baştaki cümleyi kendisi hak etmiyor. Daha önceden söylemler vardı BTK tarafından daha yüksek upload çalışmaları daha yüksek download diye.

• Errdall kullanıcısına yanıt

benimde öyleydi 500lük pakette 40 düşmüş şimdi

• Ufak da olsa upload hızlarında iyileşme olması güzel.

• Triac3 T kullanıcısına yanıt

Evet, Türknet'in etkisi hissediliyor. Aynı kota kaldırma olayı gibi.

• onuy O kullanıcısına yanıt

500 mbitte hep 40 oldu zaten başından beri.Sadece ilk gün 20 verdiler ertesi gün güncellendi.

• Hızların bir miktar yükselmesi sevindirici fakat yine bir alicengiz oyunu var 8 den10 Mbps e yükseltmek ücretsiz ama 15 Mbps isteyene ÖRN: 50₺ fark ver, iyi de biz paketi ne zamandan beri ikiye ayırdık ? 100Mbps download 100₺ 50₺ farkla +5 Mbps upload verelim abime böyle absürt fiyat olmaz.

Kaldı ki port ücretlendirmesinde bunun sağlayıcıya ek bir maliyeti yok olayı ek kazanç sağlamaya çevirmiş Türk Telekom. Mutlu müşteriyi elinde tutmak daha önemli. Umarım taahütüsüz hizmet sunan sağlayıcılar ek ücret talep etmeden +15 Mbps upload olarak tanımlama yapar. Sektörde rekabeti ve hızı destekleyenler bu gibi noktalarda öne çıkacaktır.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _A_N_I_L_ -- 2 Temmuz 2022; 17:48:56 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.