Şimdi Ara

Türk Spor Tarihinin En Büyük Kupası artik Fenerbahce'nin !!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
7.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fadeout

Uefa süper kupa ve Dünya Kupası 3.lüğü

Üçüncülük için kupa alındığını sanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coobain

quote:

Orijinalden alıntı: David Trezeguet

quote:

Orijinalden alıntı: waynei

quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

Hocam Tebrikler.Burası Futbol Bölümü.

Ayrıca Türkiye'ye gelmiş en büyük kupa UEFA Kupasıdır

Euroleague Sampiyonlar ligi

Uefa kupasi. Kupa 2

Şampiyonlar liginin eşiti NBA

Şampiyonlar mi katiliyor nbaye

Sen şampiyon olupta mı katılıyorsun ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bunlar tiner değil başka birşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurayaNerdenÜyeOluyoruz

Bu ciddi mi

Evet Eurolig FİBA organizasyonu bile değil UEFA organizasyonu CL ile karşılaştırılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 22 Mayıs 2017; 14:16:48 >
  • nba = libertodores.

avrupa takımları nba ye katılıyordu da biz alamadık kupayı.

• Futbolda kulüpler bazında kazanılabilecek en büyük kupa sıralaması 1.Uefa super kupası 2. Şampiyonlar Ligi 3. Uefa kupasıdır sıralama böyle sonuçta 2 ve 3 ü kazanan en büyük kim diye son bir kupa maçı düzenleniyor.GS nin bu kupalardan 1 ve 3 ü alarak o yılın en büyüğü olduğu tescillendi keza Basketbola gelirsek evet Tebrikler fb Avrupanın en büyük kupasını getirdin ülkemize aynı ülkenin takımlarının ayrı kulvarlarda yarışı oluyor bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karsıyakalısm -- 22 Mayıs 2017; 14:30:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

nba = libertodores.

avrupa takımları nba ye katılıyordu da biz alamadık kupayı.

NBA Kağıt üzerinde Libertodores gibi görünebilir ama alakası yok.

Futbol'da en iyi takımlar ve oyuncular Avrupa'da

Basketbol'da en iyi takımlar ve oyuncular Amerika'da

NBA şampiyonu EL şampiyonunu delik deşik eder.

@Turin Turambar.

Evet sadece madalya verilmiş...Ama genel olarak en büyük başarı budur, olimpiyatlardan sonra en popüler spor organizasyonu.
  • futbolda yıldız transferi bile basketbolda final four dan önemlidir hiçbir branş futboldaki başarıyı geçemez ama fenerbahçe ülker in bu başarısına gölge düşürülmemeli
  • Kimse izlememiş bile survivor daha önemli...

Amatörlere istediği gibi para veriyor sanırım
    Futboldaki gibi cepten para vermeme olayı var mı ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 22 Mayıs 2017; 14:53:14 >
  • Ciddimi bu konu 😂😂😂😂😂
    Tamam buyuk basari orasi ayri..ama
    Fblilerin mantigiyla bayernden barcadan bile buyukler

Bu kupanin kadin basket versiyonu zaten geldi turkiyeye futbolda alamicaginizi anlayinca bnla avunup durursunuz😂😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkopol -- 22 Mayıs 2017; 15:19:34 >
  • Ben Galatasarayliyim akşam fenerli arkadaslarla maçı izliyoruz adamlar kupayı alamayız dediler ben Alırsınız dedim adamlardan çok sevindim.

Ama sen buraya gelip Spor tarihinin en büyük kupası dersen komik duruma düşersin.Panathikanos kac kere kazandi adamlar havaya girmiyor spor olarqk bakiyorlar.Obradovic olmasa bu yıl kupa alamayacaktiniz tenekeler...

• Hocam eurolig AVRUPANİN en buyuk kupasi.

Ama uefa DUNYANİN en buyuk 2. kupasi.

Basketbolda dunyanin en buyuk basarisi nba sonra da ncaa dir. Euroligi futbolda guney amerika sampiyonlar ligine benzetebiliriz ancak. Bunun sebebi de basketin amerika futbolun avrupa sporu olmasi.

Fenerbahceyi tebrik ediyorum bir fenerbahceli gibi sevindim bu basariya. Kiyaslamanin da sacma oldugunu dusunuyorum ki kiyaslamam. Ama kiyaslayanlara cevap vermem gerekirse bosa ugrasmasinlar tadini cikarsinlar.

• Yeter ki ortada kupa olsun sidik yarıştırma için uygun ortam
  • Dün canı gönülden feneri destekledim. O kupa bu ülkeye gelicek dedim. Geldi de. Ama ne bileyim uefa kupası heyrcanını yaşatmadı kimsede. Dediğin doğru olabilir o konuda haklı olabilirsin ama eğri oturup doğru konuşmak lazım fanatik fenerli arkadaşım bile çok sevinemedi. O coşkuyu yaratmadı nedense benim çevremde.

Tekrardan tebrik ederim. Senelerce konuşulması gereken bir zafer

• quote:

Orijinalden alıntı: politiks

Kardeş türk takımı şampiyon oldu sevinmek yetmiyor mu illa babanız galatasaraya dil uzatacaksınız, gelmiş geçmiş en büyük kupa Süper Kupadır uefayı saymıyorum bile. Ne güzel fenerli arkadaşları tebrik ediyordum telefondan, whatsapptan sonra sizin gibi kırk yılın başı kupa alan tipler geliyor tüm iyi niyet duygularını yok ediyorlar. Yok abi fenerli adamın mantalitesi bozuk.

Bende senin gibi okumadan lak diye atlayan tiplere uyuz oluyorum napıcaz? Bak bakayım konuda ki mesajlarıma ne yazıyorum
  • Kupa konusunda kafam basmaz hangisi büyük diye ancak Bir Türk olarak bu kadar gururlandığımı hatırlamıyorum. Bir de yunanlı yenilince 2 katı gurur yaşıyorum. Tek bir sorunumuz var bogdanovic ve 1-2 oyuncu ayrılıyormuş galiba
  • burada fenerbahceliyim diye takilan hemen hemen herkes fbnin futbol ile alakasi olmasaydi bu takimi tutmazdi
    fenerbahcenin futbol takimi olmasa efes ayarinda taraftari olmayan bir camia olurdu
    futbolda alinan herhangi bir avrupa kupasi tüm amatör branslarda alinan kupalara bedeldir

disarda gidin herhangi bir fbliye süper lig sampiyonlugu mu ya da eurolig sampiyonlugu mu diye sorun cogu kisi size eurolig neyin kupasi diye soracaktir
  • Futbol piskitbol

• quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız-

eurocup, engelli basketbolu ve bayan euroleague Erkek euroleague'nin yanından geçemez. hava atayım derken rezil olmussun yalnız.

Avrupanin en buyuk spor klubu"
    ne cevap, tr de bile en büyük spor kulubü değilsiniz

1- trnin en büyük spor kulubüyüz
    2-avrupa basketbolunda en büyük kulubüz
  • Bu bence sadece Fenerbahçe'nin degil Türkiye'nin basarisi bu gurur hepimizin Türkiye'nin adini yine duyurduk. Ama hep futbolla ilgilenen bi millet isine gelince basketbol manyagimi oldu. Türkiye'de futboldan baska spor dali gelismez. Basketboldaki basariyi unuturlar ama futbolu asla unutmazlar​ çünkü milletimiz oyle sanki futboldan baska spor yokmuscasina yasiyorlar.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.