Şimdi Ara

Türk Spor Tarihinin En Büyük Kupası artik Fenerbahce'nin !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
7.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 4 sene önce kadınlarda Gs bu düzeydeki kupayı aldı o kupa teneke kupası mı ? Kadınlara ayrımcılık mi başladı artık..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk Spor Tarihinin En Büyük Kupası artik Fenerbahce'nin !!!

Türk Spor Tarihinin En Büyük Kupası artik Fenerbahce'nin !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WINTER IS COMING -- 21 Mayıs 2017; 23:47:50 >
  • WINTER IS COMING kullanıcısına yanıt
    eurocup, engelli basketbolu ve bayan euroleague Erkek euroleague'nin yanından geçemez. hava atayım derken rezil olmussun yalnız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız-

eurocup, engelli basketbolu ve bayan euroleague Erkek euroleague'nin yanından geçemez. hava atayım derken rezil olmussun yalnız.

Avrupanin en buyuk spor klubu"
    ne cevap, tr de bile en büyük spor kulubü değilsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

quote:

Kardeşim niye genele yayıyorsun? Şuan avrupanın en büyüğü degil miyiz? Avrupa şampiyonu olmadık mı biz şimdi ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

quote:

Kardeşim niye genele yayıyorsun? Şuan avrupanın en büyüğü degil miyiz? Avrupa şampiyonu olmadık mı biz şimdi ?

erkek basketbolda şampiyon olunca avrupanın en büyük spor kulubü olunmuyor
  • Yav biz ne ara kazandık kadınlar eurolig'i arada kaynamış

@WINTER IS COMING
  • quote:

Orijinalden alıntı: GЅ

Maç içinde spiker de öyle söyledi.

Pek bi bilgim yok, şimdi Eurolig kupası Galatasaray'ın kazandığı UEFA ve Süper Kupa'dan daha mı büyük kupa ?

Kupayı kazanan takımın ödülü 1m euro.Sabri nin maaşı bile değil ona göre hesap edin hocam aşırı abarttılar şu kupayı

• Arkdslar Fb buyuk is yapti tebrikler

Ama turkiyeye farkli branslarda dunya sampiyonluklari vs lerde geldi

Ama Turkiyeye gelen en buyuk kupa uefa super kupa ve uefa kupasidir

Euroligi baz alirsak ozaman pana csk filan barcadan munihden vs filan daha buyuk ve unlu kulupmu

• Erkek basketbolun en büyük kupası. Spor olarak volaybolde engellli basketbolda dünya birinciliklerimiz var avrupa hikaye. Kaldıki basketbolda Gs bayan takımıda euroleague şampiyonluğu var

• Konuyu açan kardeş sana "burası ameriga değil yeğenim" demek ıstiyorum. Burda furbol konuşulur. Ha olurda yarın yolun amerikaya düşerse orda basketbol sampiyonlugumuz vardı dersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr20mouse -- 22 Mayıs 2017; 0:46:16 >
  • Eurolig e şampiyonlar ligi demek tam bir sacmalik. Basketbola avrupada verilen deger ve butce ortada. Eurolig daha yeni yeni gelisiyor. Sanki bana nba

Galatasarayin getirdigi iki kupa cok daha buyuk ve tum avrupada daha degerli kupalar. Birisini arsenalden digerini real madridten aldik hemde.

• quote:

Vakıfbank ın voleyboldaki dünya şampiyonluğu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: u.r.k.

quote:

Tabii ki çok çok büyük ama genel olarak avrupada Futbol>Basketbol>Voleybol oldugu için bana göre GS'nin UEFAsından sonra bizimkiler gelir.
  • Tamam avrupa şampiyonu oldunuz eyvallah. Lakin takımda 2 tane türk var, onlardan 1 tanesi de amerikan çakması zaten. Gönül rahatlığıyla türk takımı şampiyon oldu diyemiyorsam ne anladım ben o şampiyonluktan.

• quote:

quote:

quote:

Tabii ki çok çok büyük ama genel olarak avrupada Futbol>Basketbol>Voleybol oldugu için bana göre GS'nin UEFAsından sonra bizimkiler gelir.

Galatasarayın Uefa + Süper Kupası
    Futbol milli takımın dünya 3. lüğü
    Basketbol milli takımının dünya 2.liği
    Fenerbahçe erkek basket + Galatasaray kadın basketin eurolig kupaları.
    Voleyboldaki sayısız avrupa dünya şampiyonlukları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CharlieSelim

Tamam avrupa şampiyonu oldunuz eyvallah. Lakin takımda 2 tane türk var, onlardan 1 tanesi de amerikan çakması zaten. Gönül rahatlığıyla türk takımı şampiyon oldu diyemiyorsam ne anladım ben o şampiyonluktan.

Senin dediğin olsa bu ülkeden şampiyon çıkmaz.En iyi oyuncularımız zaten NBA'de oynuyor, burada olanlarlada bir şey olmayacağı belli

Sonuca bakmak lazım, kupayı aldı mı ? Aldı fazla uzatmayın

• boyle aleni kandirilan insanlari gorunce icim aciyor.Basketbol futbol gibi degil.Futbol paranin bile herseyi cozemedigi bir spor baskette ise parayi basip kadro kurman sonra da yine parayi basip iyi bir hoca getirmen yeterli.Zaten avrupada basketbol 2. sinif bir spor oldugu icin 3-4 taneden fazla zorlayacak takim bile yok.Aziz bunu bildigi icin futboldaki rezaletlerin ustunu ortmek adina sadece parayla cozebilecegi bu basket isine yoneldi ve her zaman oldugu gibi gunu kurtardi.Bizim saf insanimiz da bu ise bakip vay be dedigi icin adamin plani amacina ulasmis oldu.Yazik uzuluyorum olanlari gorunce.
  • quote:

quote:

quote:

1:uefa kupası
    2:super kupa (uefa ve sampiyonlar ligi kupasını alan takımın karsılastıgı ve muzemızde olan kupa)
    3:FB nin kupası
  • Basketbolla voleybol bir değil.

Futbol Şl>FutbolUefa>BasketEurolig> .. diğerleri büyük farkla
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.