Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
711.057
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2673 Mesaj
    Benim internetim bağlandı
    Fazla odedigime yazık hız problemim vardı onu da çözdüler fakat altyapı eskiymis maks 10 mbit kullanılabiliyor ama olsun yine de bu fiyata bu hizmet iyi
    Telefona 47 oduyordum net ayrı 60+ geliyordu şimdi sadece 60 geliyor fatura herkese tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    4255 Mesaj
    taşınacağım bina yeni yapılmış, henüz apartman numarası yok. yine de bağlatabilir miyim acaba sizce?
    Arkadaşlar her hafta düzenli olarak modem ayarlarım ttnet haline dönüyor ve şu sayfaya yönlendiriliyorum.

http://bilgi.ttnet.com.tr/hatali_kullanici_adi_sifre/

TTnet uzaktan erişimle Turk.net şifremi silip eski ttnet şifresini giriyor, düzeltip tekrar 1 hafta kulanıyorum. Sebebide modemi ttnnet in vermesi (zyxel-p-660n-t1a) uzaktan erişime nasıl kapatabilirim acaba ?
    |
    |

TurkNet in hat tesis istiyorum seçeneğine basıp, adres adımlarında ilerlediğinde apt bilgisi çıkmıyorsa. hizmet alınamaz demek.Büyük ihtimal APT da kimse de internet de yoktur. Yani TürkTelekom alt yapı yok anlamana gelir. Apartman yönetiminin Türk Telekom'a başvurması gerekiyor ki alt yapı sağlansın. Ardından bina numaranız görülür.
    |
    |
    Karaçay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    25 mayısta internet bağlandı.İlk fatura ne zaman gelir
    |
    |

Orijinalden alıntı: doominsert

TurkNet in hat tesis istiyorum seçeneğine basıp, adres adımlarında ilerlediğinde apt bilgisi çıkmıyorsa. hizmet alınamaz demek.Büyük ihtimal APT da kimse de internet de yoktur. Yani TürkTelekom alt yapı yok anlamana gelir. Apartman yönetiminin Türk Telekom'a başvurması gerekiyor ki alt yapı sağlansın. Ardından bina numaranız görülür.

altyapı varmış, 1 adet bağlatan da var apartmanda
    Arkadaşlar, benim internetimde 2 gün önce açıldı. Teknik ekip ile yaşadığımız iletişim kopukluğu nedeniyle 2 hafta kadar beklemistim acilmasini, ekip geldikten 2 gun sonrada turknet aktif etti. 13 civari hiz aliyorum daha once turk telekomda da ayni hizlari aliyordum. Bu surecte elinden geldigince yardimci olan doominsert hocama ayrica tesekkur ederim.

|
    |

Buna rağmen listede çıkmıyor mu apt?
    |
    |
    vallahi pişman oldum !!

evraklarım onaylandı ve yedinci iş günü hala bekliyorum sadece kapıya gelip kabloyu belirleyip sabit tlf belirlediler.

sinyal bekliyormuşuz nasıl bir sinyalse bir haftadır gelecek. bu hafta içerisinde tamamlanmazsa sözlerinde durmadıklarından (taahütleri 5 iş günü ) dolayı şikayet edip başvurumu iptal ettireceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karann1905 -- 1 Haziran 2016; 15:00:51 >

Orijinalden alıntı: karann1905

vallahi pişman oldum !!

evraklarım onaylandı ve yedinci iş günü hala bekliyorum sadece kapıya gelip kabloyu belirleyip sabit tlf belirlediler.

sinyal bekliyormuşuz nasıl bir sinyalse bir haftadır gelecek. bu hafta içerisinde tamamlanmazsa sözlerinde durmadıklarından (taahütleri 5 iş günü ) dolayı şikayet edip başvurumu iptal ettireceğim

Hattı çektikten sonra 1 hafta mı oldu? telefon tahsisinden sonra ADSL işlemi max 48 saat sürebilir.
    quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

Buna rağmen listede çıkmıyor mu apt?

ne yazıkki
    |
    |
    arkadaşlar akk ayın başında mı sıfırlanıyor, yoksa interneti kullanmaya başladığımızdan itibaren 30 gün sonrası için mi? mesela ayın 7.'de.

Mesela ayın 7.'de dediğin seçenek
    |
    |
    crazyofc1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

o zaman kota kullanım hesaplaması da ayın 7.sinde başlamalı. ben kota dönemine mesela 30 gb ile giriyorum yani. saçma bir sistem. takipçisi olacağım.
    ayrıca internet kullanım ayrıntılarına ekstra 14 gb eklemişler. mesaj attım bakalım ne olacak?
    |
    |
    doominsert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen öyle. 7 de aktif oldu ise hat 7 den 7 ye AKN sıfırlanmalı.
    |
    |
    crazyofc1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

turknete abonelik ile ilgili ön ödemeli olduğu için kredi kartı zorunluluğu var bunda hemfikiriz. az önce görüştüğüm turknet müşteri hizmetleri temsilcisine sanal kartın geçerli olup olmadığını sordum kesin bir dille SANAL KART GEÇERLİDİR dedi. bu noktada sormak istediğim şey şu ;

ben ziraat bankası maaş müşterisiyim, ziraat bankasının sitesinde bank kartınızı sanal kart olarak kullanabilirsiniz yazıyor. ben turknet aboneliğinde ziraat bankası bank kart ile sanal kart oluşturarak abone olabilirmiyim. bu şekilde ziraat veya başka banka kartları ile sanal kart oluşturarak abone olan kimse var mı forumda. çok önemli ve aciliyeti var arkadaşlar, özellikle firma yetkilisi arkadaşımın düşüncelerini de almak istiyorum. yoksa taahhütsüz olarak vodafone kullanacağım (engelli tarifesi ile). turknet özellikle AKK yüzünden çok daha cazip geliyor ama kredi kartını sırf bunun için kullanmak istemiyorum, iki buçuk seneden beri, tüm kredi kartlarını tamamen sıfırladığımdan beridir hiç elimi sürmedim. şu banka kartına sanal kartla abonelik olursa cidden çok iyi olacak.

|
    |

• Binbaşı
    1586 Mesaj

Binada telefon kutusu yoksa yararlanamazsiniz.

|
    |
    Merahaba bende dsmarttan türknete geçmek istiyorum.Dsmarta iptal dilekçesi verdim.Portun boşaltılmasını bekliyorum.Sormak istediğim sabit ev telefon hattımı numara kaybı yaşamadan türknete geçebilecekmi?Eğer geçiş bu şekilde olacaksa hat sanal hattamı dönüyor?Teşekkürler.
    |
    |

Hattı bina girişine cuma günü çektiler. 48 saat falan hiksye hocam hala umursamaz şekilde en kısa sürede halledilecek diyorlar.

|
    |
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,361
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.