Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (654. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.989
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 652653654655656
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben 2 sene once kullaniyodum turk telekomu gidip hattımı para vererek iptal ettirmiştim.umarım kabloma bir zarar gelmemiştir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nowo

Ben 2 sene once kullaniyodum turk telekomu gidip hattımı para vererek iptal ettirmiştim.umarım kabloma bir zarar gelmemiştir.

Birşey olmaz 10 senedir kullanıyorum ben aynı kabloyu.

• AsSakallıDede kullanıcısına yanıt
    Ttneti hiç aramayın bişi yapmayın turk netin sitesinden başvuru yapın onlar hallediyor her şeyi

• ThesadisT kullanıcısına yanıt
    2 senedir internetsizim de o yüzden aklımda soru işaretleri var.

• quote:

Orijinalden alıntı: nowo

2 senedir internetsizim de o yüzden aklımda soru işaretleri var.

Hocam sorun ne olacak kablo duruyor orda sen portuna bağlayacaksın o kadar. Çok basit işin.

• An itibariyle turknet

• Bu Turknet tam elektronik eşya deyimiyle şans işi.

Yeni eve taşındım, interneti nakil ettirdim 2 ay sürdü. Bu kez ankastreden kablo çek dediler,4. Kata kablo çektim şimdi de internet yok.

Daha doğrusu, modemde internet var arayüzde hızı bile görebiliyorum ama hiçbir yere giremiyorum. Hatalı ip alıyormuşum. 2 iş günü içinde bu sorun çözülecekmiş.

Kullanıp memnun olanlar yerinden kımıldamasın, sonuçları böyle karışık oluyor.

• Ben Cannet kullanıyorum bolu da. Adını ilk defa duymuş olabilirsiniz keza Bnde bilmezdim :-) Yerel bir firma , Düzce merkezli bolu Düzce ve Sakarya'ya hizmet veriyor. Aslında uydunet üzerinden hizmet veriyor. Beni Ttnet belası dan kurtardı ya şükrediyorum resmen. 30 tl ye; 8 mbps kota yok ( bildiğiniz yok, bu ay 400 gb harcadım ve en ufak bir şekilde hız düşmesi olmuyor), taahhüt yok, istediğiniz zaman para yatırmasanız hesabınıza internetiniz kesiliyor, hesabınıza para yatırdığınız zaman geri açılıyor 1 aylık ve ya ne kadar yatırdıysanız.

Sadece olumsuz Yanı Ping sayısı 200-250 filan. Zaten biline oyun oynamadığım için bir problem olmuyor.

• DiskoKralı D kullanıcısına yanıt
    Kullanıcı adı şifrenizin değişme ihtimali var öğrenin değişti mi diye ve doğru yazdığınızdan emin olun bir kaç gündür görüyorum hep yanlış kullanıcı adı şifre girilmesi sebebiyle giremeyen çok kişi oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TaurenChef

Kullanıcı adı şifrenizin değişme ihtimali var öğrenin değişti mi diye ve doğru yazdığınızdan emin olun bir kaç gündür görüyorum hep yanlış kullanıcı adı şifre girilmesi sebebiyle giremeyen çok kişi oluyor.

Değişmemiş, onu özellikle sordum.

• atomcu kullanıcısına yanıt
    Akn siz bolgedeyim. Yapa ne bilmiyorum. Ilk 2 gun sorun yoktu. Ne zaman torrent intirmeye basladim, pc yi sabah aksam acik biraktim ondan sonra kopmalar yavaslamalar vs basladi ve 1 aydir duzeltemiyoruz. Pazartrsi kapatmak icin basvuru yapicam.

• 59 beklerken 87tl fatura geldi neden böyle oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: PomPom

59 beklerken 87tl fatura geldi neden böyle oldu

Yeni abone iseniz abonelik başlangıç tarihiniz nedir?

• quote:

M.Hizmetleri ön ödeme faturası dedi 2 aylık ücret o yani ama ben ödemeyeceğim bazen siliyorlar.
  • Bugün elektrikçi çağırıp, binaya bıraktıkları kabloları bağlattım. ancak ADSL ışığı yanmıyor modemde. cihazla kontrol ettiler. kablo bağlantısında bir sıkıntı olmadığını. internet bağlantısının verilmediğini söylediler. ben de şikayet kaydı oluşturdum. Bu süreçten sonra kontrol etmem gereken birşey var mı? ve ne zaman geri dönüş sağlanır tarafıma? umarım uğraştırmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERMANFORMATİK

Bugün elektrikçi çağırıp, binaya bıraktıkları kabloları bağlattım. ancak ADSL ışığı yanmıyor modemde. cihazla kontrol ettiler. kablo bağlantısında bir sıkıntı olmadığını. internet bağlantısının verilmediğini söylediler. ben de şikayet kaydı oluşturdum. Bu süreçten sonra kontrol etmem gereken birşey var mı? ve ne zaman geri dönüş sağlanır tarafıma? umarım uğraştırmazlar.

Size adsl için kullanıcı adi ve şifre geldimi eğer gelmemiş ise hizmetiniz aktif olmamış olabilir. Eğer aktif olse sinyal yoksa arıza kaydı oluşturup beklemekten başka birşey yok yapılacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

quote:

Orijinalden alıntı: ERMANFORMATİK

Bugün elektrikçi çağırıp, binaya bıraktıkları kabloları bağlattım. ancak ADSL ışığı yanmıyor modemde. cihazla kontrol ettiler. kablo bağlantısında bir sıkıntı olmadığını. internet bağlantısının verilmediğini söylediler. ben de şikayet kaydı oluşturdum. Bu süreçten sonra kontrol etmem gereken birşey var mı? ve ne zaman geri dönüş sağlanır tarafıma? umarım uğraştırmazlar.

Size adsl için kullanıcı adi ve şifre geldimi eğer gelmemiş ise hizmetiniz aktif olmamış olabilir. Eğer aktif olse sinyal yoksa arıza kaydı oluşturup beklemekten başka birşey yok yapılacak.

Kullanıcı adı ve şifrem geldi. Modem ile gerekli tanımlamayı da yaptım. ancak adsl ışığı hiç yanmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

quote:

M.Hizmetleri ön ödeme faturası dedi 2 aylık ücret o yani ama ben ödemeyeceğim bazen siliyorlar.

Silme gibi bir durum yok 1 ay ilerden ödüyorsunuz. Kullanacağınız ayı ödüyorsunuz. Ödeme yaptınız ve kapattınız kullanmadığınız günleri geri iade ediyorlar.

• Bravo 👏 👏👏 milletçe alkışlıyoruz seni 👏 Mükemmel bir espri yapmışsın

Hep beraber katıla katıla gülüyoruz

• Dalgic2005 kullanıcısına yanıt
    Sana mutluluklar hocam canetinle onlar interneti de kilo hesabı veriyordur her halde

• 
Sayfa: önceki 652653654655656
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.