Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (650. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.725
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 648649650651652
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kablo+ elektrikçi masrafları ne kadar tutuyor bilginiz var mı? Bu arada verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.oliver41

Kablo+ elektrikçi masrafları ne kadar tutuyor bilginiz var mı? Bu arada verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim

30 liraya da yaptıranlar oldu 100 liraya da yaptıranlar oldu. Mesafe uzadıkça fiyatta uzar. Imkanınız varsa kendiniz kablo alıp çekerseniz çok daha düşük olur masrafınız.

• şu anki internetteki yavaslama sadece bende mi var? vpnsiz girmiyor internete son 1-2 saattir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lernatius kullanıcısına yanıt
    Turktelekom a gittik sizce ne dedi dediği şey bu ülkede internetin bittiğinin apaçık kanıtı gibi böyle dedi "Turknet ekibi bile yok Dsmart ile turknetin masabasindan Başka elamanları yok siz Superonline yada ttnete geçin dedi yani neti iptal edin " dedi yuh be yok arkadas bir tane mı düzgün. Yer yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omris2013 -- 8 Temmuz 2017; 3:5:7 >
  • ThesadisT kullanıcısına yanıt
    Baglantidaki yanlis baglamami ankastre kutudaki baglantimi yanlis olabilir diyorsunuzz

• arkadaslar 2017 de yapa alt yapisina gececegi soyleniyor bolgemin, ist avrupa yakasindayim, net tarihi nasil ogrenebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Baglantidaki yanlis baglamami ankastre kutudaki baglantimi yanlis olabilir diyorsunuzz

Evet ankastre dahil jak uçları yanlış olabilir. Kablolarınız eski ise ezik olabilir. Dediğim gibi o kadar uzak santralden hat verilmesi ilginç. Bence kablolarınızı gözden geçirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: acabuco1

arkadaslar 2017 de yapa alt yapisina gececegi soyleniyor bolgemin, ist avrupa yakasindayim, net tarihi nasil ogrenebilirim ?

Aşağı yukarı herkese aynı şeyi söylüyorlar. Bence hattınız 75 mbps destekliyor ise pekte önemli değil. Zira YAPA da hızlar daha düşük artısı yalnızca akn. Ama zaten 75mbps akn sonrası 24 mbps oluyor. Yani oda sınırsız

Vallaha elektrikciye yapdirdim baglantiyi telekomun cekdigi kablodan bizim daireye gelene bagladi ben anlamamki ordan el atiyim birde internet prizine takilan ucu 3lu olan (adi aklimda degil) priz varya hani ucuna kablo takip diger ucunu splittere takdigimiz sey iste o splittere giden kabloyu tam sıkmıyordu dsl gelmedi ilk orayi sikdim kabloyu oyle geldi onda sorun varmidir

Anlatamadim ama umarim anlarsiniz :(

Elektrikçi masrafı binaya göre değişir. 10 katlı eski bir binada ankastre 100 değil 300 liraya yaptırırsanız helal olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prizde taktiğin kabloyu direk olarak modeme takıp denedin mi? Bana kablosal bir problem gibi geliyor. Splitter takmadan dene birde haber ver.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThesadisT -- 8 Temmuz 2017; 11:46:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Elektrikçi masrafı binaya göre değişir. 10 katlı eski bir binada ankastre 100 değil 300 liraya yaptırırsanız helal olsun

Mesajımı dikkatli okursan 100 lira demedim. Benim bildiğim 30 da yaptıran oldu 100 de dedim. Mesafe uzarsa parada uzar dedim. 10 katın kablo parası zaten 100 den fazla tutar. 10 katlı binada kablo olmayışı da ayrı bir soru işareti onuda ekleyeyim binde bir çıkar.

• Çarşamba günü belgelerimi gönderdim. Dün hizmetim açıldı. Bulunduğum bölgede 75Mbps'e kadar hız sağlayabileceklerini söylediler. Asus DSL-N16 Modem ile birlikte aynı odadan kablosuz bağlantı ile 65Mbps hız elde edebiliyorum. Bugünü TTNET'ten kurtuluş ve demokrasi günü ilan ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akkayaoguzz -- 8 Temmuz 2017; 11:55:56 >
    Durum ayni gene az once net tamamen gitti geldi pingim 29du 170oldu hizim 1.5mbps idi 1.8 2mbos geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: akkayaoguzz

Çarşamba günü belgelerimi gönderdim. Dün hizmetim açıldı. Bulunduğum bölgede 75Mbps'e kadar hız sağlayabileceklerini söylediler. Asus DSL-N16 Modem ile birlikte aynı odadan kablosuz bağlantı ile 65Mbps hız elde edebiliyorum. Bugünü TTNET'ten kurtuluş ve demokrasi günü ilan ettim.

Hayırlı olsun. Benim değerler ile kablo da 72 felan alırsınız.

• quote:

Durum ayni gene az once net tamamen gitti geldi pingim 29du 170oldu hizim 1.5mbps idi 1.8 2mbos geliyor

Bilmiyorum hocam daha önce Internet kullandınız mı o binada? Bina eski mi? Ne kadar güveniyorsunuz oradaki kablolara? Arıza kaydı bıraksanız size ilk diyecekleri ankastreye kadar 16 mbps yolluyoruz iç tesisatınızı veya modeminizi gözden geçirin.

Binaya yeni tasindik superonline fiber kullaniyorduk onu kapatip aldik adsl superonline ile ayni paraya bu aknsiz veriyor diye

Binada kullananlar var sikayet eden yom gibi bir iki kisiye sordumda

Tahhut yok sorun cozulmesse kapatip telekomdan 5tl daha dusuge yalin 16mbps 50gblik alicagim

Aradim kayit birakdim onlarda dsl hattinizda kopma var incelemeyr alindi vs dediler superonlinedeki gibi aninda internete etki edemiyor galiba mh ekibi

• quote:

Binaya yeni tasindik superonline fiber kullaniyorduk onu kapatip aldik adsl superonline ile ayni paraya bu aknsiz veriyor diye

Binada kullananlar var sikayet eden yom gibi bir iki kisiye sordumda

Tahhut yok sorun cozulmesse kapatip telekomdan 5tl daha dusuge yalin 16mbps 50gblik alicagim

Aradim kayit birakdim onlarda dsl hattinizda kopma var incelemeyr alindi vs dediler superonlinedeki gibi aninda internete etki edemiyor galiba mh ekibi

Binadakiler telekom mu kullanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

Hız testini çalıştırırken bilgisayarı kemerle masaya bağlıyorum, aşırı hızdan uçmayalım diye.

http://beta.speedtest.net/result/6436861690.png

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Ben iptal formumu faksladim bugun aradilar. Israrla cozum merkezinden aradığını söyledi telefondaki şahıs. Ayni paketi(16mbps -yapa- aknsiz) 3 ay 30 tl ye kullandırma sözü verdi. 7 gündür olmayan internetim 48 saat içerisinde düzelecek dedi.

• Turknet ten mesaj geldi kullanici adi ve sifreyi modeme girdim fakat IP alamiyorum. Modem zyxel vmg 3312 b10b. Basina aynisi gelen oldu mu? Turknet i aradim adam normalde sifreyi girince olmasi lazim farkli bi ayar yok sinyal aliniyor suan dedi. Sikinti nedir anlamadim yazilim guncelleme mi istiyor modem acaba?

• 
Sayfa: önceki 648649650651652
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.