Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.006
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ttnetin verdiği b10b modeli mi me var anteni dahili onları da uyguna satıyorlardı sahibinden vs de bakın derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IamxMSFT

Adsl2 ve adsl2+ farkli seyler mi? Ve adsl 2/2+ vdsl hatta calisir mi?

Adsl in çok daha hızlısı adsl2 ve adsl2+ bu modemlerde vdsl, vdsl2, vdsl2+ çalışmaz.

Bağlantınız adsl ise önceki dediğim modem uygun ve gayet şıktır.

Eğer bağlantınız VDSL ve üzeri ise farklı bir modem almalısınız.

O konuda en iyiside f/p ürünü budur.. Ayrıca tüm adsl bağlantılarıda destekler, ama adsl modemlere göre pahalıdır.

http://www.hepsiburada.com/tp-link-td-w9970-300-mbps-n-kablosuz-4-port-2x5dbi-1xusb-wps-ewan-fiber-destekli-vdsl2-adsl2-modem-router-p-BD803594

• IamxMSFT kullanıcısına yanıt
    2.el alacaksınız madem. Uyarayım huawei ve zte ürünler almayın. Zyxel, tp-link gibi firmware yönetimi basit markalara yönelin..
  • Benim geçiş işlemleri tamamlndı. Az önce kullanıcı adı şifre geldi, modem ayarlarını yaptım ve bağlandı.

Ttnet le 5-6 mbit alabiliyordum , şu an denedim 11 mbit gördü.

İnşallah bir sorun çıkmazda, bu şekilde devam ederiz.

Yanlız birşey sorucam arkadaşlar, türk telekomu aradım. İnternet hizmetiniz aktif görünüyor dedi, taşıma işlemlerinde türk.netin diğer operatörü kapatması gerekmiyormuydu ?

Boş yere iki yere fatura ödemeyelim sonra :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su modemi buldum 60 liraya birakirim diyor iyi mi?

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-airtes-air-5650-v2-vdsl-plus2-modem-366006414/detay

• Turk.net genel arıza var sanırım müşteri hizmetleri vs çok yoğun bağlantı hızı rezalet yerlerde sürünüyor ?

Aynı sorunu yaşayanlar var mı ?
  • quote:

Su modemi buldum 60 liraya birakirim diyor iyi mi?

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-airtes-air-5650-v2-vdsl-plus2-modem-366006414/detay

iyi iş görür.
    bence zyxel 3312 al
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Herkes farkli bisey soyyluyor sabahdan beri bakiyoruk incelemler e vs kafam karisti iyice sikildim da n11den asus modek buldum onu gececem siparis giris seviyesi modem 25-30 lira 2.el e de guvenemedim.zaten 150 yi gectikten sonra hiz 3e dusuyor 1500 mbps diye reklam yapiyorlar ne gerek var.

• quote:

Herkes farkli bisey soyyluyor sabahdan beri bakiyoruk incelemler e vs kafam karisti iyice sikildim da n11den asus modek buldum onu gececem siparis giris seviyesi modem 25-30 lira 2.el e de guvenemedim.zaten 150 yi gectikten sonra hiz 3e dusuyor 1500 mbps diye reklam yapiyorlar ne gerek var.

vdsl2 modem bulamazsın 25-30a

airties 5650 veya zyxel 3312 al derim.
    ikiside iyi.
    zyxel de vdsl2 profil 30a desteği varmış. ama daha yaygın olarak kullanılmıyor ülkemizde
  • 25 gün önce otomatik ödeme ile çektikleri fatura online işlemlerde halen ödenmedi görünüyor.
    Üstelik bu ayın faturasının son ödeme tarihi 22'si olmasına rağmen bu sabahta karttan ödeme çekmeye çalıştılar.
    Benim bildiğim otomatik ödeme ile faturalar son ödeme tarihinde ödenir, bunlar kafalarına göre iş yapıyorlar.
    İnternet hizmetimi veriyorlar yoksa insanları sinir etme hizmeti mi belli değil.
    2 aydır halen bir telefonu bağlayacak beceriksizler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 10 Aralık 2016; 1:0:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

ikiside iyi.
    zyxel de vdsl2 profil 30a desteği varmış. ama daha yaygın olarak kullanılmıyor ülkemizde

Dedigim asus modem vdsl degil zaten adsl2+.24 mbps e kadar destekliyormus hem de 0.2.el yillarca hirpalanmis modem almayim diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

25 gün önce otomatik ödeme ile çektikleri fatura online işlemlerde halen ödenmedi görünüyor.
    Üstelik bu ayın faturasının son ödeme tarihi 22'si olmasına rağmen bu sabahta karttan ödeme çekmeye çalıştılar.
    Benim bildiğim otomatik ödeme ile faturalar son ödeme tarihinde ödenir, bunlar kafalarına göre iş yapıyorlar.
    İnternet hizmetimi veriyorlar yoksa insanları sinir etme hizmeti mi belli değil.
    2 aydır halen bir telefonu bağlayacak beceriksizler.

Yıllar önce, daha ADSL yokken bir bilgisayar dergisi bunların ücretsiz denemesini vermişti. Denemeyi aktif eder etmez karttan parayı çekti bunlar. Bu sebeple "ilk ay bedava" kampanyasının yalan olmasını göze alarak abone oldum ve sağ olsunlar, yine beni yanıltmadılar. Paranın ucunu gösterirsen kaptırırsın. İyi saklaman lazım.

• -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    İyiki sanal kart tanımlı yoksa her kafalarına estiğinde para çekecek adamlar.
    Yarında talimatı iptal edeyim bari görüşüp, olmaz bu şekilde çünkü.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

ikiside iyi.

Dedigim asus modem vdsl degil zaten adsl2+.24 mbps e kadar destekliyormus hem de 0.2.el yillarca hirpalanmis modem almayim diyorum.

altyapın vdsl desteklemiyorsa adsl al. masraf olmasın

• quote:

Su modemi buldum 60 liraya birakirim diyor iyi mi?

Aa ben bu aziz süslü bey den bir kaç ay önce uydunet için modem satın almıştım 2.el ama 0 gibi kullanımı saticida iyi güvenilir sorunsuz alış veriş yapilir ;)

• quote:

vdsl bağlanırsa o aldığınız adsl çöp olur, kullanamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gökbayrak

Teşekkür ederim. Ben ciddi ciddi niyeti almıştım, deneyecektim ama buradaki yorumlardan dolayı çekindim doğrusu. Bakalım artık, daha iyi hizmet verirler belki kendilerini geliştirip. O zaman denerim.

+1

ben her gün niyetleniyorum, sonra her gün vazgeçiyorum, içimden bir his sinir hastası olacağımı söylüyor çünkü.
  • Dün Türk Telekom kutuya taktı kabloyu bende telefon kablosu alıp eve çektim modeme taktım hattı aktif etmediler daha ne zaman edecekseler

• Bende üyeliğimi yaptım Turknete inşallah bir sıkıntı çıkmaz. 76 mbps hız tanimladilar Vdsl olacakmış. Evde TP Link in TD-W8960N modemi var. Adsl2+ Modem Router diye geçiyor.

Ürünün üzerinde "Adsl or Ethernet Wan for connection to Cable, Vdsl or Fiber modems" yazıyor. Anladığım kadarıyla Wan portundan Vdsl hizmeti alabilirim.

http://www.hepsiburada.com/tp-link-td-w8960n-300mbps-n-kablosuz-4-port-2-5dbi-antenli-ewan-wps-adsl2-modem-router-ap-pm-bd301900

Ürün bu bilgili arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

İyiki sanal kart tanımlı yoksa her kafalarına estiğinde para çekecek adamlar.
    Yarında talimatı iptal edeyim bari görüşüp, olmaz bu şekilde çünkü.

Evet bunlar fatura çıkar çıkmaz para kesiyorlar ALlahtan sanal kart boş hemen mesaj kartınızda sorun oluştuğundan ödeme olmadı uyarısı 20 gün önce çekmeye kalkıyorlar aradım bunları para yüklemeyerrk sorunu aşıyorum sisteminize bir bakın dedim o zaman aynı şekilde devam edin sistemsel dediler otamatik ödemeyi herkes iptal etmeli birde internet sorunları ise Telekom kaynaklı illaki onlarla çalışmamızı istiyorlar internet kesilene kadar direne bildiğim kadar türknetdeyim fazla para vermicem bu soygunculara aynı paraya aynı hizmeti versinler taahütsüz görelim

• 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.