Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.013
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tatil bitti artık eve tasinacagim adresim değişecek nakil ücreti ne kadar ve ne kadar sürüyor ? Telefonlu almıştım sanırım direk yalinda var artik duruma gore kapatıp direk yeni mi alsam telefon hattıyla ugrasmayalim kaç hafta beklemistik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Türknet'e 2 kez yalın internetten geçiş olayını sordum, yalından geçiş yapılmıyor denildi hepsinde. Burdaki doominsert'te aynı cevabı verdi. İnternetteki başvuru formuna neden yalın internet kullanıyorum seçeneğini katmışlar ilginç ☺

• hayata gülümse kullanıcısına yanıt
    Üstad şahsında cevaplıyım hergün aynı soru ssoruluyor ve bilgi kirliliği var o yüzden büyük harflerle yazıcam ...

1-YALIN İNTERNETDEN GEÇİŞ YOK DİYE BİRŞEY YOK NE ŞİMDİ NE GEÇMİŞTE ŞARTLAR DEĞİŞMEDİ
    2-TÜRKNETDE YALIN İNTERNET YOK
    3- TÜRKNETDE TEK BİR PAKET VAR ÖZGÜR PAKET YANİ KONUMUZ OLAN PAKET

KISACA SİZ YALIN İNTERNETDENDE GEÇMEK İSTESENİZ SİZE TELEFON NUMARASI TAHSİS EDİYORLAR AMA BU TELEFONA ÜCRETSİZ 1000 DAKİKA YÜKLÜ SİZ BU TELEFON NUMARASI SİZE TAHSİS EDİLMESİNE RAĞMEN KULLANIP KULLANMAMAKTA ÖZGÜRSÜNÜZ YANİ EKSTRA BİR ÜCRETİ EKSTRA BİR FATURASI YOK

BEN VE BİR ÇOK ARKADAŞIM TTNET YALIN İNTERNETDEN GEÇİŞ YAPTIK KABLOYU DAHİ MODEMDEN ÇIKARMADIK SADECE ŞUANDA BENİM Bİ TEL NUMARAM OLDUĞUNU BİLİYORUM

VELEVKİ CANIM O 1000 DAKİKAYI KULLANMAK EV TELEFONUM OLSUN İSTEDİ MODEMDEKİ KABLOYU ÇIKARIP SPLİTTER YARDIMI İLE 2 YE BÖLEREK EVDE TELEFONUMDA OLABİLİR VE YİNE AYNI FATURAYI ÖDERİM.

ADAMLARIN YALIN İNTENETMİSİN SABİT HATMISIN YADA HATTIN YOKMU DİYE SORMALARINDAKİ TEK NEDEN SANA TELEFON NUMARASI TAHSİS ETMEK İÇİN BİLGİ SAHİBİ OLMAK İSTEMELERİ.

BÜYÜK HARFLERLE VE UZUN UZUN YAZDIM ŞAHSINIZ NEZDİNDE GÜNDE 3-4 KERE SORULDUĞU VE YANLIŞ ANLAŞILDIĞI İÇİN CEVAPLADIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtasova -- 25 Eylül 2016; 18:46:10 >

• mtasova kullanıcısına yanıt
    Splitterı taksanız telefonu kullanmasanız bile hızınızda artış göreceksiniz, deneyin isterseniz.

• mtasova kullanıcısına yanıt
    Yalın internetten geçiş yapmışsanız doğrudur oluyordur. Ama türknet müşteri temsilcilerinin, önce ttnetteki yalın interneti iptal ettirip sonra türknete başvurmalısınız şeklinde cevap vermeleri bu konuda bilgi eksiklikleri olduğunu gösteriyor.

• Vrataski V kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlış anlaşılma var heralde ortada :)
    Hattım 16mb destekliyor fakat o hızı alamıyorum bu yüzden 12 mb sabitler misiniz diye rica ettim yaptılar ..
    Hattınız hangi hızı destekliyorsa o hıza yükseltmelerini isteyin zaten yapacaklardır.
    Modemin kendi anasayfasından kontrol edebilirsiniz değişikleri.. 192.162.x.x ( x sayısı değişkendir.)
  • Merhaba turknet baglatmayi düşünüyorum oturduğum semt gecekondu semti sadece sokaktan geçen telefon kablosu mevcut Türk Telekom interneti kapattim ev telefonu da yok turknet bağlatmak için sokaktan geçen telefon kabloları yeterli midir ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

ZyXEL VMG 3312-B10B ADSL2+VDSL2 4 Port 300mbps Mo…
    Bu modem is gorur mu? Ttnet vermisti gecen sene.

İş görür. Yeni modeme lüzum yok.

Bu modem ttnet in. Turknetde kullanılır mi? Kilit varmidir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

quote:

Bu modem is gorur mu? Ttnet vermisti gecen sene.

İş görür. Yeni modeme lüzum yok.

Bu modem ttnet in. Turknetde kullanılır mi? Kilit varmidir.

Aynı modemi kullanıyorum. Problem olmaz. 72 mbit hız alıyorum.

• 0Defkhan0 kullanıcısına yanıt
    yeterli, başvurabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mtasova

http://www.speedtest.net/my-result/5661494111

Merhaba. Tarife hızınız nedir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: turkuwaz

arkadaslar ayın 23 de ttnet ile sözlesmem bitiyor, duzgun bir teklif alamadım, bugun evrakları turknete gonderdim hayırlısıyla, icinede not olarak belirttim ayın 24 dunden sonra gecis yapın diye insallah macup etmezler, bence en guzel tarafı taahhut un olmaması, demekki kurum olarak kendilerine guveniyorlar, diger firmalarda bu sekilde kampanya yapsalar daha iyi olur yok 24 ay kendilerine gebe yapacaklar, Arkadas vatandas aldıgı hizmetten memnunsa neden baska firmayı dusunki ttnet den 39 tl internet 19,75 ev telefonu kullanıyordum, ciddi bir sorunda yasamadım aslında. mesela taahhutsuz deseki arkadas telefon + internet 60 tl demis olsaydı ben neden baskabir firmaya geceyimki degilmi 2006 dan beri ttnetteyim, hayırlısı bakalım memnun kalırsamda uzun yıllar burada kalırım. Herkese iyi forumlar dilerim.

arkadaslar bugun 25/09/2016 saat 14:30 itibariyle turknet!e gecmis bulunmaktayım, modene kullanıcı adı ve sifreyi girerek kullanmaya basladım bukardar hızlı davranacaklarını zannetmemistim bukadar olumsuz yorumlardan sonra :))
    ilk speedtest sonucumu yayınlıyorum. herkese kolaygelsin. 2. resimde ttnet speedtesti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkuwaz -- 25 Eylül 2016; 19:50:20 >

• Burada naz nez diye bir olay var. Alt komşum bağlattı çok memnunum bugün 7 film indirdim dedi. Superonline bıktırdı 180 lira anten parası verip 16mpbs net hız akk yok tahhaddüt yok aylık 44.90 geçeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazors

quote:

Orijinalden alıntı: conqierors

vdsl bağlandı ama modem desteklemediği için şu an interneti kullanamıyorum. Acaba bağlantıyı ADSL olarak değiştirebilir miyim ? 24 mbit alsam bile yeter modeme şimdi para vermeyeyim :(

adsl ile max 16 mbit alirsin benim de modemim yoktu bunu siparis verdimhttp://www.hepsiburada.com/tp-link-td-w9970-300-mbps-n-kablosuz-4-port-2x5dbi-degistirelebilir-antenli-1xusb-wps-ewan-fiber-destekli-vdsl2-adsl2-modem-router-p-BD803594

bana acil lazımdı mediamarkt tan gittim aldım 160 tl 3 taksitte

• techturch T kullanıcısına yanıt
    Afaki olmasın fiye sözleşmeden baktım 76 mbit e kadar yazıyor

http://www.speedtest.net/my-result/i/1793713187

Buda şimdi yaptığım hız testi bunu tel den yaptım

• İyi akşamlar arkadaşlar. Ttnet taahhütüm 20 ekimde bitiyor. Ceza ödememek için başvuruyu ne zaman yapmam lazım. Türk net in bu kampanyası ekim ayında devam edecek mi?

• Arkadaslar zyxel vmg3312-b10b kurulumu yaptim ama adsl isigi gelmedi. Neden olabilir.

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    türknet den aktif olduğu mesajı geldi mi?

• Arkadaşlar an itibari ile İnternete başvuru yaptım. Ama bana tavsiye modem söyler misiniz yarın sipariş vereyim

• 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.