Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.011
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9.7.2016 tarihinde Oim den oluşturduğum 5.6 MBit li hızım bu sabah düzeldi . Şu an için Turk Net' devam.Hızım Şu:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 12 Temmuz 2016; 8:23:49 >
  • İnterneti bağlatmadan önce taahhüt yok istediğin zaman iptal edersin diyorlar. İptal etmeye sıra gelince, faturayı önceden kestikleri ve kredi kartından çektikleri için kullanmadığım günleri geri yatırmıyorlar. İptal etmek için ay başını bekleyin diyorlar. Kullanmadığım internetin parasını ödüyorum resmen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 007messi

quote:

Orijinalden alıntı: Gencerr

Dilekçeyi nerden yaziyoruz iptal edecegim

müşteri hizmetlerini ara mail adresime iptal dilekcesi göndermelerini söyle dilekceyi 0212 216 55 60 nolu telefona fax ile gönder

Gönderim gerçekleştikten sonra, ne kadar zamanda ayrılma işlemi gerçekleşir acaba? Birde ayrılma gerçekleşmeden başka bir iss ye transfer olabilirmiyiz yoksa illaki ayrılığın gerçekleşmesinimi beklemeliyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: grey_fox

quote:

Orijinalden alıntı: k_koray

Tam tersi hocam. Sıfırdan üye olanlarin daha uzun sürüyor çünkü Türk Telekom ekipleri bilerek yavaşlatıyor süreci. Ben 17 haziran da başvurdu. Randevu 16 temmuz a verildi.

Dostum sen şanslısın. Ben 15 haziranda başvurdum türk.net'e. Bana 19 temmuz diyorlar randevuyu. Başvurudan tam 34 gün sonrası :))) Allaha havale ediyorum artık bunları.

Hocam senin durumu iletmiştik, süreç baya sancılı geçmiş ancak takdir edersinki aktivasyon yoğunluğunda kaynaklı o kanalda trafiği fazla, biz gerekli müdaheleyi yaptık beklemekten başka şansımız yok diğer firmalardada benzeri durumlar yaşanıyor biliyorsunki

• quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

evet bu gördüğünüz kişi sözde firma yetkilisi. Mesajları okuyup cevap vermemeler falan :) Sürekli bu konuya yazacağım. Görmezden gelmeye devam edin.

Hocam, hem forumdan hemde özelden cevap yazdım sana

• quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

ttneti arayıp bu bilgiyi öğrenmeni tavsiye ederim.

zaten türk net ttnetin alt yapısını kullanıyor. Yok diyorlarsa turk.nette adsl verir.

Hocam TTnetin altyapısını kullanmıyoruz.Türkiyedeki tüm servis sağlıyıcıları gibi telekomun altyapısını kullanıyoruz.
  • Sayın Doominsert iptal dilekçesini gönderdim. Hızlandırabilirmisiniz acaba?
  • Firma yetkilisine söylenenler yersiz. Arkadaş çok ilgili sadece biraz sabır gerekli. Sağolsun benim bağlantımda kargodan ve bir kaç aksiliklerden dolayı geçikmesine rağmen bir ay indirim tanımlattırdı. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum ilgisinden dolayı.
  • doominsert kullanıcısına yanıt
    Yahu hacım evrakları göndereli 2 hafta oluyor hala bir telekom görevlisi göndertip şu arıza kaydını (Çevir sesi yok dsl ışığı yanmıyor) çözdürtemediniz. Sizi çekmek zorunda mıyım ben?

Bugünün sonuna kadar halledilmezse işlemim. Kesinlikle yarın iptal ettireceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheVictim037 -- 12 Temmuz 2016; 9:13:08 >
  • Dün hızım modem arayüzünde 51e sabitlenmişti 48-49 mbit hız alıyordum gece modemi kapatıp tekrar açayım dedim xdsl detayları değişti hız 76 mbit göründü modemden test yaptım bu sonucu aldım ama ardından net koptu ve şuan tanımlı hız 58 mbit e düştü. Bu hız değerleri neden acaba her modemi kapatıp açmamda değişiyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sbturhan

yetkili bi arkadaş bulmuşken birşeyler danışmak istiyorum. şimdi ben superonline adsl kullanıyorum ve bu ay sonu taahütüm bitiyor. şimdi benim için internet hızının pek bir önemi yok yarı profesyonel olarak csgo oynuyorum bu nedenle benim için ping değerleri önemli. 8 mbps adsl ile speedtest testinde bursa serverinden 5 ms, almanya frankurt serverinden 45ms ping alıyorum. eğer türknete geçersem bu değerler nasıl olur ? oturduğum bina yeni kablolar sağlam ve bildiğim kadarıyla sadece adsl var şuan burda. acaba yetkili arkadaşa adresimi verse maksimum ne kadar hız alabileceğimi öğrenebilir miyim ?

Hocam ,ping değeri operatör değişikliği etki eden bir faktör değildir.Kullanılan cihaz,donanım ve erişim sağlanan internet sayfasında server kaynaklı bir durumdur.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheVictim037

Yahu hacım evrakları göndereli 2 hafta oluyor hala bir telekom görevlisi göndertip şu arıza kaydını (Çevir sesi yok dsl ışığı yanmıyor) çözdürtemediniz. Sizi çekmek zorunda mıyım ben?

Bugünün sonuna kadar halledilmezse işlemim. Kesinlikle yarın iptal ettireceğim.

Hocam, müşteri numaranı iletebilirmisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: slckssmz

quote:

Orijinalden alıntı: 007messi

inşallah hepimizin hızları düzeltirlerde utandırırlar bizleri bizde yazarız burda

Az önce mesaj geldi. İnternetiniz sağlıklı çalışmaya başladı diye ve hızım düzeldi. Dün son kere aradım iptal edeceğim düzelmezse dedim. Bir gün daha verin bize dediler, öyle olsun dedim ve pazartesi düzelmezse iptal edeceğim dedim. Bilmiyorum etkisi oldu mu ancak şu anda test yaptığım da 12,50 gibi bir değer alıyorum.

İnternet hızım akşama tekrar düştü. Bugün iptal başvurusu yapıyorum. İşe yaramaz firma bence bulaşmayın.
  • sbturhan S kullanıcısına yanıt
    Turk Telekomdan Turk.Net e geçiş yaptığımda benim oyundaki ping yükselmişti. SO'dan geçerken de değişiklik gösterebilir yani. Göstermez diye bir şey yok.
  • Iptal dilekcesi gonderebilecek varmi?MH baglanamiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slckssmz kullanıcısına yanıt
    Dilekçe varsa atarmisin hocam

• Hocam önce arayıp iptal başvurusu yapmalısınız onlar size iptal dilekçe örneği gönderiyorlar ancak yinede bana mail adresinizi pm atarsanız bana gelen maili gönderebilirim.
  • Gönderdim bağlanmak bile ayri bir dert

• slckssmz kullanıcısına yanıt
    Aklın yolu bir doğru karar vemişsiniz

• arbede59 A kullanıcısına yanıt
    Keske taahhut ettiklerini yapabilselerdi de kalsaydik hic istemeyerek ttnete basvuru yaptim.

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.